Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
    Аз само давам парите. Ах, да, щях да забравя - и ще обера негативите после...
    Щом даваш парите,поръчваш музиката.
    На който не му харесва........./ще кажа неща нецензурно/.
    Гледам тук пиша хора,които нямат никакво отношение към състезанието.
    Идваме да караме за кеф и въобще не ме интересува наградния фонд.
    И както ти казаха по горе премести го в другия крачол.

    Коментар


    • #47
      От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

      Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]381300[/ATTACH]
      Това купата за първо място ли е ?

      Коментар


      • #48
        От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

        Да се изкажа и аз за анкетата ,която се роди от едно мое мнение. НИКОГА не съм бил против разделяне на "класове" ,но тук е факт пет дни преди самото състезание и то - задължителна лебедка за клас А1. За рали и скоростно трасе лебедката тежи и пречи. Трудно се купува и монтира за толкова кратко време. По правилно е класовете да са на кубатура и тук трябва да са поне 3 класа ,защото е тъжно да гледаш на старта на затворено трасе един до друг Самурай 1000 кубика и Мерцедес Г 500 примерно . Другото разделение е стандартни коли и такива с " преработки " ,но тук трябват две коренно различни трасета , което ще затрудни допълнително организатора. Има и много други критерии по които може да се разделят класовете стига да има желание и най-важното достатъчно участници . Мен лично разделението за това състезание ме устройва - имам лебедка на Витарата .
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #49
          От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

          Ванка, нормално е организатора да определя правилата. Щом е преценил, че на А1 им трябва лебедка, значи е така. Всеки знае, че му разбираш, ама дали ще ти е приятно, точно ти да направиш тапа? Все пак и ТКЗСто си е карач и това изискване не е случайно. . Наистина това изискване е късно обявено, но това е резултат на неизброимите претенций на бъдещите участници. Включително и моите.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #50
            От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

            Предлагам да сложим край на коментарите и да се готвим за едно приятно изживяване.Да направим молебен за дъжд и малко сняг,че иначе ще бъде една пушилка....

            Коментар


            • #51
              От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

              Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
              Предлагам да сложим край на коментарите и да се готвим за едно приятно изживяване.Да направим молебен за дъжд и малко сняг,че иначе ще бъде една пушилка....
              За това питах дали затвореното трасе е близо до Дунава . Може да се наложи поливане.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • #52
                От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                Ванка не обаждат къде ще бъде,по клиповете който са пуснали по скоро около поречието на рус.лом.

                Коментар


                • #53
                  От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                  Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                  Предлагам да сложим край на коментарите и да се готвим за едно приятно изживяване.Да направим молебен за дъжд и малко сняг,че иначе ще бъде една пушилка....
                  Дали няма да се преквалифицираме към Гражданска защита , че по последната прогноза го дават студ и снеговалеж ,пък като знам какви преспи стават при вас...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #54
                    От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                    Прогнозата е,че няма да има нито дъжд нито сняг,само ще бъде студено.Дано не са познали,поне малко дъждец да завали,че да няма пушилки.

                    Коментар


                    • #55
                      От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                      Защо,не оставите организатора да си върши работатата както е решил.

                      Коментар


                      • #56
                        От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                        Напълно подкрепям разделението и най-вече заради "профи"-тата с гуми от трактор и други подобни скрападжийски изгъзици . И дори много деликатно е това А1 и А2. Според мен класовете трябва да се нарекат скрападжий и джипаджий. И какви са тия "подготвени" джипове? Скрап с мостове от друг скрап, двигател от трети скрап, лебедка от Прага, пружини от Вартбург и амортесьори от Волга, клетка от тръби и колена за парно.
                        Не винаги когато всичко по джипа да е марково и купено за много пари от престижни магазини резултата е успешен.
                        С моя СКРАП съм вадил от калта НАПУДРЕН джип с лебедки, окачване, гуми и какво ли не за много хиляди левове . голямо значение има и ''задкормилното устройство''.
                        Нали идеята е да се включат и хора с по-малки възможности.
                        Моя СКРАП също е събиран ''с лопатата от боклуците'' и какво от това?
                        Защо винаги най-много и най-компетентни мнения изказват хората, които ядат семки около трасето?
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #57
                          От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                          Несе косете бе хора. След дълъг дебат м/у втората и третата бира решихме да направим и клас А-3 специално за паркетници които не искат да си оставят боята в гората. Тази група ще бъде водена от колегата Благовест тъй като той се доказа като добър екскурзовод на Трофи Албена.
                          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                          0896 846 246

                          Коментар


                          • #58
                            От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                            Да се изкажа и аз за анкетата ,която се роди от едно мое мнение. НИКОГА не съм бил против разделяне на "класове" ,но тук е факт пет дни преди самото състезание и то - задължителна лебедка за клас А1. За рали и скоростно трасе лебедката тежи и пречи. Трудно се купува и монтира за толкова кратко време. По правилно е класовете да са на кубатура и тук трябва да са поне 3 класа ,защото е тъжно да гледаш на старта на затворено трасе един до друг Самурай 1000 кубика и Мерцедес Г 500 примерно . Другото разделение е стандартни коли и такива с " преработки " ,но тук трябват две коренно различни трасета , което ще затрудни допълнително организатора. Има и много други критерии по които може да се разделят класовете стига да има желание и най-важното достатъчно участници . Мен лично разделението за това състезание ме устройва - имам лебедка на Витарата .
                            Допада ми идеята на Ванката, защото и аз се позамислих малко в тази посока и то не за първи път! И тъй като няма да участвам в това състезание (Витарата е в ремонт) не смятам за редно да участвам в анкетата-нека хората, които ще карат да решат какво разделение да се направи. Понеже моята Витара е с малкия мотор, според мен е добра идея за всички организатори на състезания да помислят за класове по кубатура и съответно и по това колко е останало от заводския "хардуер" по джипката.
                            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                            0899 00 2221 Николай Динков
                            skype: kokonp

                            Коментар


                            • #59
                              От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                              Разделянето по кубатура пак ще е голям компромис. Представи си как се движат по трасето двулитров вентилиран Самурай и 2,8 Паджеро дизел.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Разделянето по кубатура пак ще е голям компромис. Представи си как се движат по трасето двулитров вентилиран Самурай и 2,8 Паджеро дизел.
                                Къде си виждал такъв стандартен Самурай, не смесвай терминологията. Разделенията по кубатура и на стандартни и доработени, на Дакар преди май ги деляха на бензинови и дизелови. Смяната на двигател,трансмисията,окачването,купето,гумите след определен размер е доработка. Монтирането на лебедка като помощно средство не е защото не променяш параметрите на автомобила. В Русия решават проблема с лебедката като пломбират въжето и така изравняват силите. Скъсването на пломбата носи наказателни точки.Другото автомобилите 4х4 се делят на Т,Т1,Т2 а не на А1,А2. Поздрави
                                Последно редактирано от pikachu; 10-11-11, 09:12. Причина: Допълване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X