Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Ей, "мелето" си е моя идея! Искам да съм "кръстник"...!!!
    Тук, който направи такъв вариант на масов старт, после има сериозна вероятност да бъде бит, *бан и така няколко пъти ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #32
      От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

      Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
      Колега ще участвашли ? Стига с това било скрап , онова било скрап. А самият ти гласиш скрап във момета. Щом толкова ги разбираш пускайсе със вранглера и покажи на скраповете какво можеш. Ако го притежаваш естествено
      Колега, ще те затрудня ли ако те помоля да подредиш думите, които използваш в някакъв ясен и смислен ред и да се потрудиш малко над правописа си. Не е каприз, повярвай ми. Нищо не ти се разбира.
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • #33
        От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

        Аз съшо мисля, че е добре да бъдат разделени машините на два класа - такива , които са събрани от различни части и такива, които са оригинални както са произведени, е може и поорязани.
        Защото наистина как да се състезават нормални джипове с НеНормални ?
        Но също мисля, че трасето трябва да е едно и препятствията да носят бонус на този, който ги мине - с или без лебедка - без значение. Който не иска да не ги минава. Така е по-малко верятно да стават тапи и да се образува напрежение при времеизмерването. А сега - който няма лебедка не може да кара в класа на "профитата" ?. Както и да е, организатора плаща и определя правилата, а който иска кара,който не иска не кара
        Samurai Gemax

        Коментар


        • #34
          От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

          Следя от няколко години състезанията и няколко пъти имаше мнения да се направят класове според кубатурата на двигателите което одбрявам. Така е най-добре иначе да изправиш велосипед с мотоциклет.
          Другия вариант е организатора да каже какви да са автомобилите и който не му харесва не участва. Допитването до състезателите по повода е недопустимо. Тогава ще остава съмнението за наредени състезания. Ако в едно Ретро рали участниците имат думата ще намърдат автомобили които нямат място там. За мен е важно да имам красиви кадри в кал,вода,пясък и др. да има доволни състезатели а не преди и след състезанията да чета хули относно този и онзи

          Коментар


          • #35
            От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
            Колега, ще те затрудня ли ако те помоля да подредиш думите, които използваш в някакъв ясен и смислен ред и да се потрудиш малко над правописа си. Не е каприз, повярвай ми. Нищо не ти се разбира.
            "Колега ще участваш ли? Стига с "това било скраб"-"онова било скраб".А самият ти гласиш скраб в момента.Щом толкова ги разбираш, пускай се с Вранглера и покажи на скраповете какво можеш.Ако го притежаваш естествено."

            И аз си мисля-дали ще вземете участие в състезанието? Или само на думи? Не е каприз повярвай ми, само да зная колко ще е весел купона за кибиците.

            Не върви да правите забележки за правопис, докато не поправите своя!
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #36
              От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
              Аз съшо мисля, че е добре да бъдат разделени машините на два класа - такива , които са събрани от различни части и такива, които са оригинални както са произведени, е може и поорязани.
              Защото наистина как да се състезават нормални джипове с НеНормални ?
              Но също мисля, че трасето трябва да е едно и препятствията да носят бонус на този, който ги мине - с или без лебедка - без значение. Който не иска да не ги минава. Така е по-малко верятно да стават тапи и да се образува напрежение при времеизмерването. А сега - който няма лебедка не може да кара в класа на "профитата" ?. Както и да е, организатора плаща и определя правилата, а който иска кара,който не иска не кара
              Щом организатора иска нека раздели екипажите на два класа,но трасето трябва да е едно за всички .По този начин екипажа сам ще реши дали да влиза в екстрема и да печели бонус или ще навакса пропуснатия бонус със по висока скорост - все пак е състезание освен чисто техническата ,силова част нека има и тактика .По принцип машините се подготвят за определен тип състезания и ако са силни в една насока ,в другите преимуществото им го няма .Тенденцията в последно време е състезанията да са от типа рали + трофи + траял ,така че всеки може да покаже на какво е способен .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #37
                От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                Първоначално публикуван от pikachu Преглед на мнение
                Следя от няколко години състезанията и няколко пъти имаше мнения да се направят класове според кубатурата на двигателите което одбрявам...
                В такъв случай,трябва и килограми да се мерят.Иначе не върви.Варианта на Gemax мисля,ще е най-благоприятен за всички.Като на Льо Ман - почти сериини и прототипи!

                Коментар


                • #38
                  От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                  Първоначално публикуван от pikachu Преглед на мнение
                  Следя от няколко години състезанията ...
                  Мислех си, че в България всички разбират само от футбол, но май и с офроуда било така.


                  П.П. Между другото, мазалото в темите след състезания най-често го правят такива, дето само гледат отстрани ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #39
                    От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                    Абе Свилка,ти ръководиш толкова много хора и се оправяш,какво има да питаш и анкетираш.Ти си организатора,ТИ определяш правилата,класовете,курсовете и групите във ВУЗ-овете!!!!
                    Така мисля аз.Пък и народът е казал,че който плаща,той поръчва музиката.Ако на някого не му харесва има и други кръчми с друга музика.
                    Не казвам,че мнението ми е миродавно,но аз досега да бях решил и отсякъл.
                    Естествено не трябва и да се прекалява,ама това е мнооого дълга тема.Втора година на нашето състезание не можах да угодя на всички.Винаги,ама винаги ще има недоволни и такива,които ще са много доволни.
                    Пожелавам на всички участници успешен финал и стига с препирните,че станахме като бабите на дернека!

                    р.р.Пусете,ако обичате актуален списък на заявилите учасие до сега.А,и времето го дават със сняг!Ура ще караме шейни,пардон моторни шейни.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #40
                      От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Между другото, мазалото в темите след състезания най-често го правят такива, дето само гледат отстрани ...
                      Тук те подкрепям напълно!
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                        Още малко и онези работи да си мерим.Моля Организатора да не се съобразява с мненията,а да побърза и подготви трасето за неделята.А който иска да участва,сам да си избира в кой клас да кара.Все пак си прави кефа и не трябва да има критерии.Пожелавам на всички късмет и без проблемно финиширане.

                        Коментар


                        • #42
                          От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                          Тъй като нямам много време, ето най-важното:
                          1. Аз няма какво да решавам и отсичам. Вие сте го отсякли достатъчно ясно (виж резултата от анкетата)
                          2. Разделението на класове ще бъде по ЖЕЛАНИЕ НА ЕКИПАЖИТЕ, с едно единствено условие - тези, които ще карат А1 да имат лебедка. Всеки си преценява какви са му шансовете, предвид възможностите му. Виждате списъка, повечето се познавате. Ако преценявате, че нямате много шанс за победа при "тарикатите", участвайте в А2. Ако пък сте отворени - играйте с батковците за двойно по-голяма награда. Аз няма да мисля вместо вас и да вземам решения, които вие трябва сами да си вземете.
                          Това си е ВАШЕТО състезание - такова, каквото си го надробихте. Аз само давам парите.

                          Ах, да, щях да забравя - и ще обера негативите после...

                          Коментар


                          • #43
                            От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                            Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                            "Колега ще участваш ли? Стига с "това било скраб"-"онова било скраб".А самият ти гласиш скраб в момента.Щом толкова ги разбираш, пускай се с Вранглера и покажи на скраповете какво можеш.Ако го притежаваш естествено."

                            И аз си мисля-дали ще вземете участие в състезанието? Или само на думи? Не е каприз повярвай ми, само да зная колко ще е весел купона за кибиците.

                            Не върви да правите забележки за правопис, докато не поправите своя!
                            Благодаря колега.

                            Коментар


                            • #44
                              От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                              Браво,точно така трябва,а за негативите не се безпокой,ще го преместиш в другия крачол.

                              Коментар


                              • #45
                                От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:traktorbic.jpg
Прегледи:1
Размер:14.3 КБ
ID:5317023
                                FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                                BJ42 04 1982
                                FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                                LZ 2 BHB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X