Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пещерняци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пещерняци

    Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
    Да почнем с нещо по-лесно и близко? Една Духла например?
    И аз бих се присъединил.
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

    Коментар


    • #32
      От: Пещерняци

      Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
      Да почнем с нещо по-лесно и близко? Една Духла например?
      Любимо място. Кой ще води?
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • #33
        От: Пещерняци

        Аз съм навит .. ама нищо не ми е останало от екипировката ... ако намеря 2-3 карибинера ще е добре
        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
        A POS
        0885600200
        За момента пасажер

        Коментар


        • #34
          От: Пещерняци

          Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
          Аз съм навит .. ама нищо не ми е останало от екипировката ... ако намеря 2-3 карибинера ще е добре
          За Духла не ти трябват. Каска, челник и ботуши.
          Владо, някой трябва да вземе ключа от кмета на Боснек, че нали я заключиха преди време.
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #35
            От: Пещерняци

            Ще намерим водач. За ключа аз поемам ангажимент, за водача - също.
            Единствената екипировка, която трябва е:
            - каска
            - ботуши
            - удобни мръсни дрехи (най-добре пещеризон, но ако няма всичко върши работа)
            - два челника с по 2 комплекта батерии. Ако има карбидка - още по-добре, но не е задължителна
            Ще направим нещо лесно, примерно ходене до Рибката за около 3 часа максимум в двете посоки общо.
            www.offnews.bg

            Коментар


            • #36
              От: Пещерняци

              За кога го спрягаме това мероприятие?
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #37
                От: Пещерняци

                Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                Да почнем с нещо по-лесно и близко? Една Духла например?
                Аре сега гръч на дърти години!!! Дайте една Ела, че само 20 м отвес, па е и красиво!!

                Коментар


                • #38
                  От: Пещерняци

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Аре сега гръч на дърти години!!! Дайте една Ела, че само 20 м отвес, па е и красиво!!
                  To, ако няма гърч, кви пещерняци сме. Да отидем тогава до Проходна
                  LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                  Коментар


                  • #39
                    От: Пещерняци

                    Пенчо, група от непознати и полупознати, не ходили от години на пещера, не е подходяща за нито един отвес, даже да е 3 метра. Да се видим поне веднъж на живо пък тогава да мислим отвесите.
                    Ако Духлата ни е много гърч да помислим за друга хоризонтална. Но всички варианти са малко по-далечни.
                    За датата вие кажете.
                    www.offnews.bg

                    Коментар


                    • #40
                      От: Пещерняци

                      Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                      To, ако няма гърч, кви пещерняци сме. Да отидем тогава до Проходна
                      Става. До Проходна има още много и с отвеси и хоризонтални и наклонени.
                      п.с. Пещерния дом дали още работи? Че нищо не пречи, ако не лазим, поне да се накъркаме!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Пещерняци

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Става. До Проходна има още много и с отвеси и хоризонтални и наклонени.
                        п.с. Пещерния дом дали още работи? Че нищо не пречи, ако не лазим, поне да се накъркаме!!
                        Пешерния дом, не само че работи, ами е реновиран. Стаи с баня, топла вода, както пее Певецът - "хотелски комфорт".
                        За пещерата съм съгласен с Владо, дайте да се преброим и да изядем по една глава лук заедно, а то... въжете лесно се пуска. Владо, какво ще кажеш предпразнично, другия уикенд - 15 Дек. или 16 Дек.
                        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                        Коментар


                        • #42
                          От: Пещерняци

                          15-ти е работен ден ... за 16-ти незнам как ще съм след фирменото парти ... а не ми се слиза под земята с замаяна глава било и то на проста разходка .. Ако решите за друга дата ще се опитам да съм на линия и ще нося глави лук
                          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                          A POS
                          0885600200
                          За момента пасажер

                          Коментар


                          • #43
                            От: Пещерняци

                            От сега да го отложим за след Йорданов ден, че работата е ясна до тогава!!
                            Наздраве и от мен!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Пещерняци

                              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                              15-ти е работен ден ... за 16-ти незнам как ще съм след фирменото парти ... а не ми се слиза под земята с замаяна глава било и то на проста разходка .. Ако решите за друга дата ще се опитам да съм на линия и ще нося глави лук
                              Ъъъъъ - има някакъв метод за ориентиране чрез миризмата на лук ли
                              Иначе и нашто "парти" е на 15-и (ако мога да нареча така събирането на едно място на стадо малоумни провинциалисти с единствената цел да се налапат и нажмулат за сметка на фирмата, която пък, ще им го върне после целогодишно чрез недаване на заплати)
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Пещерняци

                                Тогава 23-ти.
                                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X