Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жигули, Москвич, спирачки - въпросче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Жигули, Москвич, спирачки - въпросче

    Не си правя майтап, просто въпроса не е от критична важност, затова го пускам в спама.

    А въпроса е следния: колко е максималното налягане, което може да се вдигне в спирачната система на Москвич 412 или, да речем на Лада 1500? При изправна система, работещ двигател (съответно усилвател) и здраво скачане на педала, с набиране на кормилото.
    Някъде го имах писано по старите тефтери, но тъй като не са ми били нужни от доста години, съм ги набутал някъде и просто не мога да ги намеря.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

  • #2
    От: Жигули, Москвич, спирачки - въпросче

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Не си правя майтап, просто въпроса не е от критична важност, затова го пускам в спама.

    А въпроса е следния: колко е максималното налягане, което може да се вдигне в спирачната система на Москвич 412 или, да речем на Лада 1500? При изправна система, работещ двигател (съответно усилвател) и здраво скачане на педала, с набиране на кормилото.
    Някъде го имах писано по старите тефтери, но тъй като не са ми били нужни от доста години, съм ги набутал някъде и просто не мога да ги намеря.
    До 70 атмосфери според наръчниците.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X