Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой туй нещу дет мяза на джипи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой туй нещу дет мяза на джипи?

    Здравейте Българи,днес ми се наложи да си посетя "джипито"бг.превод личнио ми лекар.Мале ужас чакане повече от час,да ви опиша и прегледа от това нещо наречено "лекар" малиииии ужас.Та въпрос към знаещите мога ли да имам истински личен доктор и колко ще ми струва това.Не говоря за нерви а за левчета и до колко ще е законно това начинание?
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

  • #2
    От: Кой туй нещу дет мяза на джипи?

    Иво,желая ти само здраве на теб и семейството ти!Нищо безплатно няма в родното ни здравеопазване,камо ли хубаво и безплатно(с малки изключения)...Лекар и бакшиш не става от всеки...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: Кой туй нещу дет мяза на джипи?

      Не бре Марти приятелю,не ща вече нищо безплатно искам да си плащам ама да е качественно.И в същио момент да важи пред институциите дето вече от една година не щът да миплащат болничнио
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • #4
        От: Кой туй нещу дет мяза на джипи?

        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
        Не бре Марти приятелю,не ща вече нищо безплатно искам да си плащам ама да е качественно.И в същио момент да важи пред институциите дето вече от една година не щът да миплащат болничнио
        Вече?!Моите здравни осигуровки са на пълното ми възнаграждение и въпреки това никога не съм получил нещо хубаво и безплатно2009 си счупих крака...И си сложих полимерен ,,гипс''.Излезе ми стотина лева.Пича който ми го сложи ме похвали,че съм голям умник...Като ми сложел гипс,който да ме убива,сам съм щял да дойда до идеята за полимера...И те такива работи...А пък го има и другото,за една шапка пари ще те уморят качествено...и пак те така...Затова ти желая само здраве!
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #5
          От: Кой туй нещу дет мяза на джипи?

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Вече?!Моите здравни осигуровки са на пълното ми възнаграждение и въпреки това никога не съм получил нещо хубаво и безплатно2009 си счупих крака...И си сложих полимерен ,,гипс''.Излезе ми стотина лева.Пича който ми го сложи ме похвали,че съм голям умник...Като ми сложел гипс,който да ме убива,сам съм щял да дойда до идеята за полимера...И те такива работи...А пък го има и другото,за една шапка пари ще те уморят качествено...и пак те така...Затова ти желая само здраве!
          "Вече" означава ,че ми е писнало от простотии.Осигурявам се на 1500 лв. и не виждам смисъл от това.
          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

          Коментар


          • #6
            От: Кой туй нещу дет мяза на джипи?

            Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
            Здравейте Българи,днес ми се наложи да си посетя "джипито"бг.превод личнио ми лекар.Мале ужас чакане повече от час,да ви опиша и прегледа от това нещо наречено "лекар" малиииии ужас.Та въпрос към знаещите мога ли да имам истински личен доктор и колко ще ми струва това.Не говоря за нерви а за левчета и до колко ще е законно това начинание?
            Можеш да имаш истински личен лекар. Ако твоя не ти харесва, потърси друг и го мотиварай финансово. Аз имам приятел GP с две специалности, който подържа малка листа от платени пациенти. Не им се налага да чакат много и получават най-доброто. Само че е в София. А иначе 1 час чакане за преглед си е нищо. Попитай съфорумците, живеещи в чужбина колко време се чака там. Ще ти дам жокер - седмици до месеци при специалист. Emergency - по 5-6 часа.
            Успех.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X