Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и нифо

    Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
    То по принцип ивекото не става за нищо.Нито тировете са им хубави нито кариерните машини.
    Цената,цената колега нали знаиш интереса клати феса.Абе ней кат Скания ама върви подир камионите и то.
    В случая ний говорим за високи 4 по 4 проходими камиони ,не съм виждал на Скания изпълнението.
    Колегата Бакалов да разкаже съотношението цена, разход гориво,качество,подръжка при Ивяко как е

    Коментар


    • #32
      От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и нифо

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:197813_397923916910995_475727950_n.jpg
Прегледи:1
Размер:89.5 КБ
ID:5545720етого изпълнението и на скания.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар


      • #33
        От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:58220_473607459363766_1019465692_n.jpg
Прегледи:1
Размер:61.4 КБ
ID:5545722А ето и една стокова 6x6.
        SUZUKI VITARA V6
        HONDA CBR 919RR
        MERCEDES ML
        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

        Коментар


        • #34
          От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

          Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]659968[/ATTACH]А ето и една стокова 6x6.
          Горния скакауец не бях го мяркал поне не помня атоз идиот с трупите ,не знам откоя част на Скандинавия -та е снимката ама толкоз вериги никой колега горе не е слагал.

          Коментар


          • #35
            От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

            Първоначално публикуван от fanfan Преглед на мнение
            Горния скакауец не бях го мяркал поне не помня атоз идиот с трупите ,не знам откоя част на Скандинавия -та е снимката ама толкоз вериги никой колега горе не е слагал.
            Бе хубаво, че ги е сложил, че отдолу и ледец прозира на места, май не е идиот, а много правилно е подходил.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #36
              От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Бе хубаво, че ги е сложил, че отдолу и ледец прозира на места, май не е идиот, а много правилно е подходил.
              Идиот де,аз от там няма да се пусна па макар и с 6 вериги
              А и с ремарке натоварен.

              Коментар


              • #37
                От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]659968[/ATTACH]А ето и една стокова 6x6.
                Ако погледнете по-внимателно, ще видите вериги и на задната ос на ремаркето. Предполагам че там са сложени за да се ползват спирачки и на ремаркето.

                Коментар


                • #38
                  От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                  Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                  Ако погледнете по-внимателно, ще видите вериги и на задната ос на ремаркето. Предполагам че там са сложени за да се ползват спирачки и на ремаркето.
                  По-вероятно са сложени за да се води ремаркето след камиона, а не да 'тръгне' да се свлича по наклона...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    По-вероятно са сложени за да се води ремаркето след камиона, а не да 'тръгне' да се свлича по наклона...
                    Точно за това са сложени,хем да не са свлича хем да може и да спира.
                    SUZUKI VITARA V6
                    HONDA CBR 919RR
                    MERCEDES ML
                    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                    Коментар


                    • #40
                      От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                      Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                      Точно за това са сложени,хем да не са свлича хем да може и да спира.
                      То затуй ина задния мост на ремаркето няма и калници.
                      Штот са слагат редовно вериги

                      Коментар


                      • #41
                        От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                        Поне се отвори приказка за камионите, та да питам скромно- за Европа кой се водят най читавите тирове? А за щатите?
                        До колкото знам за Eвропа са Скания и Волво, Реното и Ивекото са най-куци, а Мерцедеса и МАНа са по средата. За щатите съм чувал, че е Мак, макарче по моето скромно мнение KW ги превъзхожда.
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                          Номера на Сканията прилича на австрийски...
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • #43
                            От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                            Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                            Поне се отвори приказка за камионите, та да питам скромно- за Европа кой се водят най читавите тирове? А за щатите?
                            До колкото знам за Eвропа са Скания и Волво, Реното и Ивекото са най-куци, а Мерцедеса и МАНа са по средата. За щатите съм чувал, че е Мак, макарче по моето скромно мнение KW ги превъзхожда.
                            И в европа и в щатите европеиските марки са на почит.В щатите баровците купуват волво или скания.А по слабите фирми мак.
                            SUZUKI VITARA V6
                            HONDA CBR 919RR
                            MERCEDES ML
                            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                            Коментар


                            • #44
                              От: Българския камион за участие в Дакар 2012 - малко снимки и инфо

                              В Сащ,на почит са Питърс билд.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X