Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за гуми

    Колеги търся си гуми 22-11-10,но тракторна шарка.Или някакви подобни,но много агресивни.Помогнете,че не откривам никъде.
    sigpic

  • #2
    От: Питане за гуми

    Тракторната шарка помага при ниски обороти при тежки машини като на паример... трактори.

    Максис Рейзър 2 е най злото нещо на пазара. От група 15-20 КФХ-а с какви ли не гуми, Рейзера е далеч най доброто решение.

    п.п. Слагал съм и тракторна шарка и гуми за пясък в дълбок сняг. Пясъчните са малко по добри от Рейзъра в дълбокия сняг на равно но не стават за нищо друго.

    Коментар


    • #3
      От: Питане за гуми

      Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
      Тракторната шарка помага при ниски обороти при тежки машини като на паример... трактори.

      Максис Рейзър 2 е най злото нещо на пазара. От група 15-20 КФХ-а с какви ли не гуми, Рейзера е далеч най доброто решение.

      п.п. Слагал съм и тракторна шарка и гуми за пясък в дълбок сняг. Пясъчните са малко по добри от Рейзъра в дълбокия сняг на равно но не стават за нищо друго.
      Максис Рейзър 2 с тези карам по принцип,но ми се искаше да пробвам с тракторна.
      sigpic

      Коментар


      • #4
        От: Питане за гуми

        Таралежките като че ли са най-добрите за гората,един приятел кара известни време с тракторна шарка но хич не остана доволен
        мое мнение
        Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

        Коментар


        • #5
          От: Питане за гуми

          Първоначално публикуван от kritars Преглед на мнение
          Таралежките като че ли са най-добрите за гората,един приятел кара известни време с тракторна шарка но хич не остана доволен
          мое мнение
          ЗА мен лично най добрите си остават тези,но ми се скаше да пробвам и тракторна супер агресивна и с по голямо разтояние муждо грайферите.
          sigpic

          Коментар


          • #6
            От: Питане за гуми

            Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
            ЗА мен лично най добрите си остават тези,но ми се скаше да пробвам и тракторна супер агресивна и с по голямо разтояние муждо грайферите.

            Колега аз карам с тракторна шарка и мога да ти кажа че съм доста доволен от тях карам заедно с колега които кара с максис и мога да ти кажа че единствено на пясък ме превъзхожда защото аз бързо се окопавам за всички останали терени имам огромна преднина, само на сняг не сме пробвали но ако не вървят имам едни галоши и ше прибягна до твоето решение. Моите гуми са за 4х4 и са малко по високи и балонни.


            Поздрави В.Василев
            Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

            Коментар


            • #7
              От: Питане за гуми

              Колега сега се сетих във сайта на VROMOS има гуми тип тракторна шарка и има богата гама от размери мисля че може да си харесаш нещо


              Поздрави В.Василев
              Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

              Коментар


              • #8
                От: Питане за гуми

                Първоначално публикуван от venkata2 Преглед на мнение
                Колега сега се сетих във сайта на VROMOS има гуми тип тракторна шарка и има богата гама от размери мисля че може да си харесаш нещо


                Поздрави В.Василев
                Мерси, този го знам.Поздрави
                sigpic

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X