Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместно пътуване с кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвместно пътуване с кола

    Наскоро видях един сайт: www.carpool-bg.com. Tam могат да се срещнат двете страни:
    този, който има кола ще пътува така и така и този, който няма кола, но иска да пътува
    до конкретен град. Чрез сайта те установяват контакт. Желаещият се обажда или пише е-мейл
    на другата страна, договарят се и се срещат на определено място на тръгване. За пътуването
    пътникът залаща предварително договорена цена. Тази услуга е известна по цял свят като carpool,
    rideshare или като Mitfahrgelegenheit. Така се намаляват вредите за околната среда и освен това
    могат да се правят нови запознанства! Сайтът може освен това да бъде видян на PDA и в WAP.
    Автоматически се определя клиента и превключва на версята за PDA или WAP.

  • #2
    До: Съвместно пътуване с кола

    Първоначално публикуван от kirilb Преглед на мнение
    Така се намаляват вредите за околната среда и освен това
    могат да се правят нови запознанства!
    Да,но пък и ми изглежда страшничко...все пак хора всякакви,май не е много сигурно... Ако някой е ползвал или предлагал да каже.Аз скоро разпитвах и за хората,които пътуват на стоп..ами ако никой не ги качи или пък не попаднат на човек...?!Аз лично май не бих ползвала подобна услуга...
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

    Коментар


    • #3
      До: Съвместно пътуване с кола

      Това май е за твърде подредени хора. Аз повечето пъти пътувам импулсивно без да правя планове кога да тръгна и откъде да мина , та какво остава и да се договарям евентуално с някой за съвместно пътуване. А и разстоянията в България не са такива огромни , че да ти е скучно от часове и да се нуждаеш от компания. А и cveti е права - знаеш ли на кого можеш да попаднеш? Е , ако е някоя хубавица нямам нищо против , пък дори и да е по-дълго пътуването...

      Коментар


      • #4
        До: Съвместно пътуване с кола

        Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
        Е , ако е някоя хубавица нямам нищо против , пък дори и да е по-дълго пътуването...
        И да сбърка пътя нали...
        Едни колеги преди време качили една засукана мадама на стоп и съвсем целенасочено сбъркали пътя... И се чудят сега как да започнат да я врънкат...А тя като се огледала и възкликнала плясвайки с ръце:
        -А! Май объркахме пътя, тук много затънтено...Що не вземе да се на@#$ме?!
        И нашите на секундата им се дръпнало всичко от такава агресивност и бързо-бързо намерили обратния път...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: Съвместно пътуване с кола

          Здравейте,

          Ех Дима ами то и такива плашливи хорица има, свят голям, аз съм имал една история но не знам дали е за тази категория ))

          С една девойка която обешах да закарам до тях(преди години на Албена), а тя поиска и да покара малко после ми блъсна колата и после я "наказах ", както се наказва куче със салам

          Поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            До: Съвместно пътуване с кола

            Имам един приятел тираджия, та след поредния му курс София - Солун,
            шефа на гръцката фирма с която работи му казал, че един от работниците му е българин и ще се прибира и ако може да го закара.
            Моя приятел се съгласил ,тамън да си има компания.
            И на границата се оказва ,че тоя няма документи !!!!
            Веднага обвинение в трафик на хора
            Оправиха нещата, но след тлъсти суми, адвокати и нерви.

            Та и тия патувания са.. ти качи някой дето си носи дозички , пък
            после обяснявай.

            Коментар


            • #7
              До: Съвместно пътуване с кола

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              И да сбърка пътя нали...
              Едни колеги преди време качили една засукана мадама на стоп и съвсем целенасочено сбъркали пътя... И се чудят сега как да започнат да я врънкат...А тя като се огледала и възкликнала плясвайки с ръце:
              -А! Май объркахме пътя, тук много затънтено...Що не вземе да се на@#$ме?!
              И нашите на секундата им се дръпнало всичко от такава агресивност и бързо-бързо намерили обратния път...
              Де ги тея мадами , че и засукани при това бе Дима? Те засуканите си карат спечелените "с пот" коли и не се возят на стоп... Ама ако евентуално знаеш някоя такава , свиркай де...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X