Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Воден радиатор за 70-та серия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Воден радиатор за 70-та серия

    Когато купих миналата година Тойотата си течеше водния радиатор занесох го да го направят и човека ми каза че това му е последен живот....Сега отново се появи теч и като разгледах ситуацията се оказа че радиаторчика е бил прав Та питането ми е някой купувал ли е нов, от къде какъв и за колко финикийски знаци ? И подвъпрос чувал съм за човек от Добрич(И не само там ) които ги рециклира , та заслужава ли си , колко струва и някой има ли кординати на подходящия човек Също така ако някой има годен за употреба и ненужен такъв да не се стеснява ами да си каже все ще се разберем някак

    Благодаря предварително !
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

  • #2
    От: Воден радиатор за 70-та серия

    Обади ми се утре, ще ти дам телефона на човека.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • #3
      От: Воден радиатор за 70-та серия

      При "каките" в София 350лв. нов-надали е оригинален, но какво от това?
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #4
        От: Воден радиатор за 70-та серия

        Аз не държа да е оригинален , а да върши работа И ако е възможно Пламене да преговорим телефона на въпросните каки
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • #5
          От: Воден радиатор за 70-та серия

          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
          Аз не държа да е оригинален , а да върши работа И ако е възможно Пламене да преговорим телефона на въпросните каки
          имам от хаи-лукс 2.4дизел нов оригинален акоти вьрши работа пиши.

          Коментар


          • #6
            От: Воден радиатор за 70-та серия

            Ами ако може цена размер и снимки
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • #7
              От: Воден радиатор за 70-та серия

              Павка Венци /душа/ им има координатите. Неговият са го правили там и по спомен ми каза че му излязло под 300 кинта а нали се сещаш че той е с доста по голям радиятор от нашите. Бях се интересувал като правих на бегачката радиятора и го гледах и неговият. Доста добре беше направен като са му оставили само оригиналните кутии а всичко друго са го сменили и е буквално нов

              Коментар


              • #8
                От: Воден радиатор за 70-та серия

                Това като че ли е най правилното решение , остава въпроса да не попадна на кофти "спецове" че съм чувал за такива случай !
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #9
                  От: Воден радиатор за 70-та серия

                  Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                  Павка Венци /душа/ им има координатите. Неговият са го правили там и по спомен ми каза че му излязло под 300 кинта а нали се сещаш че той е с доста по голям радиятор от нашите. Бях се интересувал като правих на бегачката радиятора и го гледах и неговият. Доста добре беше направен като са му оставили само оригиналните кутии а всичко друго са го сменили и е буквално нов
                  Само дето бегачките са едно, джипките съвсем друго. Същото и с радиаторите за тях. Но явно си трябва време...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Воден радиатор за 70-та серия

                    За това и не бързам , теча в момента ми е минимален и докато не си избистря добре какво да стане няма да деиствам , знам само ,че искам или нов или моя да стане като нов . Не искам да правя компромиси , зашото съм наясно че ако сега направя компромис после ще ми се върне тъпкано
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X