Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki SJ 410 на 30години

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki SJ 410 на 30години

    През 2012г се навършват 30 години от началото на производството на Suzuki SJ 410 с четери цилиндровия двигател и ерата на Samurai.
    Дали някой от форума ще организира някакво събитие по случая? Хората около мен имат няколко идеи:
    1/ Сузуки събор с изложение на автомобилите за стандартен и тунингован модел,състезания за възможностите на автомобилите, лекции относно подръжката на автмобила и други подобни мероприятия.
    2/ Тридневен преход по черно с посещение на интересни места

    За събора има избрано място, идеята за състезанията са почти готови обмислят се и други мероприятия. Друг е въпроса че за да има такова мероприятие и да стане интересно трябва да има подкрепа и учасници достатъчно на брой.

    За прехода, това е по-лесно. Маршрута е набелязан и трябва само да се набележи една дата през топлия сезон и да се забавляваме.

    Помолиха ме да пусна тази тема за да се разбере какви са нагласите ви и какво мислите по повод предложените мероприятия. Ако има вече запланувана Сузуки среща може да се организира по тази годишнина.
    Знам че има групи от различни райони на страната които могат да се включат. Дайте мненията си.

  • #2
    От: Suzuki SJ 410 на 30години

    Е защо да чакаме топлия сезон, като наближава време за традиционната зимна "Сузуки и приятели" среща, организирана от старозагорския офроуд клуб.Последния уйкенд ще сме там
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X