Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитване за рамка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Запитване за рамка

    Благодаря за съвета, съобразено е. И-бей предложенията не ги разглеждам въобще, интересува ме как колегата лично е решил проблема. Правена ли е планката, купена ли е и от къде? Явно той не влиза редовно и ще трябва да импровизирам нещо с парче алуминий и фреза.

    Коментар


    • #17
      От: Запитване за рамка

      Колеги, здравей те одавна не бях влизал в темата. На въпроса на pesho_si за скобата за дисковата спирачка отговарям веднага, доста се потудих да намеря готово решение но се оказа нопесилно. За това реших че мога да изработя скобата сам, както и направих. С парче алумин ъглошлайф дрелка шублер и около час работа се получи доста читава скоба. След извесни корекций скобата бе монтирана и до сега карам така без да има никакви усложнения ето и нагледно няколко снимки в близък план се вижда резултата споделете мнение. Според се получи доста добре Ще се похваля и с друга придобивка още една рамка Heavy Tools която сглобявах полседните месеци с помоща на баща ми и резултата са две спретнати и доста удобни возила ще кача още снимки щом мога

      Коментар


      • #18
        От: Запитване за рамка

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9987.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5462117Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9988.jpg
Прегледи:1
Размер:132.7 КБ
ID:5462118

        Коментар


        • #19
          От: Запитване за рамка

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0229.jpg
Прегледи:1
Размер:306.6 КБ
ID:5463941Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0219.jpg
Прегледи:1
Размер:289.8 КБ
ID:5463942Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:329.8 КБ
ID:5463943 Тук са и двете рамки в завършен вид споделете мнение

          Коментар


          • #20
            От: Запитване за рамка

            Такъв тип колела минават по принцип за начален клас парково/XC колело в развитите страни.. Рамките изглеждат стабилни и с приятна геометрия. Със сигурност ще докажат че някой лев даден отгоре ще се избие многократно.Че какви китайски боклуци се купуват масово,направо е тъжно.

            Коментар


            • #21
              От: Запитване за рамка

              Да колега точно за такъв стил каране се използват и двата велосипеда, обикаляне на близките села с приятели дистанций около 20-30км а за китайските боклуци няма да коментирам защотото много хора както и мои познати се нахварлят на тях най вече заради ниската цена разбира се, но това си е тяхен избор все пак за сега велосипедите са ми удобни и ми вършат чудесна работа. Благодаря за мнението

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X