Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Range Rover P38 2.5 TD в редиците ви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още един Range Rover P38 2.5 TD в редиците ви

    Здравейте колеги, преди няколко дни и аз станах собственик на харесвания от много дълго време от мен джип. Той е 2.5 TD , ръчни скорости, няма кожа. В топ състояние, внос от Италия. Двигателя пали без проблем и работи като часовник. Снимки по късно ще кача.
    Има обаче два проблема: Първия е че, в движение на втора или на трета скорост забива все едно някой му прищипва тръбата за нафтата, имате ли идея какво е(умна дюза или нещо друго). И втория проблем е теч на спирачна течност от нещо което се намира до компресора, предполагам е управление на ABS - сменят ли се дифтунки или некви уплътнения?
    Последно редактирано от karo_1; 20-10-11, 21:00.
    NISSAN PATROL GR

    OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

  • #2
    От: Още един Range Rover P38 в редиците ви

    Честито за придобивката, много безаварийни километри на пътя и извън него.
    За проблемите търси колегата dignatov, той е човека за теб, има и ROVACOM Light.
    Поздрави и успех
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • #3
      От: Още един Range Rover P38 в редиците ви

      Благодаря, ще се опитаме да го направим тук, ако не се получи ще потърся помоща на колегата.
      NISSAN PATROL GR

      OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

      Коментар


      • #4
        От: Още един Range Rover P38 2.5 TD в редиците ви

        Честито и от мен, Валди благодаря за добрите думи, а за забиването виж 2 неща, вакум излизащ от входящите колектори и стигащ до един датчик закрепен на главата на горивния филтър казващ кога турбото е спекло и требе повече гориво и другото е входящата тръба на турбото я стисни и ако е мека търбото я засмуква като руса кака на магистрала как смуче тираджийски маркуч но да не се отплесвам виж ги тези двете а ако требе и диагностика ще му направим но за сега нямам път към враца, айде успех и много безаварийно километри.

        П.С. Айде и да смениш аватара!
        Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

        Коментар


        • #5
          От: Още един Range Rover P38 2.5 TD в редиците ви

          Въпросното маркуче за вакум от колеторите съм го сменил с ново(старото нещо не ми хареса), маркуча на турбото ще го погледна. А дали е възможно да е от електрониката на помпата, че имам некви съмнения? Колега dignatov, утре ако е удобно ще ти се обадя, за да видя с какво можеш да ми бъдеш полезен за напред.

          П.С.: Аватара ще го сменя като позаслужи Рейджа, Патрола за сега най заслужава да е там
          Последно редактирано от karo_1; 30-10-11, 23:15.
          NISSAN PATROL GR

          OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

          Коментар


          • #6
            От: Още един Range Rover P38 2.5 TD в редиците ви

            Да предположим, че маркуча е ок то трябва като го откачиш колата осезаемо да загуби мошност като се активира турбината, въпросният клапън казва на помпата да подаде повече гориво за да направи горивната смес богата, не си писал но предполагам колата не е с ЕГР! Ако въпросната тръба е твърда, то остава така наречената умна дюза. За помпата не го изключвам като проблем но е малко вероятно. Ако си засякъл какъв разход дава? Пипана ли е главата на помпата?
            Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X