Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кажете ми разхода на Wrangler 2.5?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кажете ми разхода на Wrangler 2.5?

    какъв разход ще дава на бензин/газ малкия мотор на Вранглер - интересува ме за 103 и 121 кончета - градско, извънградско и офф...?
    Disco II td5
    2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
    planed: air locker, rear D44bumper

  • #2
    До: Кажете ми разхода на Wrangler 2.5?

    На теория малкия 2.5 гори на градско около 1.5-2 литра по-малко от 4.0 а на ивънградско с около 1-2 литра повече в зависимост от скоростта. На практика за сега теорията се подтвърждава, имал съм 2.5 четири години и сега карам 4.0, просто не става дума за сравнение. Не знам как го мислиш този 103 коня, ама 121 определено му е слабичък на Вранглера...
    Моето мнение е ако те плаши акциза на 4.0 си вземи 4.2 той е 111кс (някъде го пишат 121) но така или иначе не е акцизен.
    Иначе с 2.5 съм го докарвал до 10/100 газ на извънградско но караш със 90 и всичко живо те изпреварва, а пък ти като се наложи да изпреварваш виждаш голям зор. Сега имам съвсем пресни наблюдения върху 4.0 - при спокойно каране със 110-120 прави 10/100 А91 (в Германия). При ръчкане и скорости 130-140 отива на 12.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Кажете ми разхода на Wrangler 2.5?

      Аз моя не съм го засичал, нито градско, нито извънградско, но смесено градско и планински път /асвалтиран, но стръмен с доста завой/ харчи около 15-16 газ, и това пак по груби сметки
      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

      Коментар


      • #4
        До: Кажете ми разхода на Wrangler 2.5?

        Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
        Аз моя не съм го засичал, нито градско, нито извънградско, но смесено градско и планински път /асвалтиран, но стръмен с доста завой/ харчи около 15-16 газ, и това пак по груби сметки
        Извинявай, ама би ли пояснил твоя с какъв мотор е, че ми стана интересно.
        LZ1PER

        Коментар


        • #5
          До: Кажете ми разхода на Wrangler 2.5?

          Да, забравил съм 2.5
          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X