Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд училище

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офроуд училище

    Да, бе да... Не можело с бебе... Я питай Николай ТурбоД от кога вози Рая по разходки, че даже и без жена. Просто се включвай от време на време в софт-офф-барбекю разходките и ще понаучиш това-онова. Щото и на всеки софт се появяват тук-там хард елементи.
    П.П. Само, че забрави за лака и лъскавата фаца на колицата .... Нешко сигурно още пие Валидол след последния пикник...
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #17
      От: Офроуд училище

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Ам червен зелен се тая.
      ............:
      Тц! Не си помислил дистатъчно. Червеното по-добре се вижда в дерето.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #18
        От: Офроуд училище

        Стига да нямате за цел да се подигравате на "учениците" пускайки ги нарочно по кофти терени за техните и за колите им способности, за да им демонстрирате колко некадърни водачи са и какъв глупав паркетник са си купили , идеята не е лоша. Аз например бих участвал, вкл. и скромно заплащане в пари или в подобаваща почерпка. Трябва да подберете подходящ терен за "стоковия вид" на съответното МПС.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          От: Офроуд училище

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Стига да нямате за цел да се подигравате на "учениците" пускайки ги нарочно по кофти терени за техните и за колите им способности, за да им демонстрирате колко некадърни водачи са и какъв глупав паркетник са си купили
          Тия мога да ги изброя поименно, ама те май вече не пишат тук... Тва както и да е.

          Идеята е да се отиде някъде (според колите и упражнението), да се обяснят няколко пиниза и да се тренират.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Офроуд училище

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Стига да нямате за цел да се подигравате на "учениците" пускайки ги нарочно по кофти терени за техните и за колите им способности, за да им демонстрирате колко некадърни водачи са и какъв глупав паркетник са си купили , идеята не е лоша. Аз например бих участвал, вкл. и скромно заплащане в пари или в подобаваща почерпка. Трябва да подберете подходящ терен за "стоковия вид" на съответното МПС.
            Съмнявам се целта на някого да е подигравка с незнаещите, уж всички тук са добре настроени към новаците и незнаещите, но пък то никога не се знае де, може и да има някой злодей.
            А терен - както вече казах в Костинброд ливадката е доста добра, има и за стокови има и за подготвени коли. Пък и почти всяка стръмна ливада става за целта, бабуни бол, тоя сезон и кал ще има в изобилие
            та с 2 думи- терена е навсякъде около нас.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #21
              От: Офроуд училище

              Ако се организира нещо бих се присъединил с голямо желание защото нямам много опит.Прочетох темата на Алекс Марков и според мен е жалко,че интереса към нея е бил толкова малък.Дано сега има повече желаещи и от напредналите и от начинаещите участици тук.Поздрави.

              Коментар


              • #22
                От: Офроуд училище

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                А терен - както вече казах в Костинброд ливадката е доста добра, има и за стокови има и за подготвени коли.
                Това е много показателно - за мен примерно тая полянка е тотална и безподобна скука
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Офроуд училище

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  ....за целта, бабуни бол, тоя сезон и кал ще има в изобилие
                  Мен например това ме плаши Понеже джипката ми е парт-тайм, а я ползвам и за пътуване нагоре-надолу, карам лятото с Michelin 4x4 synchrone (с такива си я купих), а зимата със зимни гуми. Нямам "АТ / МТ" и където съм стигал до деренце с кал или речица, на която не се виждат камъчетата по дъното - "бежещим на заден ход". Ще стане ли със зимни гуми "училището" или...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офроуд училище

                    Мисля, че идеята е доста добра. Аз като се сдобих с фруктиерката не знаех нищо за този род автомобили и действително си я карах като лека кола, добре че имаше едно две приятелчета по-знаещи. Вече мина година и все още има ситуации, в които не знам как ще се държи добичето.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офроуд училище

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Мен например това ме плаши Понеже джипката ми е парт-тайм, а я ползвам и за пътуване нагоре-надолу, карам лятото с Michelin 4x4 synchrone (с такива си я купих), а зимата със зимни гуми. Нямам "АТ / МТ" и където съм стигал до деренце с кал или речица, на която не се виждат камъчетата по дъното - "бежещим на заден ход". Ще стане ли със зимни гуми "училището" или...
                      Ето за този колега 2 кръгчета по оная кална скучна полянка ще са полезни
                      както и за мен- ако отида с паркетника
                      А иначе с черока с кобрите там си преджапках отвсякъде та даже и през ряката и като за първо каране "оффроад" ми беше добре и полезно.
                      Сега вече съм за "втори или трети клас" дет се вика
                      Около Бонсови поляни няма ли калчица?
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офроуд училище

                        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                        Ето за този колега 2 кръгчета по оная кална скучна полянка ще са полезни
                        както и за мен- ако отида с паркетника
                        А иначе с черока с кобрите там си преджапках отвсякъде та даже и през ряката и като за първо каране "оффроад" ми беше добре и полезно.
                        Сега вече съм за "втори или трети клас" дет се вика
                        Около Бонсови поляни няма ли калчица?
                        Има има. И баирчета има. И спускане има. И коловози има. И лизгави полянки има.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офроуд училище

                          Бонса не е за начинаещи.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офроуд училище

                            Бих се включил в една лека разходка там, или с моя си джип или като куфар при някой друг, та да видя какъв е терена и условията.
                            Успамих темата, спирам и се извинявам.
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • #29
                              От: Офроуд училище

                              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                              Бих се включил в една лека разходка там, или с моя си джип или като куфар при някой друг, та да видя какъв е терена и условията.
                              Е ти софт от там


                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Офроуд училище

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Стига да нямате за цел да се подигравате на "учениците" пускайки ги нарочно по кофти терени за техните и за колите им способности, за да им демонстрирате колко некадърни водачи са и какъв глупав паркетник са си купили , идеята не е лоша. Аз например бих участвал, вкл. и скромно заплащане в пари или в подобаваща почерпка. Трябва да подберете подходящ терен за "стоковия вид" на съответното МПС.
                                В какво би участвал? Да те учат как се кара по равен черен път, подходящ за стоковия вид на МПС-то ли?
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X