Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Е, поне мога да опитам. Нищо, че съм професионален аматьор.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Е ние трябва да намерим някоя/и, която да е с нашето темпо. Все пак трябва да имаме шанс да достигнем наградата .
      Но не ни пречи да се съберем някой път.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Роска да не станем за срам пред жените .....

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Няма Жоре, в малкия клас ние надеждата.
          Но ако видим много много зор, знаеш как е с почерпките

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Човек да не каже нещо , а и не сте ме разбрали , не нещо женско да кара и Иво да го снима , а нещо женско да снима вместо Иво. Но да дава много газ , да прави хубави снимки , и да е манекенка , трудна работа , това си е три в едно. Хайде пускайте снимки , стига спам.





            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Колеги понеже идва отпускарския сезон, има ли желаещи за Август да направим 7-10 дни излет с моторите,жените и децата из Родопите.
              Спането ще е в една къща за гости в село Орехово, на народни цени, и през деня къде ни видят очите. Лошото е, че нямам транспорт за мотора.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Има време до август , ще измислим нещо за превоз , иначе идеята е добра. За тази събота или неделя , желаещи за Лозенска планина , Пасарел , Плана планина , тръгваме от Панчарево.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ами ние мислим да превземем Люлин до Бучино и напред докъдето стигнем.
                  Миналата събота бяхме до Самоков, малко да разнообразим.

                  Ако искате елате с нас

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Много ми е далече , не искам да карам без преглед до там, а и до 20.00ч. трябва да съм се прибрал. В тая Люлин планина като отида , почват да ми търсят места където не може да мине Тенерето , и накрая почваме всички да се въргаляме вместо да караме. Освен това е пълно с туристи , колоездачи и какви ли не.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Мотормен с теб не може да се засечем от миналата година
                      Ние гледаме да се съобразяваме с всички в групата. Кой жаден, гладен, закъсал, с неподходящ мотор и т.н., че е по-лесно карането и удоволствието е налице.

                      Ще мислим нещо за по другата седмица с теб тогава, по стара или другаде, но за тази вече се организирахме, и настроихме психически.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        В колко часа ще тръгвате от панчерево?

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          За днес ако има някой желаеш, понеже ми изникна една времева ниша за лека загрява из Люлин, 12.30 тръгваме от Суходол.
                          Каране до към 16.30, че после ме чака барбекюто

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от ИваннН Преглед на мнение
                            В колко часа ще тръгвате от панчерево?
                            Колегата ще ходи по събори , така , че за часа , каквото ние се разберем.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Е покарахме и днес за няколко часа, но акумулатора пак изтече :-(, като или Люлинската планина е каръшка или аз.
                              За 2 ходения 2 нови акомулатора протичат а уж VARTA , съответно и 2 филтъра се разядоха.

                              Снимки няма защото бях бесен и без стартер, та не съм гасил много за да снимам.
                              Колегите ми направиха едно клипче на едно екстримче, че така и така спряхме заради АТВ, което заседна.



                              Надявам се утре, тези с акумулаторите да работят, и да го сменят за 3-ти път, и да смогна да покарам поне 3-4 часа като днес.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Не се притесняваи за днес Hafte и аз имах проблем прегазих едно куче,по тoчно мина под предната ми гума.Слизах от гората в Балша и тъкмо стъпвам(карам по бавно в селота да не тормозя хората с шума като тинеиджър) на асфалта едно куче средна големина почва да тича до мен и да ме лае давам газ но и то се засилва и незнаино защо се навира под предната ми гума.Мисля че минах през него само с предната иначе щях и аз да падна струва ми се,та започно силно да квичи и избяга някаде в дворовете на къщите.Спрях и се върнах на мястото едни хора си правеха нещо по оградата ,казаха че не познават кучето,и вече като види мотор ще бяга на 500 метра ако оживее.Само с предната гума минах през него ,та се надявам да му мине бързо и никога повече да не гони мотористи.Да превъзмогне инстинктите си.Та внимаваите!
                                Последно редактирано от Иво Томов; 10-06-12, 21:04. Причина: Редакция
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X