Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мда. Започвам да схващам мъжествеността на лова ...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Мда. Започвам да схващам мъжествеността на лова ...

    Да.Така е.

    Коментар


    • #77
      От: Мда. Започвам да схващам мъжествеността на лова ...

      Зачетох се в темата от елементарно любопитство и май вече съжалявам. Понеже имам някаква смътна представа от организационната структура на БЛРС, та ми се ще да попитам - онези "манекените" и "месарите" как са се озовали в дружинките? Кой ги е канил и кой ги е приемал? И защо? Давате примери с пътните инциденти, ама те хич не са под същия знаменател, понеже по улиците няма дружинки и аз, примерно, нямам глас в решението дали съседското хлапе да получи книжка и ключовете от колата на тейко си... Така че, недейте да пищите, когато външните хора ви слагат под общ знаменател с "онези" - ваша грижа си е да се прочистите от тях и да си получите обратно уважението на остатъка от обществото.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #78
        От: Мда. Започвам да схващам мъжествеността на лова ...

        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
        Зачетох се в темата от елементарно любопитство и май вече съжалявам. Понеже имам някаква смътна представа от организационната структура на БЛРС, та ми се ще да попитам - онези "манекените" и "месарите" как са се озовали в дружинките? Кой ги е канил и кой ги е приемал? И защо?...
        Е-е-е, вечният въпрос "защо????????", когато всеки знае отговора - виновни са финикийците.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #79
          От: Мда. Започвам да схващам мъжествеността на лова ...

          Достатъчно!
          Трия всички заядливи коментари.
          LZ1PER

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X