Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Feroza VS Rocky

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Feroza VS Rocky

    Първоначално публикуван от snowblind Преглед на мнение
    Няма лощо да ги покараш и двата дзвера. Да направиш малко тест, вярвам има колеги който на драго сърце ще ти съдействат да пробваш, техните машини.
    Ти видя ли му аватара!?? Не бих му дал и да се вози даже!!

    Относно питането-не ми е приятно да го призная,но....Роки! Имал съм короза,много бях доволен от нея,но по-добрият вариант е големият брат!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #32
      От: Feroza VS Rocky

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Aз мисля, че от мойта съм извлекъл разумния максимум в повдигането и вероятно колегите, които са я виждали, ще го потвърдят. Нови ресори 4+1 от Милнер, леко компенсиране с торсионите отпред, кобри 235/75/15, и боди лифт 3,5 см + оригиналните гумени тампони-4см всичко.
      Джантите са ми ЕТ 0 , т.е. изнасяне с по 2см (19мм)
      Единствено ме е яд, че не успях да и вкарам 8J ET -44, но ми се ще. На осмици джанти, моя размер гума стои много добре. И другия кусур са може би кални гуми НЕрегенерат в същия размер. В никакъв случай прекалено агресивни.
      А, и гумени разширители на калниците, лебедка и джек.
      Това би било пълната картинка.
      Може би, може и други минимални интервенции, но със съмнителен резултат като ефект и особено, като пътно поведение.
      Та хан Кубрате, внимавай по каква плоскост се плъзгаш
      Добре дошъл в заразното!

      Already infected.

      Добре заварили
      Тази седмица ще реша финансовия въпрос.И може би другата седмица живот и здраве ще разберем какво е решило сърцето ми Колебая се м/у 1 роки за което с помоща на съфорумци ще му разбирам състоянието,че е на 1 камара километри от мен.Другите возила са 1 форумска ферозка и още 1 от моя край.Но каквото и да е решението Вие ще разберете Jr ти отново наклони везните с твоите финансови мнения
      За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

      Коментар


      • #33
        От: Feroza VS Rocky

        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
        Ти видя ли му аватара!?? Не бих му дал и да се вози даже!!

        Относно питането-не ми е приятно да го призная,но....Роки! Имал съм короза,много бях доволен от нея,но по-добрият вариант е големият брат!
        Хей, какво си ми е на Аватара?Много съм си хибаФ .Това са последиците от алкохола на нова година
        За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

        Коментар


        • #34
          От: Feroza VS Rocky

          Първоначално публикуван от XaHKy5paT Преглед на мнение
          Хей, какво си ми е на Аватара?Много съм си хибаФ .Това са последиците от алкохола на нова година
          Много те изкривява тоя алкохол бряя.

          Коментар


          • #35
            От: Feroza VS Rocky

            Ами Кубрате паричките са си парички. Иначе мисля тук от съфорумците Георги/Руди си продава машината, а доколкото помня неговата е със сменени ресори 4+1 от зад от Милнер (ако помня правилно).
            Оператор на италиански реактивен жребец

            Коментар


            • #36
              От: Feroza VS Rocky

              Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
              Ами Кубрате паричките са си парички. Иначе мисля тук от съфорумците Георги/Руди си продава машината, а доколкото помня неговата е със сменени ресори 4+1 от зад от Милнер (ако помня правилно).
              Мхмм в неговата съм се загледал. :> Тези дни имам среща с банката и скоро мога да се свържа с него.
              За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

              Коментар


              • #37
                От: Feroza VS Rocky

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3314.jpg
Прегледи:3
Размер:133.6 КБ
ID:5312158Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3316.jpg
Прегледи:3
Размер:137.2 КБ
ID:5312159Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1253.jpg
Прегледи:1
Размер:248.5 КБ
ID:5312156
                Кубрате ето ти малко снимки да оплакнеш очите преди сън. Малко разголени Ферозки. За третата снимка (от силните години на една Ферозка, която вече не е между живите) не съм питал собственика за разрешение да я кача и му се извинявам предварително. Едно дебело плюсче за Ферозките - чудесни кабриолети са, а мацките това по- ги интересува от просвета . А ако си купуваш Ферозка гледай да е part time, че тук там се срещат и full time.
                Оператор на италиански реактивен жребец

                Коментар


                • #38
                  От: Feroza VS Rocky

                  Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]373684[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]373685[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]373680[/ATTACH]
                  Кубрате ето ти малко снимки да оплакнеш очите преди сън. Малко разголени Ферозки. За третата снимка (от силните години на една Ферозка, която вече не е между живите) не съм питал собственика за разрешение да я кача и му се извинявам предварително. Едно дебело плюсче за Ферозките - чудесни кабриолети са, а мацките това по- ги интересува от просвета . А ако си купуваш Ферозка гледай да е part time, че тук там се срещат и full time.
                  Аз малко ги сънувам ми ти ся наливай масло в огъня относно 1-та съм я виждал нейде из форума мисля или някъде другаде не помня. 2-та не съм. Мир на ламарината й. А относно фулл и парт тайма 1 съфорумец, който спомага обучението ми в извънпътните работи, вече ме запозна
                  За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Feroza VS Rocky

                    Първата ми е горе на Аватара.
                    Оператор на италиански реактивен жребец

                    Коментар


                    • #40
                      От: Feroza VS Rocky

                      Ювигий, какво стана? Чакаме те в отбора!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Feroza VS Rocky

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Ювигий, какво стана? Чакаме те в отбора!
                        Тук съм брате,тук съм.И плакна очи и чета и гледам и търся,диря питам,ама няма не се намира нищо читаво.Тъкмо сбрах паричките за нещо по-добро и всичкото качествено и добро се покри.После имах малко проблеми и барнах парите заделени за Жип и сега пак с начале. МЪКААААА с големи букви.Чакам един съфорумец да даде малко по късно информация.Иначе като съм казал Daihatsu Daihatsu ще е.Аз вече съм част от отбора само не съм се легализирал
                        За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Feroza VS Rocky

                          В форума трябва да вземе да се измисли нещо като чат. А сега сериозно. Някой навит да погледне едно Роки зарад мен за да не се разкарвам 250+ километра.
                          За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Feroza VS Rocky

                            Я София ли?
                            Ако да - прати обявата на лични.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Feroza VS Rocky

                              Съобщенията си дойдоха съвсем като хората

                              Нещата седят така:
                              - Като ламарини изглежда добре, няма следи от много удари или гнило. Тук-там има ръжди. Заден ляв стоп е счупен. Там е удряно, личи. В дясно е ударено покрай капачката за резервоара. Всички уширители на калниците са изпочупени.
                              - По рамата личи, че е боядисвано след вратите посока задницата. Там гният най-много. Предполагам, че има нещо прикрито. Личи, че е мазано скоро. Прилича на черен спрей. Много е далеч от антикорознонна защита, както каза продавача.
                              - Счупено стъкло на задната врата. Там ще трябва ново. В момента е с някакви пластмаси, но са се разлепили и според мен тече вътре.
                              - Вътре изглежда добре, салонът е запазен.
                              - Има регулиране на твърдостта на амортесьорите. Копчетата на барчето изглеждаха пипани. Предполагам някой е ръчкал нещо там.
                              - Има счупени листа на ресорите. Заден десен пакет не става, крив е основния лист, счупен е този под него и стърчи на страни. Ресорите са доста уморени, задницата виси.
                              - Амортесьорите не приличаха на нищо.
                              - Гумите са различни. Задните са за кал, шарка Кобра, предните някакви изтъркани почти до тел. Размер не гледах, но предните изглеждат по-малки. На 4х4 така не трябва да се кара, ще счупи раздатката.
                              - Джантите изглеждаха добре.
                              - За климатика казаха....абе той май не е оригинален, май и не работи...знам ли, трябва колегата да питам. Дойде колегата, и той започна с ... абе да ти кажа не знам колко работи тоя климатик... Като монтаж не ми прилича на оригинален. Твърде нов и лъскав седи

                              За цената - каза, че подлежи на коментиране. Попитах го колко му иска, отговори ми - "Ела с парите и ще говорим. Ще намаля някой лев".

                              Ако ти трябва още информация - ще се разходя пак, няма проблем. Близо ми е.

                              Лека вечер,
                              Иван
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Feroza VS Rocky

                                Г-н Горчев искам да се отблагодаря за услугата която направихте. Личното мнение ми е,че дори да смъкне цената не си заслужава да се дават пари,след това да се дават още пари за да се оправят косурите и чак тогава да започне да се налива за да се превърне в една част истински джип.Ще се ослушвам за нещо друго за това Роки мисля че мога да кажа,че е изгубена кауза.Отново адмирация за отклика на молбата ми истинска човешка постъпка Има да черпя някога ако се видим и имам Джипка... Ако не ще си взема колело 4х4 (нормално колело с помощни гуми)
                                За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X