Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hartge Hunter X5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hartge Hunter X5

    Стори ми се интересно, че има преден и заден автоматичен блокаж/какъв е точно се чудя/ и реших да го пусна да видите х5 с АТ гуми и блокажи. Много ми е интересно дали е така серийно или освен патрондаш от тунинга са ги добавили.

    Последно редактирано от Насов; 14-10-11, 15:26.

  • #2
    От: Hartge Hunter X5

    Слагани са допълнително, а накрая спикера каза, че за тези, които не искат да се набутват съществува вариант от слагане само на блокажите на цена от 6000 евро.

    Коментар


    • #3
      От: Hartge Hunter X5

      Тя толкова струва една прилична Х5ца от 2001ва . Нещо не ги намирам из нета. Но прилично бръмчи като за паркетник .

      Коментар


      • #4
        От: Hartge Hunter X5

        Що си си мисля, че с дзверо от аватара, съм минавал на къъъъде по-зачукани места, без да знам, че е някакво постижение?

        Коментар


        • #5
          От: Hartge Hunter X5

          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
          Тя толкова струва една прилична Х5ца от 2001ва . Нещо не ги намирам из нета. Но прилично бръмчи като за паркетник .
          Търси ги на страницата на Хартге. Възможно е да са тяхно собствено производство или поръчка ексклузивно за тях. Разликата с тоя от 2001 е има-няма над 90 коня.

          Коментар


          • #6
            От: Hartge Hunter X5

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Що си си мисля, че с дзверо от аватара, съм минавал на къъъъде по-зачукани места, без да знам, че е някакво постижение?
            Ама колега това от аватара ти е МАШИНА която е правена във времена , когато все още не е имало асфалтови пътища .

            Коментар


            • #7
              От: Hartge Hunter X5

              Ами по-лекичко е аватарчето. Идеята ми е, че все пак това е семейно комби, което става за излети, въпреки липсата на ходове и особен просвет, доста повече от всеко нормално комби. Пък и може да поеме по-големи АТ гуми, които да не им се притесняваш от по-остри камъчета, които изобилстват по черните пътища, без дори да трябва да има наклон за да спикаш гума. Диското го купихме с гуми за мъгла и просто не можеше да оплепи в калта без бавни и междинен, камо ли да качи някое по-така баирче. Иначе за мощноста, старата е по-слаба, но пък не съм сигурен, че бих се спрял ан дизел, по-скоро бензин, който е поне като новия дизел. Нафтата в милата ни родина е опасна за по-новите дизели, особенно бмв не се слави с некапризни всеяди. Та за кола от 2001ва дизел ми се струва бомба със закъснител по още доста причини. Като видях патрондаша обаче в тая си рекох, че не мога да не ви я покажа, много ме развесели. Караш си и сваляш дивече, презареждаш и сваляш още. СмЕх. Просто детето е на вълна коли и ме кара да гледа, какво ли не и това е единственото бмв от стотици, хиляди изгледани клипчета с паркетници, което има АТ гума и то не особенно добра и се движи що-годе нормално, без пируети в калта и разни безумия /някои така карат, че да се закопават неизбежно, дори със сериозна машина/...

              Коментар


              • #8
                От: Hartge Hunter X5

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Що си си мисля, че с дзверо от аватара, съм минавал на къъъъде по-зачукани места, без да знам, че е някакво постижение?
                Минава се , но със засилка и ..... не знаеш дали колата ще оцелее.
                Предимството на този "паркетник" е, че може да мине където и ние, ама той ще си мине с лекота и пиниз, без да се зори и няма да си надраска боята.
                Някой от форума беше казал Х5 да не ги пишем паркетници. Май е прав..........

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X