Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд експлорер 96 - рез.части

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Форд експлорер 96 - рез.части

    Няма и седмица. Някакви несъответствия?

    ПП: Честито!

    Коментар


    • #62
      До: Форд експлорер 96 - рез.части

      Темата остаря, но за сметка на това очаквам до ден два да получа нова пратка. Всичко, което си поръчах е ОК, но трябва да се внимава да не се греши при поръчката. Има снимки на частите и се виждат добре. Сега с новите митнически разпоредби е много по-трудно. Пратката ми е в митница София от 01.02.2010, въпреки че съм посочил място на освобождаване митница Горна Оряховица. Твърдят, че не може да се транзитира до нашата митница. Голяма каша за неживущите в столицата. А преди ми я донесоха до вратата. Ако имате приятели в САЩ помолете ги те да ви купят това-онова и да ви го пратят като колет. Ако обявят някаква цена или застраховка се плаща мито и ДДС според тарифните ставки на митниците. Вие решавате дали да е сигурно или по-евтино.
      Приятели не се печелят - губят се завинаги.
      УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
      Времето е ценно, само ако не бързаш.
      0889623098

      Коментар


      • #63
        До: Форд експлорер 96 - рез.части

        По повод митници - до 45 Евро стойност може да си обявите и при това пратката да е с надпис "подарък"! Тогава няма мита и ДДС.

        Коментар


        • #64
          До: Форд експлорер 96 - рез.части

          Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
          ....... Пратката ми е в митница София от 01.02.2010, въпреки че съм посочил място на освобождаване митница Горна Оряховица. .......
          Я дай нещо номер на извeстие, от кой, за кой, адрес на получаване.......всички колети идват на "Враждебна" после Софийските за София (РПСМ) другите по окръзите по спомени телефона на софийските рекламации е 02/9496412, но и те ще питат за номер известие В сайта на Български пощи за Търново и региона тел 062/612231
          Последно редактирано от дядо владо; 09-02-10, 09:32.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #65
            До: Форд експлорер 96 - рез.части

            Здравейте отново.
            Първо да кажа, че днес си получих колета. Проблемът беше в това, че минава през митница София и от там идват всички ядове. Или отиваш на място или упълномощаваш някого, както бе в моя случай. От фирмата посредник бяха много коректни, но както писах в горния пост, проблемът е за нас, които не живеем в столицата. Всичко опира до загуба на време и допълнителни разходи.
            Относно митническите сборове - платих само ДДС, без мито. Естествено и на фирмата посредник.
            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
            Времето е ценно, само ако не бързаш.
            0889623098

            Коментар


            • #66
              От: Форд експлорер 96 - рез.части

              Здравейте, интересува ме дали скоростна кутия от форд експлорър от 96 г., 4.2 ще стане на форд експлорър 95 г. лимитед едишън, 4.00? Предварително благодаря за инфото.

              Коментар


              • #67
                От: Форд експлорер 96 - рез.части

                Първоначално публикуван от boco_84 Преглед на мнение
                форд експлорър от 96 г., 4.2 ... форд експлорър 95 г. лимитед едишън, 4.0 .
                .....за 4.0 ясно, но кое е 4.2.....по документи кутията в този период трябва да е 4R55E само и единствено
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X