Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд експлорер 96 - рез.части

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Форд експлорер 96 - рез.части

    Колеги споделям, че след покупката на Форда се наложи да се сменят няколко неща, които описвам с цени:

    термостат - 22 лв, поръчка Мото Пфое 10 дни
    филтър скоростна кутия - от Пфое не могат да се справят - могат да доставят само за модел със задно предаване - цена 63 лв.
    За 4х4 намерих на Козлодуй 43 - 36 лв.
    Ремък /водна помпа, алтернатор и тн/ - Пфое поръчка 110 лв.
    предни накладки - Пфое 256 лв, от пазара 150 лв.

    За термостата - надписите в/у него са - 92 - 106 /градуса/, както е и при оригиналния. Стрелката на термометъра застана малко под средата на нормалния сектор. Преди това беше все в студения. Дали там и е мястото??

    СВЕЩИ - ПРОБЛЕМ. На пазаря няма, от Пфое казват, че могат да доставят от УСА за около 3-4 МЕСЕЦА!! Цена 180 лв/ 6 бр.
    Моля за помощ по въпроса.

    Поздрави
    Последно редактирано от T.T; 02-06-07, 09:21. Причина: допълнение
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

  • #2
    Re: Форд експлорер 96 - рез.части

    копувал съм от скорпион 13
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #3
      Re: Форд експлорер 96 - рез.части

      Скорпион 13 е правилното място ако не придиряш за качеството. Срещат се и хубави части, но и явни ментета. Иначе свещи и всичко изброено до тук го има там.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Форд експлорер 96 - рез.части

        Ako kaжете какво е и къде е Скорпион 13, ще съм ви особено благодарен
        Поздрави
        Тодор Томов
        =============================
        Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
        Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

        Коментар


        • #5
          До: Форд експлорер 96 - рез.части

          Аааа, не казваме!
          На Стамболийски близо до кръстовището с Константин Величков. Като тръгнеш към центъра по Стамболийски отдясно в първата кооперация има магазин за американски авточасти.
          И внимавай с Рени, щот е двукратна световна шампионка по аеробика и е здрава като малко японско багерче
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Форд експлорер 96 - рез.части

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Аааа, не казваме!
            На Стамболийски близо до кръстовището с Константин Величков. Като тръгнеш към центъра по Стамболийски отдясно в първата кооперация има магазин за американски авточасти.
            И внимавай с Рени, щот е двукратна световна шампионка по аеробика и е здрава като малко японско багерче
            Eее бе Дима, като го намеря, ще кажа на Рени, че ти ме пращаш
            Иначе, таскат - балсое спашиба
            Като го намеря ще ти кажа как мина с шампионите.
            Пък мойе и те да ти кажат, кои знае
            Поздрави
            Тодор Томов
            =============================
            Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
            Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

            Коментар


            • #7
              До: Форд експлорер 96 - рез.части

              Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
              Пък мойе и те да ти кажат, кои знае
              Поздрави
              лекинко се съмнявам, щастливо омъжена е от 5-6 години, бях на сватбата...
              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

              Коментар


              • #8
                До: Форд експлорер 96 - рез.части

                Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                лекинко се съмнявам, щастливо омъжена е от 5-6 години, бях на сватбата...
                Е бре колега, за какво веднага си мислиш! Но ще го имам предвид.
                Да те помоля за телефона за да спестя време.
                Специално подчертавам - телефона на магазина
                Поздрави
                ТТ
                Тодор Томов
                =============================
                Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                Коментар


                • #9
                  До: Форд експлорер 96 - рез.части

                  Колега и аз не го знам, ама винаги като ми е потрябвал съм го намирал в Гугъл.бг
                  Само да те светна, и Рени и колегата и са отпуска и там са едни новобранци които не различават гайка от болт, така че не знам дали ще ти свършат работа по телефона.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Форд експлорер 96 - рез.части

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Колега и аз не го знам, ама винаги като ми е потрябвал съм го намирал в Гугъл.бг
                    Само да те светна, и Рени и колегата и са отпуска и там са едни новобранци които не различават гайка от болт, така че не знам дали ще ти свършат работа по телефона.
                    Колега, много ти благодаря! Всичко има в Гоогле - то. Даже и постинги от форума:
                    "Скорпион 13 е правилното място ако не придиряш за качеството. Срещат се и хубави части, но и явни ментета. Иначе свещи и всичко изброено до тук го има там.
                    Ako kaжете какво е и къде е Скорпион 13, ще съм ви особено благодарен
                    Поздрави"

                    Телефони, адреси - всичко, само снимки на някои хора няма
                    Благодаря още веднъж.

                    Поздрави
                    Тодор Томов
                    =============================
                    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                    Коментар


                    • #11
                      До: Форд експлорер 96 - рез.части

                      И така, обадих се и питах за свещи - има казват, след това бая време чаках да ми кажат какво точно има.
                      Та имането е Шампион, американски, по 6,50 лв. за брой. Шампион на други места се прдлага и по 3,50 лв/бр.
                      Поради липса на други възможности се налага да поръчам от УСА.

                      Сега търся решение за проблем с предни амове. До момента знам че има Монро около 245 лв/бр. Обаче аз искам Кони, обаче няма. Няма и Сакс.
                      Някои ще помогне ли?
                      Поздрави

                      ПС Спменаваните по-горе лица не бяха в магазина.
                      Тодор Томов
                      =============================
                      Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                      Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                      Коментар


                      • #12
                        До: Форд експлорер 96 - рез.части

                        Амовете биват два вида, виж разгледай ги внимателно, едните изглеждат доста екзотично. Апропо, какво толкова не ти харесва Монро?
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Форд експлорер 96 - рез.части

                          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                          Амовете биват два вида, виж разгледай ги внимателно, едните изглеждат доста екзотично. Апропо, какво толкова не ти харесва Монро?
                          Напомнят ми една Монро и асоциацията никак не е в полза на железата


                          Знам, че Монро са по слаби и не издържат достатъчно дълго в сравнение с Кони, особено по нашите пътища. Но като нямо други, верочтно ще сложа тях.
                          В предните не забелязах нищо особено, но задните приличт на кюнци вкарани един в друг. Това ако е екзотично, значи са екзотични. Не знам какво ще се случи ако се наложи да сменям и тях.

                          Има и едно малко амче - стои от дясно отзад по диагонал и вероятно е за странични наклони. Изобщо нямам представа как да разбера дали е в ред.

                          Поздрави
                          Тодор Томов
                          =============================
                          Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                          Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                          Коментар


                          • #14
                            До: Форд експлорер 96 - рез.части

                            Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение

                            Има и едно малко амче - стои от дясно отзад по диагонал и вероятно е за странични наклони. Изобщо нямам представа как да разбера дали е в ред.
                            Къде отзад? При мен не видях или съм гледал с кьоравото око. А на диференциала, задния от дясната страна видях един "туч", който прилича на голямо йо-йо. Седи си и нищо не казва. Той пък за какво е? Ако е за баланс - какво компенсира?
                            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                            Времето е ценно, само ако не бързаш.
                            0889623098

                            Коментар


                            • #15
                              До: Форд експлорер 96 - рез.части

                              Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                              А на диференциала, задния от дясната страна видях един "туч", който прилича на голямо йо-йо.
                              Това ми прилича на демпфер по описанието ти
                              LZ1PER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X