Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    ...
    3-4м. по- дебел кабел, без ключето и не в запалката.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Здравейте,

      Реших да побутна темата и да споделя моят опит при закупуване на компресор. Дълго време се чудих дали да закупя ширпотребен компресор от Метро, но вместо това рискувах и взех компресор Мишелин с "дефект" в електрониката с надеждата да го възстановя. В процеса на работа се оказа че дефект в електрониката няма, и че някой преди това го е бърникал (чупени пластмаси, следи от запояване и запоен предпазител с дебела тел по български). Реално дефектите се оказаха два - скъсан 0-пръстен на клапата( тука ме съмнява ровене с остър предмет) и неразработен четков мотор. Четейки ревютата за този компресор в amazon.co.uk едно 20% са точно от изгорял предпазител, което е следствие от неразработения двигател. Лека за това беше работа на празен ход (без гума) 1-2ч. с почивки - 15мин работа/10мин почивка. Резултата от това е, че консумацията спадна драстично, надува бързо и хубаво, и няма горене на предпазители.

      http://www.amazon.co.uk/Michelin-Hi-...ct_top?ie=UTF8

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Я пусни някоя снимка как изглежда отвътре?

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          230 лв

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              до 10 bar. 150 l
              видях го в една фирма за авточасти. това е нулевата цена.
              има и други малко .

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Нали това е?
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Я дайте акъл, че се чудя къде да си бодна един малък компресор.

                  Единият вариант е да го сложа в коша, че имам място до акумулатора, а другият е в багажника, но понеже си ползвам джипа за всичко, не искам да е завинтен там, а варианта да е хвърлен някакси и да си подскача не ме радва.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Моя стои под капака на хидравличния щатен крик в багажника.Бая голям шкаф имам
                    Травелинг има три в коша на витарата ,питай го.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Това за мястото на щатният крик е идея. В коша ще ми е най-лесно, че няма да се налага да се дърпа кабел до отзад, ама ми разправят, че нямало да е добре за компресора, ама не разбрах защо, при положение, че джипа се ползва за евридейка и скара-бира.

                      P.S. Ще звънна и на Травелинг за бърз консулт.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Я дайте акъл, че се чудя къде да си бодна един малък компресор.

                        Единият вариант е да го сложа в коша, че имам място до акумулатора, а другият е в багажника, но понеже си ползвам джипа за всичко, не искам да е завинтен там, а варианта да е хвърлен някакси и да си подскача не ме радва.
                        А имаш ли компресор или ще купуваш? Един лидълски седи в джантата на резервната гума, увит в един парцал, за да не се очука много. Обаче моята резервна гума е в символичния багажник на Черокито.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          В багажника няма ли 12 волта щатен щекер.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Не знам за вас, но аз винаги съм си представял компресорчето закачено с щипки директно на акумулатора, но може и да бъркам.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Зависи колко търпение имаш да го чакаш да надуе. Компресор който харчи около 10А може да се включи в повечето запалки. С такъв обаче джипова гума ще надуваш продължително, а и ще надвишиш времето за работа без почивка на повечето малки (и иначе читави) компресорчета.

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                ... и понеже така и така сме раздвижили темата, какви са последните емпирични данни за читав двубутален компресор на прилична цена, разбира се ?

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                А имаш ли компресор или ще купуваш? Един лидълски седи в джантата на резервната гума, увит в един парцал, за да не се очука много. Обаче моята резервна гума е в символичния багажник на Черокито.
                                Не, нямам, и за това искам нещо прилично като отношение цена/качество, а и предпочитам да го вържа стационарно някъде, като обмислям да сложа и малка бутилка до него.
                                Варианта в коша до акумулатора ми се вижда най-удачен.
                                Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 16-12-17, 10:39.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X