Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Има вид на класически китайски отпадък...
    Би ли могъл да посочиш нещо, което е малък преносим 12В компресор и НЕ е китайско изделие и е налично на пазара в Европа, и/или България???
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • Viair напрмер?
      Враг усраине

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Viair Corporation, a leading manufacturer of high-quality air compressors, is based in the United States. However, some of the components used in production, such as motors or certain materials, may be sourced from other countries, including China. The company carefully selects their suppliers and materials to ensure the highest quality and performance standards for their products.

      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        By leveraging the capabilities of Chinese manufacturers, Viair can streamline its production processes and ensure that its products meet international quality standards.

    • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Би ли могъл да посочиш нещо, което е малък преносим 12В компресор и НЕ е китайско изделие и е налично на пазара в Европа, и/или България???
      Нищо ли не успя да откриеш в Гугъл или сте скарани?
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Нищо ли не успя да откриеш в Гугъл или сте скарани?
        Не се заяждам, не съм скаран с гугъл, просто съм убеден, че е мисията невъзможна, и ще бъда много признателен ако ти си открил нещо, което да не е китайско и да не ръчна бутикова изработка струваща четирицифрена сума, моля те посочи нещо конкретно, ако има такъв вариант?
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • Не съм купувал такава техника от доста години. Не мога да ти съдействам с актуална информация какво се предлага в момента, тук, и на търсената от теб цена.
          Уви, ще трябва да се задоволиш с резултатите от Гуги.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Е това, че производството на нещо е аутсорнато в чайна не прави изделието автоматично китайско говн0.
            Китай ако вече не е - със сигурност ще стане номер 1 във всичко.
            На Viair мисля, че си пишеше къде е произведен.
            Враг усраине

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
              ...Китай ако вече не е - със сигурност ще стане номер 1 във всичко...
              Споко, не е номер 1, и няма да стане...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • И в обобщение, на пазара НЯМА нищо друго освен китайски продукти, които според цената биват или еднодневки или неща със задоволително качество, та следващия път няма да е лошо да се прескачат остроумията в посока Китай!
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • Аха... Ти не си търсил. Аз не ти се вързах на акъла да търся вместо теб и те оставих на произвола на Гуги и веднага се появи експертно заключение че "нямало".

                  А съветите кой какво да пише нали се досещаш какво да ги направиш? Например можеш да ги затвориш в буркани и да ги подредиш в килера...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                    От: Компресор 12V...

                    Имам го същия но с друга опаковка , за 50 кинта от Илиенци. Досега само малки гуми съм помпал ,,,джипови не - , просто още не съм закъсвал в гората ... да чукна на дърво...

                    Много ми е смешно кат почне някой да прави разлики между 4 и 6 минути помпане .... все едно е на състезание....
                    Компресора (двубутален китаец) след 6г. още е жив , ползвал съм го поне 30 пъти за всякакви гуми..... е , без тираджийски и големи тракторни....
                    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                    Коментар


                    • nbajani
                      nbajani коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ами , не знам колко струва СЕГА ! 1 стек цигари в дребнобритания.... в юропата срува към 80 евраци , което е доста далече от 50 бг. левчета.

                    • BatGeorgeone
                      BatGeorgeone коментира
                      Редактиране на коментар
                      300+ лева е стек "хубави" цигари в дъждоландия, последния ми китайски компресор го взех за към 80-90лева и все още е жив и върши работа когато се наложи.

                    • petkov_bb
                      petkov_bb коментира
                      Редактиране на коментар
                      През годините съм купил 5-6 "китаеца" (два подарени) и нито един не е отказал да работи.По един (двубутален) има в колите на синовете,един (двубутален) има в колата ни за по дълги пътувания и един малък в "кучешката кола"(Херомобила)..

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X