Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Компресор 12V...

    Моля за съвет! На пазара има доста компресори на 12V, които започват от 17лв. но както всичко, този едвали би ми свършил работа. Трябва ми нещо, което работи реално. Споделете опита си за модел и място от където мога да купя. Благодаря! Поздрави!
    VARADERO SD2

  • #2
    Re: Компресор 12V...

    Компресорите които се продават по бензиностанциите и някой магазини с цени 12-20 лева са по-скоро играчки с които можеш да си напомпиш евентуално надуваемия дюшек. На тях обикновено пише 250 PSI (17.2 bar), но това ми напомня ония касетофони, които се продаваха на Илиенци, с надписи по тях 450 W.
    В деиствителност те трудно достигат до 25 PSI (1.7 bar), при това при помпене на авт. гума, тази стойност се достига за около 5 мин., като поради недостиг на мощност и липса на каквото е да е охлаждане, с изклщчение на загатнатото оребряване, машинката загрява осезателно.
    Прилични компресори, подходящи за офроуд се намират на цени започващи от 35$ нагоре.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      Re: Компресор 12V...

      Така като ви слушама тия евтините компресори ще станат перфектно за един аквариум
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #4
        До: Компресор 12V...

        И за аквариум не стават... загряват
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Компресор 12V...

          Освен това са и доста шумнички, та може рибките да получат стрес.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            До: Компресор 12V...

            Здравейте,

            Хайде някой да сподели някой сериозен такъв, и аз гледах по магазините и верно са смешни.

            Искам да го ползвам за джипката и за лодката, и особено държа да ми надува гума за по-малко от половин ден, онези в магазините дори са по-малки от двигателчето на задната ми чистачка

            Поздрави,
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              До: Компресор 12V...

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Здравейте,

              Хайде някой да сподели някой сериозен такъв, и аз гледах по магазините и верно са смешни.

              Искам да го ползвам за джипката и за лодката

              Поздрави,
              не съм сигурен за колко време можеш да надуеш лодка с такъв компресор, при лодката не изисква толкова голямо налягане отколкото голям обем въздух, май по-бързо ще е с уста от колкото с такъв тип компресор
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                До: Компресор 12V...

                Пламен Leam има много хубав, питайте го него откъде се е сдобил. Друг който знам с хубав е Стефан, ама той е в нелегалност, така че остава Пламен.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Компресор 12V...

                  И аз,и Йори и Голди имаме такива,дето СТАВАТ!!!Но и цените им не са такива.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Компресор 12V...

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    И аз,и Йори и Голди имаме такива,дето СТАВАТ!!!Но и цените им не са такива.
                    А от къде и на каква цена???
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Компресор 12V...

                      и моят СТАВА
                      ама цената е една хубавичкааа....
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #12
                        До: Компресор 12V...

                        Отиваш на Илиенци и си готов! Хубавите струват 130 лева - дигаше ми пусната гума 235/75/15 за 5 минути /има и резервни части за тях даже/.
                        НО Моя го откраднаха като ме обраха преди 3 месеца и сега и аз трябва пак да си купувам

                        Коментар


                        • #13
                          До: Компресор 12V...

                          Доста полезна информация споделяте. 5 човека казахте, че имате хубави, макар и по-скъпи компресори и един не каза марка, модел, цена и доставчик.
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #14
                            До: Компресор 12V...

                            Да ще бъде интересно.
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              До: Компресор 12V...

                              Първоначално публикуван от Leam Преглед на мнение
                              Отиваш на Илиенци и си готов! Хубавите струват 130 лева - дигаше ми пусната гума 235/75/15 за 5 минути /има и резервни части за тях даже/.
                              НО Моя го откраднаха като ме обраха преди 3 месеца и сега и аз трябва пак да си купувам
                              Благодаря за конкретната информация Купих един компресор от Shell за 70лв. с фенер наясно съм че комбинацийте от "няколко в едно" рядко са сполучливи. Фенера е добър компресора ще пробвам до няколко дни и ще споделя опита си. Не очаквам нищо особенно.Поздрави!
                              VARADERO SD2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X