Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Компресор 12V...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4235_1_md.jpg
Прегледи:1
Размер:19.5 КБ
ID:5404569

    Никакви запалки не искам. Директно си идва със щипките за клемите на акумулатора. Като е на запалка, не мога да дърпам повече от 15тина ампера. И като тресне бушона на запалката, как да обясня на жената по телефона къде да го търси?

    При 40 градуса жега, докато помпи компресора, аз съм вътре в колата, двигателя работи и климатика духа на 6. Аз по средата на нищото двигател не гася, ако ще и 30 минути гума да сменям/помпя.
    И да де, тия 30-40 ампера ще шамаросат акумулатора зверовито на неработещ алтернатор.
    Добреее, зех та Радке, зех таааа!
    Чакайте проби и отзиви.
    Прикачени файлове
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #77
      От: Компресор 12V...

      Ами, като гледам, жичкадчиите наоколо са кът. Мога да помогна с мене си. !!! Временно. Не ми с стои дълго при червените.
      Нещо обърках. Имам предвид Северна Хамерика, че щерката ни запали по коучсърфинга. Тука му викат дивансърфинг, ама е весело. вчера имах две германки и един колумбиец в къщи.
      Е, голям купон става!!

      Коментар


      • #78
        От: Компресор 12V...

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]488947[/ATTACH]

        Никакви запалки не искам. Директно си идва със щипките за клемите на акумулатора. Като е на запалка, не мога да дърпам повече от 15тина ампера. И като тресне бушона на запалката, как да обясня на жената по телефона къде да го търси?

        При 40 градуса жега, докато помпи компресора, аз съм вътре в колата, двигателя работи и климатика духа на 6. Аз по средата на нищото двигател не гася, ако ще и 30 минути гума да сменям/помпя.
        И да де, тия 30-40 ампера ще шамаросат акумулатора зверовито на неработещ алтернатор.
        Добреее, зех та Радке, зех таааа!
        Чакайте проби и отзиви.
        Чакаме някакви отзиви. А каква му е цената?
        [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

        Коментар


        • #79
          От: Компресор 12V...

          В първата страница някой спомена компресор от хладилник. Аз много се зарадвах на един такъв у нас. Лошата изненада е, че хвърля масло. Без масло не може да работи, а го издухва от изпускателния.

          Коментар


          • #80
            От: Компресор 12V...

            Прави се обратна връзка в такива случаи - малка част от въздуха се връща към входа, като се взема от най-ниско място в съд след изхода. Всъщност към входа се връща масло, не въздух - на ниското се отичат пръските смазка.

            Коментар


            • #81
              От: Компресор 12V...

              Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
              А каква му е цената?
              Тъй като и аз съм на етап купуване на компресор, питах в темата на Вромос за цената: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=10353&page=46
              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
              BMW F650CS
              Радо о885 5о 59 5о

              Коментар


              • #82
                От: Компресор 12V...

                Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
                Чакаме някакви отзиви. А каква му е цената?
                Аз го взех за $170.00. И съм доволен. В сравнение със стария, който струваше $70.00, този помпи като откачен. Няма нищо общо с пластмасовите компресорчета за надуване на балони. Тежи като тухла четворка, няма нищо пластмасово.
                Гума 275/40/18 на тежка кола я напомпи от 30 psi до 50 psi за секунди. Даже не си промени температурата. Дават го да работи 40 минути преди да трябва да се остави 20 мин да изстине. Не знам какво ще трябва да помпя 40 минути. Може би 4 задни гуми на Беларус...
                Аз доволен, и то много!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #83
                  От: Компресор 12V...

                  Футболна топка от спаднало до камък за около 2.5 секунди,не дава да му го дОпреш.Отзиви добри едва ли ще има,гума никой не е пукал в близките 3 години,а това я помпи за нула време и въобще не му се опира.Мога да го пробвам с дюшеци разни,но там налягане няма,а и заплесна ли се ще ги пръсне.

                  За 170 кинта кърти
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: Компресор 12V...

                    Днес ми доставиха от продавалника двоен компресор на 12v!Продава ги един човек от В Търново по 50лв но нямат гаранция иначе са чисто нови!Няма такава ламя за тия пари!17 цола гума от 2,0 до 3,0 я напомпа за 2-3 минути!Продава и други джунджурии-взех си и зарядно за акумолатор ама не съм го пробвал,иначе е тежко!Не му правя реклама просто ви давам инфо!

                    Коментар


                    • #85
                      От: До: Компресор 12V...

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Като се разхождам, возя отзад ей това:

                      ...
                      и аз имам такъв - купих го преди 6-7 години или повече от Венци Петров - още върши чудесна работа, но както си забелязал, манометърът му е почти безполезен...

                      ПС: Лодка не може да се помпа с ел. компресор за гуми - дебитът е много малък. За лодките има други компресори, като хубавите са двустепенни - първо правят голям обем за малко време, а след това се превключват на по-малък дебит с по-високо налягане... Както и да е, аз си ползвам класическа крачна помпа - надувам лодка 380см за 5-6 минути.
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #86
                        От: Компресор 12V...

                        Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                        Днес ми доставиха от продавалника двоен компресор на 12v!Продава ги един човек от В Търново по 50лв но нямат гаранция иначе са чисто нови!Няма такава ламя за тия пари!17 цола гума от 2,0 до 3,0 я напомпа за 2-3 минути!Продава и други джунджурии-взех си и зарядно за акумолатор ама не съм го пробвал,иначе е тежко!Не му правя реклама просто ви давам инфо!

                        Не, че нещо, ама тези двубуталните компресори са си по толкова и по магазините и си се продават по 45-50лв, толкова ги дава и човека. Иначе са хубави за парите си.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #87
                          От: Компресор 12V...

                          Колега в моя град тези машинки са по-скъпи но ти кажи в кои магазини ги има та да не се набутват други!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Компресор 12V...

                            A някой да знае случайно пресостат на 12волта от къде може да се намери, за китайско компресорче ще се ползва?
                            Като допълнителен да се върже за управлението на компресора, да се поддържа определен диапазон от налягане.
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • #89
                              От: Компресор 12V...

                              В пресостата има само контактен ключ и няма значение на колко волта ще го включиш, но е важно колко ампера ще минават. Аз съм свързал три компресорчета в паралел и всяко минава през реле 50А, релетата се управляват от пресостат от хладилник, компресорчетата тръгват и при 10атм, затова няма нужда от декомпресиращата тръбичка и възвратен клапан.
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #90
                                От: Компресор 12V...

                                Искаш да кажеш, че тези по пракитер и бриголаж за 220V ще работят като им пусна 12V?
                                Случайни хора УАЗ не карат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X