Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Мисля, че в инструкциите за употреба е написано, че максималната продължителност на работа без прекъсване не бива да надвишава 5 мин. Това лято моя го използвах за помпане на едни дюшеци и редовно го изпъвах за по 20 минути. Накрая беше толкова топъл, че нямаше пипане, и въпреки това работи безотказно.
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Еее, то за дюшеци се иска дебит, а не налягане, компресорите за гуми са точно на обратния полюс.
      За дюшеци има такива на 12 волта, и са по 15-20 лева. Преди да си купя такова си направих от стария сушоар на бившата. Маха се нагревателя, и вентилатора се пуска директно на 12 волта, малко маркучи, и става супер. Само накрая не успява да го надуе до нужната твърдост, но няколко напъна с уста са достатъчни.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Само за твърдост, напъни с уста и дюшеци мислите, а хората само искат да си напомпят гумите .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Само за твърдост, напъни с уста и дюшеци мислите, а хората само искат да си напомпят гумите .
          Безопасността преди всичко!

          Коментар


          • От: Компресор 12V...



            В употреба
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              Някой има ли впечатление от този:

              http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A33LRO9OOPCNMX

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Първоначално публикуван от zipposs Преглед на мнение
                Някой има ли впечатление от този:

                http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A33LRO9OOPCNMX
                Прилича много на по-качествените китайци които продават тук за по около 100 кинта.

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Първоначално публикуван от zipposs Преглед на мнение
                  Някой има ли впечатление от този:

                  http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A33LRO9OOPCNMX
                  На ИЛИЕНЦИ за 50-60 лева го купих преди около година. Доволен съм. До 2 бара помпи като звяр, от там нагоре му е по тегаво ама става
                  Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Е на мен ми трябва до 2.5 бара да помпа сравнително бързо и да седи в багажника, така че предполагам би свършил работа.

                    Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                    На ИЛИЕНЦИ за 50-60 лева го купих преди около година. Доволен съм. До 2 бара помпи като звяр, от там нагоре му е по тегаво ама става

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      От къде може да се закупи този компресор, по-долу?

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      Цъкни на снимката на първия цитат(belata)
                      П.П. Намерих снимка.
                      П.П.П. Купих го за 155лв.

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Имам горе долу същия на външен вид, може и едно към едно да е. Купих го от олх за около 50-60лв., не помня точно. Доволен съм като цяло, но и не съм го ползвал толкова много. Дюшека го помпи бавно което е нормално, гума 215/75/15 от под 1 до около 2 я помпи доста бързо. Щипките са малко калпави. Позагрява като работи по-дълго време(дюшека) и мислех да го тунинговам малко с алуминий за по-добро охлаждане.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          До два бара всички помпят леко,нагоре звука се променя.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            А какво ще кажете за оригиналния компресор на фолксваген(върви заедно с чантичка и някаква тубичка с течност),предлагат ми го чисто нов за 50 лева?Явно ги свалят от нови коли и тук ги продават.
                            Yamaha Yz450F
                            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                            Всичко с ''рошави''гуми!

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              До два бара всички помпят леко,нагоре звука се променя.
                              Пробвал съм до почти 3, ама ме достраша за гумата, а и после трябваше да я изпускам. Добре се справя и за кратко време, звука се променя, времето се увеличава, греенето също. На мен повече от 2 бара не ми трябва по принцип.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                                А какво ще кажете за оригиналния компресор на фолксваген(върви заедно с чантичка и някаква тубичка с течност),предлагат ми го чисто нов за 50 лева?Явно ги свалят от нови коли и тук ги продават.
                                Ако ти не го искаш,ще ме свържеш ли с продавача?
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X