Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

    Водачите ще държат, SIC са/истински/, в смисъл има много дървета, на които пише SIC водачи, ама на третия/петия риболов с плетеняк, върховият става на коловози.
    За акцията - утре като я раздрусаш сглобена и видиш как се държи върха ще разбереш.После като сложиш макарата, влакното и го запънеш някъде да видиш откъде се сгъва гегата при вертикален опън - големите акции гънат само върха докъм третия/четвъртия водач, медиум сопите се гънат през средата, но не от дръжката - те са параболици, аз не ги долюбвам заради лигавостта им при рязка слука на добиче в Дунава - засичането е зор в голяма вода и анафори.

    Коментар


    • #47
      От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

      http://www.youtube.com/watch?v=6t53DqViXVc Хм, знам ли, това намерих за пръчката в тубата. Малко като реклама ми изглежда, ама е факт, че вдига тежестта, знам ли..... мале, мали, какви ти щуки от терасата ще дърпам касите с бира на комшията под нас
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #48
        От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

        http://www.sportpeche.fr/canne-surfc...e0af25734332d7 Здравейте колеги,за коледа ми подариха две пръчки,едната е тази от линка,а другата е Гарболино Карп 3.0lb.Искам да попитам за съвет с какви макари да ги оборудвам?
        Питам защото никога през живота си не съм имал такива хубави такъми и просто не знам какво би било подходящо за тях.
        За шаранджииската пръчка що годе знам ама за телескопа хал хабер си нямам.
        Ще съм благодарен ако дадете някакъв съвет.
        Кия Спортидж 2000тди
        Всеки шут отзад-е крачка на пред

        Коментар


        • #49
          От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

          Гледам че не ми обръщате вниманиено пак да питам,какво мислите за това www.ebay.com/itm/Daiwa-New-Regal-Bite-And-Run-Spinning-Reel-RG4000BRI-/170756245130?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D1%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5421293012313368444
          Кия Спортидж 2000тди
          Всеки шут отзад-е крачка на пред

          Коментар


          • #50
            От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

            Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение


            Не че не ти обръщаме внимание, но за да ти каже някой нещо за конкретната макара трябва и да я е ползвал, не мислиш ли? И че щом никой не казва нищо, значи няма такъв.

            Коментар


            • #51
              От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

              Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
              Здравейте колеги,за коледа ми подариха две пръчки,едната е тази от линка,а другата е Гарболино Карп 3.0lb.Искам да попитам за съвет с какви макари да ги оборудвам?
              Питам защото никога през живота си не съм имал такива хубави такъми и просто не знам какво би било подходящо за тях.
              За шаранджииската пръчка що годе знам ама за телескопа хал хабер си нямам.
              Ще съм благодарен ако дадете някакъв съвет.
              Купи си от най-евтините. След един рибарски сезон вече ще си наясно какво ти трябва, даже съвети ще даваш.
              пп. Ако искаш, обади ми се на О893322О93, ще отидем в някой добър магазин и ще ги изберем.
              Последно редактирано от trapper; 06-01-12, 18:28. Причина: пп
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #52
                От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                Ма аз съм рибар от 30 г,просто имах нещастието да ми разбият колата и да ми свият такъмите,които вярно че бяха стари ама съм си ги купувал сам на времето,а тогава нямаше голям избор.
                Сега е страшно,при толкова много стока човек се обърква.
                Плюс това на тези яки пръчки няма да отива каквото и да е.
                Все пак благодаря за съвета
                Кия Спортидж 2000тди
                Всеки шут отзад-е крачка на пред

                Коментар


                • #53
                  От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                  Аз да се похваля.
                  Ето какъв подарък получих.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00272.jpg
Прегледи:1
Размер:135.7 КБ
ID:5334375

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00273.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5334376
                  ........................
                  Иван Маринов
                  CRF 250 X
                  Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                    Абе той подаръкът много хубав, ама да беше дал и инфо за техническите му параметри, а то освен че е триделен мач на Мичъл нищо друго не може да се разбере.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                      Абе той подаръкът много хубав, ама да беше дал и инфо за техническите му параметри, а то освен че е триделен мач на Мичъл нищо друго не може да се разбере.
                      Тук ме хвана на тясно.
                      Освен че е 4.2м нищо друго не му разбирам.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00277.jpg
Прегледи:1
Размер:163.9 КБ
ID:5334384
                      ........................
                      Иван Маринов
                      CRF 250 X
                      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                        Мача не е лош, но е малко мекичък с тази акция. Малко по-леки линии и съответно по-леки ваглери, и дистанция около 15 метра от брега макс. С тоя връх малко трудно се вкарва влакното под водата и трудно се управлява "корема", но предполагам, че ще се свикне. Също и за големи екземпляри ще е трудно, но с малките ще е голям кеф. А кефа е най-важен в случая!
                        Късмет!
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                          Цезар е казал главното. Мачът ти е с много малка акция 5-10 гр, откъдето следва това , което е написал той.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                            [QUOTE=pimax;1729406]Аз да се похваля.
                            Ето какъв подарък получих./QUOTE]

                            Бе той колегата е написал:..."подарък", вие:..."акцията малка, дистанцията къса..."! На харизан кон зъбите не се гледат!

                            П.п.Колега, ако позволиш, един съвет: такава финна пръчка - никога на пода! Преди години имах хубава болонеза, та веднъж я оставих на земята и някой пристъпи...! От тогава в калъф и вертикално. Поздрави!
                            "Make love, not war!"

                            Коментар


                            • #59
                              От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                              [QUOTE=dok_vd;1730325]
                              Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                              Аз да се похваля.
                              Ето какъв подарък получих./QUOTE]

                              Бе той колегата е написал:..."подарък", вие:..."акцията малка, дистанцията къса..."! На харизан кон зъбите не се гледат!

                              П.п.Колега, ако позволиш, един съвет: такава финна пръчка - никога на пода! Преди години имах хубава болонеза, та веднъж я оставих на земята и някой пристъпи...! От тогава в калъф и вертикално. Поздрави!
                              Човекът каза, че не му разбира и моето обяснение имаше за цел да му каже повече да внимава с тази пръчка, за да не се разочарова от счупена секция, например.
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Въдица, Макара, Корда, Куки ... искам да стана рибар

                                Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                                Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                                Аз да се похваля.
                                Ето какъв подарък получих.
                                Бе той колегата е написал:..."подарък", вие:..."акцията малка, дистанцията къса..."! На харизан кон зъбите не се гледат!

                                П.п.Колега, ако позволиш, един съвет: такава финна пръчка - никога на пода! Преди години имах хубава болонеза, та веднъж я оставих на земята и някой пристъпи...! От тогава в калъф и вертикално. Поздрави!
                                И като е написал подарък какво, не трябва да му се казва нищо ли? Или трябва да допуска грешки като твоите, да му счупят пръчката, че да научи как трябва да я пази? Опит-грешка така ли? А ние да си мълчим и да се подсмихваме знаещо и с намигване? Едно предупреждение да я пази може да му спести това, което се е случило на тебе.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X