Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera B 3.2 V6

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Opel Frontera B 3.2 V6

    Проблема с тампоните е решен!

    Коментар


    • #17
      От: Opel Frontera B 3.2 V6

      Първоначално публикуван от dirrty Преглед на мнение
      Проблема с тампоните е решен!
      Тоя пост е излишен. Или кажи от къде какви и за колко или не пиши
      Ако аз и няколко други колеги пишехме така, нямаше да има смисъл от форума.
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        От: Opel Frontera B 3.2 V6

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Тоя пост е излишен. Или кажи от къде какви и за колко или не пиши
        Ако аз и няколко други колеги пишехме така, нямаше да има смисъл от форума.
        +1! ...Колега,дай да си помагаме,затова сме тук!
        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

        Коментар


        • #19
          От: Opel Frontera B 3.2 V6

          ее, колега с 3.2! - и аз отскоро съм с това жувотно. Сподели за разхода - при мен е 12/20 л/100
          за съжаление заслепен от отлично запазеното купе малко прибързах с избора и сега се боря с ръждата вместо да си се кефя, но както и да е. Паралелно с това трябва да сменявам и консумативи. Ако си сменявал, би ли споделил цени, намират ли се лесно (естесвено по-специфичните де ангр. ремъци, чух че имало някакъв филтър на автоматика...). също ме интересува освен ангренажни ремъци, сменят ли се някакви ролки, помпи или нещо подобно?
          Чудя се за какво е една черна кутия с излизащи кабели или тръби? намира се зад задния диференциал - мисля там да сложа бутилка за газова, но това ще пречи.
          Някой да препоръча сервиз за гърнета? И в тази връзка видях, че ламбда сензорите са след катализаторите - ако се наложи да се махнат, това ще се отрази ли негативно на работата на двг?
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #20
            От: Opel Frontera B 3.2 V6

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            ее, колега с 3.2! - и аз отскоро съм с това жувотно. Сподели за разхода - при мен е 12/20 л/100
            за съжаление заслепен от отлично запазеното купе малко прибързах с избора и сега се боря с ръждата вместо да си се кефя, но както и да е. Паралелно с това трябва да сменявам и консумативи. Ако си сменявал, би ли споделил цени, намират ли се лесно (естесвено по-специфичните де ангр. ремъци, чух че имало някакъв филтър на автоматика...). също ме интересува освен ангренажни ремъци, сменят ли се някакви ролки, помпи или нещо подобно?
            Чудя се за какво е една черна кутия с излизащи кабели или тръби? намира се зад задния диференциал - мисля там да сложа бутилка за газова, но това ще пречи.
            Някой да препоръча сервиз за гърнета? И в тази връзка видях, че ламбда сензорите са след катализаторите - ако се наложи да се махнат, това ще се отрази ли негативно на работата на двг?
            Има тонове информация. Няма кой да я синтезира за всеки новодошъл. Просто трябва четене. Не пипай ламбда сондите ако не искаш разхода да ти стане 30/100. Газова само ГИ ако не искаш да купуваш дебитомери всяка седмица. Всичко друго е описано на поне 2 места в подфорума.
            no signature no problems

            Коментар


            • #21
              От: Opel Frontera B 3.2 V6

              ламбда сондите не мисля и да ги пипам - питането ми е за катализаторите, защото генерацията е доста корозирала.
              Информация ще потърся, но ако колегата е правил нещо наскоро, ще е по-актуално като цени и места за доставка....
              п.п. да не говориме, че инфото точно за този двигател е доста оскъдно.
              Последно редактирано от bushiDO; 26-11-11, 21:39.
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: Opel Frontera B 3.2 V6

                Колега нищо не съм сменял по катализаторите понеже при мен е добре.

                Коментар


                • #23
                  От: Opel Frontera B 3.2 V6

                  това за катализаторите беше въпрос от теоритичен характер - както се прави когато се наложи да се махат?
                  Кажи за другите неща - ремъци, филтър за автоматика?
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Opel Frontera B 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                    това за катализаторите беше въпрос от теоритичен характер - както се прави когато се наложи да се махат?
                    Кажи за другите неща - ремъци, филтър за автоматика?
                    пише на предната страница.
                    no signature no problems

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X