Резултати 1 до 5 от 5

Тема: Продава се Бъги 250сс

Място
    София
    Публикации
    96
    Точки (при гласуване)
    8

По подразбиране Продава се Бъги 250сс

Бъгито е на едни познати, купиха го миналата година да се возят на вилата си, но още при първите карания от дефектно съединение е изтекъл антифриза и е прегряло. Тогава им препоръчах повече да не го карат, въпреки, че върви безпроблемно. Поръчаха си части октомври месец и ги чакаха до вчера. До няколко дни ще го докарат в София и ще му сменим цилиндър, бутало, сегменти, гарнитури, уплътнения и маркучи. Решили са да го заменят с 500 кубиковото на Вромос и това се продава. Карано е около 30 часа и след ремонта ще е в перфектно състояние. Пускам обявата първо тук ако някой е мераклия за такава техника да реагира бързо и да даде някаква адекватна цена. Разбрал съм се със собствениците да не бързат да пускат обяви преди да го предложа във форума. Те му търсят 4500лв. и ще го пуснат в мобилето другата седмица за толкова. Ако някой има оферта да ми звънка на 0887993436.

Място
    София
    Публикации
    96
    Точки (при гласуване)
    8

По подразбиране До: Продава се Бъги 250сс

Малко пояснения: бъгито е двуместно, 250сс водно охлаждане, автоматик, задна, независимо окачване отпред и отзад, ляти алуминиеви носачи. Доста по-истинско от тези китайските в мобилето.

Място
    София
    Публикации
    96
    Точки (при гласуване)
    8

До няколко дни ще е готово. Миналата година на хората им се е вързало близо 7000лв.(сами са си го поръчали, не е купувано от България) на мен ми го дават за 3900лв., но аз нямам какво да го правя, имаме си наши бъгита. Така че докато е при мен струва 3950лв. (само за членове на форума). След няколко дни ще си го вземат и ще струва 4500лв, а има един мошеник който и сега ми дава 4500, приготвил му е нови предни гуми, ще го пръсне кадето има драскотини и ще го продава за ново. Аз на него няма да го дам, но собствениците няма да се замислят.

Тези снимки са преди да дойде в бокса. Като стане готово ще го снимам и пак ще пусна.
    Прикачени картинки Прикачени картинки

Място
    София
    Публикации
    96
    Точки (при гласуване)
    8

Бъгито е готово и е в перфектно състояние. Днес направихме една разходка с него и с едно АТВ и се представи много добре. С двама души не са замисли пред никакъв баир, въпреки че сме ограничили подаването на газ докато се разработи двигателя. Поръчали сме и ново по-тихо гърне, защото в момента е с някакво спортно и пали алармите от 100 метра. Който има мерак може да се разходи до Симеоново и да го тества преди хората да си го вземат. Ето и малко снимки, нали бях обещал.
    Прикачени картинки Прикачени картинки

Място
    София
    Публикации
    96
    Точки (при гласуване)
    8

Продадено.

Сходни теми

1. купувам крос 250сс
    От metkata46 във форум Архив
    Отговори: 2
    Последно мнение: 29-05-07, 23:11
  2. Търся Хонда или КТМ 250сс крос, след 2000г.
    От Teofanov във форум Избор на мотор
    Отговори: 5
    Последно мнение: 29-05-07, 16:17
  3. Търся ендуро 250сс
    От bate_v във форум Архив
    Отговори: 4
    Последно мнение: 13-06-06, 00:58
  4. Търси се ендуро 250сс
    От Калин Кулев във форум Избор на мотор
    Отговори: 3
    Последно мнение: 18-04-06, 16:49

Правила за публикация