Обява

Свий
Няма добавени обяви.

едно питане за амортисьори?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: едно питане за амортисьори?

    Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
    Вярно е,дори понякога с "MARINHAKER" имаме идеи за невъзможни неща изпълнени с "Фронтерите",ама да са чужди т/ст на някой друг - вярвайте ми ще успеем да направим от невъзможното ---- възможно,като това например /не е ли прекрасно/?????
    че кобрата може ли да се закопа толкова?
    LZ1PER

    Коментар


    • #17
      До: едно питане за амортисьори?

      Като има двигател да я върти може.

      Коментар


      • #18
        До: едно питане за амортисьори?

        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
        Като има двигател да я върти може.
        знам, че ти имаш мощ - толко ли се закопаваш ?
        LZ1PER

        Коментар


        • #19
          До: едно питане за амортисьори?

          Мога да се закопавам, мога и да не се закопавам.
          Ама вече предпочитам да карам на места на които гумите не са от значение. Щот със гуми и Голфа е джип.

          Коментар


          • #20
            До: едно питане за амортисьори?

            Наскоро сменях на моята. Купих Де Карбон газови. На мен ми струваха 240 лв. четирите броя във Варна. По 60 лв. парчето. Направиха ми малко отстъпка. Държи се перфектно особено по черно. Доволен съм.
            Фронтерата е Спорт.
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #21
              До: едно питане за амортисьори?

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Ама вече предпочитам да карам на места на които гумите не са от значение. Щот със гуми и Голфа е джип.

              Хмммм, не се сещам за чак толкова много такива места. Даже и за каменисти баири си трябват гуми.

              Пък за Голфа ... Слагай му едни гуми и ела да проверим колко е "джип" с тях ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                До: едно питане за амортисьори?

                Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                Хмммм, не се сещам за чак толкова много такива места. Даже и за каменисти баири си трябват гуми.

                Пък за Голфа ... Слагай му едни гуми и ела да проверим колко е "джип" с тях ...
                E то хептен без гуми не става. По джанти много се пързаля. Нормални асвалтови гуми имат същото сцепление като тия с големите граифери щото скалата е гладка. Там вече трябват други работи. Кото мощност ходове и не на последно място автоматик.
                А за Голф Синхро сигурно не вярваш но е по-добре от Самурая в блатата. Има повече мощност, по-лек е, заради зависимото окачване е по висок отдоло и пода му е гладък. Пречат му малките ъгли на атака и малките ходове на окачването(по големи са от на Нивата) но в коловозите това не е толкова важно.
                Аз да доида Защо аз да идвам
                Аз като искам да видя нещо което ме интерисува (дет се вика да се образовам) отивам и го гледам. Не го карам то да идва.
                Пък и Голф нямам.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X