Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размери и номера на части

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Размери и номера на части

    Колеги някой да знае какъв е семеринга на коляновия вал от към маховика на ОФАДБ Х22ХЕ '97

    Коментар


    • #17
      От: Размери и номера на части

      Колеги някой да знае размерите на тампоните на ресорите?

      Edit: - размерите на малките ги намерих в тази тема - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=110682,затова ме интересува ако някой знае на големия тампон отпред размер. Благодаря предварително.
      Последно редактирано от Voykov; 05-12-12, 19:30.
      '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

      Коментар


      • #18
        От: Размери и номера на части

        Първоначално публикуван от Voykov Преглед на мнение
        Колеги някой да знае размерите на тампоните на ресорите?

        Edit: - размерите на малките ги намерих в тази тема - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=110682,затова ме интересува ако някой знае на големия тампон отпред размер. Благодаря предварително.
        Колегата сигурно е решил проблема но може да е полезно на някой, размерите на предния тампон на ресора са ф- 40 мм. широчина -60мм. дистанционната втулка е 70мм. с отвор за болт 14мм.
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #19
          От: Размери и номера на части

          Още малко по темата - заден семеринг колянов вал за мотор С24NE -77-100.1-11.45 от инчови идват размерите май! А предния е 45-60-10...
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • #20
            От: Размери и номера на части

            Заден семеринг на раздатката към задния кардан на ОФА ДБ 2.2 бензин - цена при вносителя GM 52 лева Същия парт номер е и при исузу - стикера на пликчето отдолу е на Isuzu motors. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG3297.jpg
Прегледи:1
Размер:133.5 КБ
ID:5572305Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG3299.jpg
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5572306Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG3300.jpg
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5572307

            Коментар


            • #21
              От: Размери и номера на части

              А някой може ли да даде размери съответно на семерингите на опашката на скоростите и диференциала за ОФА 2,0 94г.C20NE и евентуално някакви цени? Дифа не е LCD,ako има значение.

              Коментар


              • #22
                От: Размери и номера на части

                Да споделя и аз - гумички за 'долната помпа' на ОФА може да купите като комплект за
                заден спирачен цилиндър на Опел Кадет. 'Оригиналните', които предлага Димитров от
                Пловдив и други, са с размер 23 мм и на пасват на Фронтера, за там трябва 19 мм.
                Прилагам снимка на двете кутийки, от дясната се ползва само предпазния маншон, ако е
                повреден.
                Благодаря още един път на колегата Иван Петров от фейсбук групата за помощта !
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181005_185810.jpg
Прегледи:1
Размер:539.6 КБ
ID:5800066
                Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

                Коментар


                • #23
                  От: Размери и номера на части

                  Първоначално публикуван от batDancho Преглед на мнение
                  Да споделя и аз - гумички за 'долната помпа' на ОФА може да купите като комплект за
                  заден спирачен цилиндър на Опел Кадет. 'Оригиналните', които предлага Димитров от
                  Пловдив и други, са с размер 23 мм и на пасват на Фронтера, за там трябва 19 мм.
                  Прилагам снимка на двете кутийки, от дясната се ползва само предпазния маншон, ако е
                  повреден.
                  Благодаря още един път на колегата Иван Петров от фейсбук групата за помощта !
                  Уточни за коя Фронтера става въпрос, колега! По-новите ни А фронтерки след 96-та са с друга помпа, или поне моята X20SE е с различна от тази! Ушите и раменцата за захващане са ми почти на 90 градуса едно спрямо друго. А ремонтния комплект стува 8лв. на Frenkit. Тази кутийка на снимката ти вдясно е точно за моята помпа!
                  ОФА КБ X20SE + метан

                  Коментар


                  • #24
                    От: Размери и номера на части

                    Мисля, че от снимката става ясно за кой модел помпа става въпрос.
                    Може да се обърка само човек, който не е виждал джипката си как
                    изглежда отдолу.
                    Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Размери и номера на части

                      Първоначално публикуван от batDancho Преглед на мнение
                      Мисля, че от снимката става ясно за кой модел помпа става въпрос.
                      Може да се обърка само човек, който не е виждал джипката си как
                      изглежда отдолу.
                      Аз редовно се завирам под джипката си, но нямам навика да сканирам всеки детайл с удивителна точност! Помпата я погледнах, когато започна да ми олеква педала на съединителя и не видях, че ми е изчезнала течността от казанчето. Така, че не виждам защо трябва да се заяждаме. Мисля, че всяко подробно описание може само да помогне! И не става въпрос за модел помпа, а за това на кои модели, каква помпа се поставя. Срещал съм подобна информация в други теми, но не виждам, какво ще попречи да се поясни и тук! Така мисля аз!
                      ОФА КБ X20SE + метан

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X