Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мега глиган

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мега глиган

    Твърдят че не е фотошоп!


    470-кг глиган дълъг 2.74 м
    Танки грязи не боятся!

  • #2
    Re: Мега глиган

    Здравейте,

    А аз твърдя, че е Фотошот или фотожаба както казват братята

    Начина по който е застанало хлапето и т.н. ми помагат да си мисля така.

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Re: Мега глиган

      Не само как е застанало детето с туй оръдие в ръка но обърнете
      внимание къде е простреляно чудовището.Май е умряло от страх.
      Или от смяхПък и нещо няма вид много на диво
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #4
        Re: Мега глиган

        E незнам. Не съм чак такъв специалист Пишеше че не е фотошоп като се смята че детето е убиецът, така че.....
        Танки грязи не боятся!

        Коментар


        • #5
          Re: Мега глиган

          За фотошоп, не знам, но младежа е застанал доста зад прасето и се създава впечатление, че е огромен..!!!! И не е никакъв глиган, в най-добрия случай е кръстоска! Нищо чудно че е огромен, гледах по дискъвъри за един такъв "глиган", който ексхумираха и се оказа, че е кръстоска и се мотал в едни блата, покрай рибарници, като редовно похапвал от специалната, високопротеинова храна за рибоците и затова станал такъв дзвер...!!!

          Коментар


          • #6
            Re: Мега глиган

            За мен това си е фотошоп,детето е застанало до( него все е дно се подпряло на стол,ако трябва да застане така до него момчето трябваше да е полегнало,защото прасето е кръгло.
            Така го обясних че и аз не можах да се разбера дано вие да сте ме разбрали.
            MG RACING

            Коментар


            • #7
              Re: Мега глиган

              Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
              За мен това си е фотошоп,детето е застанало до( него все е дно се подпряло на стол,ако трябва да застане така до него момчето трябваше да е полегнало,защото прасето е кръгло.
              Така го обясних че и аз не можах да се разбера дано вие да сте ме разбрали.
              Не....!!!!???
              Ама карай...!!!

              Коментар


              • #8
                Re: Мега глиган

                Карай,здраве да е...
                MG RACING

                Коментар


                • #9
                  Re: Мега глиган

                  Така го обясних че и аз не можах да се разбера дано вие да сте ме разбрали.

                  Напротив, много подробно си го обяснил. И само да добавя - в този случай на хлапето трябваше да му се видят само раменете, погледнати отгоре (освен главата) и ръцете как се е подпряло. Най-голямото диво прасе което съм виждал беше малко над 250кг по "точната" преценка на ловджиите, с които бях миналата зима.
                  Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                  УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                  Времето е ценно, само ако не бързаш.
                  0889623098

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Мега глиган

                    със сигурност е фото шоп просто не са съразмерни двата обектка.между другото в черни осъм в природо научния музей има доста голям глиган май към 300кила ама незнам точно отдавна не съм ходил.и не беше така огромен както този на снимката

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мега глиган

                      Този глиган го има сниман в списание "Оръжие лов и куче" от месец май тази година на стр.8,според статията там го е утрепал един фермер като го видял да си похапва от една умряла крава .

                      Само че в тази статия глигана е 512 кг, сигурно е свалил няколко килца след като са го отстреляли

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мега глиган

                        Вижте само фокуса-прасе, момче, гора.
                        Размазано ,фокус на момчето,и отново не на фокус гора.
                        Смятам ,че коментара е излишен.
                        Момчето е като пришка на гъз!
                        Густо майна , пътят свърши !!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мега глиган

                          Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
                          Вижте само фокуса-прасе, момче, гора.
                          Размазано ,фокус на момчето,и отново не на фокус гора.
                          Смятам ,че коментара е излишен.
                          Момчето е като пришка на гъз!
                          Ти си, като пришка на г..., с тия думи, дето употребяваш!!!!

                          И защо спорите, за фотошопа?!
                          ТОВА НЕ Е ГЛИГАН!!!!
                          Е100, я им покажи глиган бре!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мега глиган

                            За протокола да кажа - през 80-те продадох на съществуващата тогава "Родопа" нерез с кантарно тегло 431 кг. Едвам ходеше и се движеше само за да яде. Най-голямата женска свиня , която съм имал беше с тегло 279 кг. А по темата - това за мен е фотошоп.

                            За фотошоп, не знам, но младежа е застанал доста зад прасето и се създава впечатление, че е огромен..!!!! И не е никакъв глиган, в най-добрия случай е кръстоска! Нищо чудно че е огромен, гледах по дискъвъри за един такъв "глиган", който ексхумираха и се оказа, че е кръстоска и се мотал в едни блата, покрай рибарници, като редовно похапвал от специалната, високопротеинова храна за рибоците и затова станал такъв дзвер...!!!
                            Точно. И аз съм гледал за този случай. Бяха кръстили прасето Хогзила.

                            ТОВА НЕ Е ГЛИГАН!!!!
                            Абсолютно вярно. Глиганът има съвсем друга конструкция на тялото , а това си домашно прасе , може би подивяло , но от питомна порода и в никакъв случай не е страдало от липса на храна.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мега глиган

                              Снимките са истински....порових из нета и прочетох на няколко места за този случай. Момчето е било ловец от 5 годишна възраст когато е убило първата си сърна

                              Повече подробности в самия репортаж по CNN:

                              http://www.youtube.com/watch?v=sOoXF...elated&search=

                              No bike - no fun!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X