Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не ми максимизира скайп??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не ми максимизира скайп??

    Същият проблем съм го имал и с icq. Програмата е пусната и си работи и долу ми показва че съм на линия, а когато щракна два пъти за да ми се покаже на цял екран и да видя това онова, то не изпълнява. Всъщност изпълнява...нещо си, все едно го отваря ама в някаква невидима дясна страна на монитора. Някой има ли идеи как да го оправя, но ако може без преинсталация, че не ми се занимава точно сега.
    Мисля че компютъра няма да оцелее дълго, ако не ме слуша.

  • #2
    От: Не ми максимизира скайп??

    Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
    Същият проблем съм го имал и с icq. Програмата е пусната и си работи и долу ми показва че съм на линия, а когато щракна два пъти за да ми се покаже на цял екран и да видя това онова, то не изпълнява. Всъщност изпълнява...нещо си, все едно го отваря ама в някаква невидима дясна страна на монитора. Някой има ли идеи как да го оправя, но ако може без преинсталация, че не ми се занимава точно сега.
    Мисля че компютъра няма да оцелее дълго, ако не ме слуша.

    С какъв уиндоус си ХР ли? Пробвай да смениш резолюциятаи после пак да я върнеш. Или преинсталирай скайпа по добре, няма да ти се загуби информацията. Друго пробвай да го изкараш с Alt+Tab.

    Коментар


    • #3
      От: Не ми максимизира скайп??

      Да, ХП съм и всичко това пробвах, но не стана. Оправих проблема, като изтрих следният файл config.xml .

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X