Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

    Колеги някой правил ли е чип тунинг на РР Vog 3.0 TD6 dizel, ако има моля да ми каже как се държи машината, и най-вече издържа ли скоросната кутия? Предварутелно благодаря.

  • #2
    От: Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

    Момчета направих туминга и съм много доволен за сега , определено има разлика във варвенето дали ще се изпълнят другите обещания за разхода ще видим като покараме малко!

    Коментар


    • #3
      От: Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

      Определено разхода падна с литър и половина! Джипката върви като луда! Ама е важно къде се прави.

      Коментар


      • #4
        От: Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

        Ако не друго ремапването наистина смъква разхода,стига да не се мачка педала,тогава става на обратно,и аз си бях навил тази идея,другата ми кола още като я купих я засилих да и правим настройки,но за РР-а в последствие се отказах,предният мотор на бмв прегряваше адски лесно за този не знам,но нещото което ме спира е точно GM-ска кутия,те по-принцип я дават,че се износва лесно,заради материала на изработка на някои от елементите и,освен ако наистина не е поддържана с постоянни смени на маслото,демек е мнооого капризна,ако целта е заради разхода съм съгласен А за работата аз смятам ,че човекът е във Варна,особено на тема печки,но това е друг въпрос.

        Коментар


        • #5
          От: Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

          Тони като си закарах джипката при тези пичове, те ми свалиха софтуера и го пратиха в швеицария за "ремонт" от там казаха че вече е пипан но може да се оптимизира и аз се съгласих. Ефект имаше и във вървенето и в горенето ( положителен разбира се ), като бонус ми дойде това че отчета за разхода на гориво на таблото се оправи сега показва горе долу реално, а преди лъжеше с по 2-3 литра ( Аз го отдавам на предните "майстори" дето са бърникали без много да разбират ). А за скоростната кутия прецених че като си го караш нормално джипа без да го юркаш много, тя се натоварва еднакво и не би трябвало да няма голяма разлика в износването. А тази кола не е за големи скорости. Като го купих скоростната кутия я ремонтирах, ще видим дали ще има проблеми.

          Коментар


          • #6
            От: Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

            Първоначално публикуван от bombata Преглед на мнение
            Тони като си закарах джипката при тези пичове, те ми свалиха софтуера и го пратиха в швеицария за "ремонт" от там казаха че вече е пипан но може да се оптимизира и аз се съгласих. Ефект имаше и във вървенето и в горенето ( положителен разбира се ), като бонус ми дойде това че отчета за разхода на гориво на таблото се оправи сега показва горе долу реално, а преди лъжеше с по 2-3 литра ( Аз го отдавам на предните "майстори" дето са бърникали без много да разбират ). А за скоростната кутия прецених че като си го караш нормално джипа без да го юркаш много, тя се натоварва еднакво и не би трябвало да няма голяма разлика в износването. А тази кола не е за големи скорости. Като го купих скоростната кутия я ремонтирах, ще видим дали ще има проблеми.
            Защо в официалния сайт на швейцарците ги няма тези от България. Да не са изпратили файла до Таджикистан?

            Коментар


            • #7
              От: Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

              Не мога да ти отговоря на този въпрос, ако много те вълнува обади им се и ги питай. Забелязах че на сайта им има само Италия, Франция, Китай и САЩ, дори Шейцария я няма, така че предполагам че просто сайтане е пълен. Когато си правих проучването само тези момчета и момчетата от Пазарджик декларираха че ползват софтуер на официални тунери. Всеки сам да си решава.

              Коментар


              • #8
                От: Чип тунинг на Range Rover VOG 3.0 TD6

                Между другото след новите настройки не си ли мислел да сложиш филтър с по голяма пропускливост и да шутираш катализатора или катализаторите още не съм го гледал 1 или 2 са.Нещо,което е силно препоръчително заради турбината на чипосан автомобил.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X