Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се: Газаджия в София!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се: Газаджия в София!

    Тойота Карина 1,6 с обикновена АГУ. На газ работеше горе-долу добре, но оборотите танцуваха нагоре-надолу безконтролно. След диагностика и леко "пипване", оборотите на газ ги държи твърдо на 500 на празен ход, но при потегляне на 1-ва заглъхва и забива муцуната. Едновременно светва и червената лампа за неикономичен. режим. След това бавно и мъчително набира. Вдига оборотите до 3000-3500 на 2-ра, а резултата е 40 км/ч с голяма мъка...
    Та в тази връзка се търси много добър и проверен газаджия да постави точна диагноза и да назначи адекватно лечение. Търси се в София.

  • #2
    От: Търси се: Газаджия в София!

    Или няма такъв /добър газаджия / в София, или е в дълбока нелегалност...

    Коментар


    • #3
      От: Търси се: Газаджия в София!

      Колата на бензин работи ли нормално?
      За газаджии мога да препоръчам сервиз които се намира на бул. Владимир Вазов зад църквата от самия булевард се вижда пише газови и метанови уредби . Лично на мен са ми слагали поне 6-7 газови и 2 метанови уредби и съм доволен.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #4
        От: Търси се: Газаджия в София!

        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
        Колата на бензин работи ли нормално?
        За газаджии мога да препоръчам сервиз които се намира на бул. Владимир Вазов зад църквата от самия булевард се вижда пише газови и метанови уредби . Лично на мен са ми слагали поне 6-7 газови и 2 метанови уредби и съм доволен.
        За възрастта си е добре на бензин, без ламбда сонда разбира се и с повишен апетит за двигателното масло. Но на газ от два дни съвсем не става за каране, нервичките ми скъса...
        Благодаря за препоръката! Ще проверя

        Коментар


        • #5
          От: Търси се: Газаджия в София!

          Ти, кога последно смени въздушен филтър? Ако е преди повече от 10000км, смени го и пак ще говорим. Ако не е това - тази събота при Владо ще правя газ-сешън (той още не знае, но ще научи).

          Коментар


          • #6
            От: Търси се: Газаджия в София!

            След Италианеца ,посока ОВЧА КУПЕЛ ,синя мет. врата много са добри специално за центровки--от опит знам

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X