Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

    Здравейте, колеги.
    Имам нужда от съвет и информация за вакум помпата на Cherokee 2.1 90г. Проблема се появява в спирачките и предния мост, няма ги никакви.
    Може ли да се намери вариант от друг автомобил или е необходимо да тарся нов, предполагам ще е добра цифра .
    Благодаря предварително

  • #2
    От: Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

    А как разбра че е помпата? Провери маркучетата и двата съда в предната броня и чак тогава търси нова помпа.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #3
      Re: Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

      Кои маркучи по точно имаш впредвид, и каде по точно отпред?
      п.с. аз се извинявам, но не съм много компетентен

      Коментар


      • #4
        От: Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

        В предната броня на автомобила има 2 пластмасови съда представляват нещо като буренца. Провери ги тях, както и маркуча от тях до сервото. Или за най лесно затапи с 1 болт маркуча от тях към сервото, ако проблема е в тези буренца - като затапиш маркуча би трябвало да усетиш положителна промяна. А за предния мост тръбичките са едни тънички пластмасови - трябва да ги провериш една по една дали не изпускат, но ми е малко трудно пред компютъра да ти обясня кое къде точно седи и как става... Ако не си много в час какво правиш - по добре иди при някой който разбира. От къде си?
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #5
          От: Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

          Благодаря ти за информацията.
          От Троян съм, мисля ,че информацията ще ми е полезна. Моя майстор смени наклатките и маркучите на спирачките, направихме ремонт на вакум помпата/бяха заминали някакви пружинки/появиха се спирачките и предния мост, но за кратко време и сега пак не работят както трябва. Сега ще проверим тези съдове и вакум маркучите, както ти каза

          Коментар


          • #6
            От: Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

            Вакуум помата става 1 към 1 с тази от мерцедес 123 дизел и е на цена не повече от 20-30лв. Скоро сменях моята с такава.

            Коментар


            • #7
              От: Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

              Първоначално публикуван от KrAs Преглед на мнение
              Вакуум помата става 1 към 1 с тази от мерцедес 123 дизел и е на цена не повече от 20-30лв. Скоро сменях моята с такава.

              Благодаря, направих я !
              Тази събота съм на лов с Jeep'a , надявам се всичко да е ОК.

              Коментар


              • #8
                От: Проблеми с Вакум Помпа на Jeep Cherokee 2.1

                Колеги сменях мембраната и клапанчетата на моята вакуум помпа и пак почна да истърва масло прави вакуум но от одушника хвърля масло дайте съвет че вече за 3ти път ще я сваляме предния път пак хвърляше масло а мембраната е здрава възможно ли е да е сложена на обратно и да не оплатнява добре

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X