Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

    Да внимават всички в автомобилите на които има двигатели от серията
    ОМ 611. Ето тук:http://www.diesel.auto.ru/472/2184/articles/4701.html
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    До: Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

    Не е ставало на въпрос до сега ....
    До днес съм "Изчуквал" вече няколко такива дюзи, като единия път се отказах да вадя дюзата. Беше невъзможно .... после сваляха главата, но и това не помогна .... накрая.... нова глава.
    Виждал съм във "фирмен" сервиз целия двигател да виси само закачен за дюзата .... не помага.
    Махал съм "вилицата" държаща дюзата и така съм карал 200-300 1000 км. дано налягането да я изхвърли .... и това не стана

    Абе ... голяма гадост. Да не ти се случва. За целта СВАЛЯЙТЕ КАПАЦИТЕ по често и ...... ГЛЕДАЙТЕ.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

      Ами те хората са го написали - само разпробиване на дюзата с твърдосплавен инструмент...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

        http://www.kolegi.info/forums/viewto...07b6da5611b312
        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

        Коментар


        • #5
          До: Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

          Това ясно .... ама пробвай на място ..... а ??
          Или дори и при свалена глава, пак си иска координат или нещо подобно!
          А ела на село и го направи това упражнение ....

          Темата е за Мерцедес ...... при френските и италианските комънрейли този проблен го няма!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: До: Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            ...... при френските и италианските комънрейли този проблен го няма!
            Май ще бия рекорда по съживяване на стара тема , ама понеже съм тръгнал да търся кола на жената и от няколко човека чух, че и 2.0 HDI двигателите на Пежо го имали проблема , та да попитам - така ли е или не ?

            Коментар


            • #7
              От: Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

              И да не е масово, на "твоето" Пежо задължително ще се случи! Егати и автомобилите! Произведени за дребни стотинки, купени за десетки хиляди и изхвърлени след 3 години!
              Виж и тази тема:

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=131530
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                От: Внимание! Двигатели CDI на Мерцедес!

                Aз както казвам '' ПЕЖО" имам предвид всички , които използват този двигател - нали го има и в Ситроен, Ланча, Фиат, и не знам още къде.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X