Обява

Свий
Няма добавени обяви.

След среща с диво прасе.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: След среща с диво прасе.

    Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
    Някой от вас, удрял ли е животно, по-голямо от "немска овчарка" ?
    Да кон http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...45#post1521145

    Коментар


    • #32
      От: След среща с диво прасе.

      Първоначално публикуван от яворчо Преглед на мнение
      Ти от тях ли си?

      Въпроса ми беше за тези, дето дават съвети, че е трябвало да блъсне прасето.....

      Ама, както и да е, като се обърне каруцата пътища много....
      Да не зависиш от "Органи" в България....

      Коментар


      • #33
        От: След среща с диво прасе.

        Миналата зима се врязах с около 90 в колона диви прасета. Бяха от край до край на пътя и изобщо не се впечатлиха от мен. Колата е Мазда 323Ф и успя да "свали" едно от животните. После го теглихме - над 70кг. беше.
        Пораженията - напукана броня, изкривени капак и калник, натрошен един фар и яко криви радиатори. Обаче се прибрах на ход. И това кола, която не се слави със здрави ламарини....та това Диско съвсем нямаше да усети удара. Само после трябваше да се почисти козината от бронята
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • #34
          От: След среща с диво прасе.

          Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение

          Въпроса ми беше за тези, дето дават съвети, че е трябвало да блъсне прасето.....
          Все си мисля,че няма как да е по-зле ако беше ударил прасето.Мой колега блъсна нерез с Мерцедес С 220.Резултата е,два радиятора,броня,капак,фарове и остана на място.Прасето с 2 счупени задни крака леко по леко си заминало.
          ПП.Само да допълня,че по закон нямате право да взимате диво животно,дори и да сте го намерили на пътя.
          Последно редактирано от djidjo; 08-10-11, 21:16. Причина: доуточняване

          Коментар


          • #35
            От: След среща с диво прасе.

            Първоначално публикуван от vasko jonchev Преглед на мнение
            .......................Само да попитам ти с колан ли беше и имаше ли друг в колата че аз бях без колан и возех човек отзад и още настръхвам като се сетя какво можеше да стане.
            Бях сам и без колан, но това май ми е спасило живота, защото покрива щеше да ме смачка ако бях останал в колата. Нямам никакви спомени от къде и как съм изхвърчал, Само "телОто" помнеше какво е изживяло , .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X