Обява

Свий
Няма добавени обяви.

След среща с диво прасе.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • След среща с диво прасе.

    Здравейте колеги. След нощна среща на тесен планински път с диво прасе и желанието ми да не го убивам, а да го избегна, резултата е, че хубавата ми "жипка" даде фира. То добре, че и аз не дадох, но сега след като се пооправих, трябва да мисля какво да го правя милото Диско. Това са снимките след случката, в момента колата я съхранявам в Ихтиман и който иска може да бъде закаран до там на оглед. Работата е там, че не разбирам много от частите на Диското и за това ще Ви помоля да помогнете с идеи какво да я правя тази колица. От каросерията е видно, че нищо не става, но двигателя и ходовата част би трябвало да са наред, защото данданията беше само 4 пъти превъртане през покрив, а не някакъв удар в нещо .
    Прикачени файлове

  • #2
    От: След среща с диво прасе.

    Малиййй, тя кат спортна резачка !

    Добре , че си жив и здрав, другото се оправя, пък и форумът ще ти тури едно рамо.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: След среща с диво прасе.

      Въййй!
      Събирай бригада и отивай да го търсиш, мамка му и прасе

      Иначе, ако имаш каско, земай парите и не си играй да го правиш.

      пп. ако беше сгазил пък, и мотор нямаше да имаш
      Да не зависиш от "Органи" в България....

      Коментар


      • #4
        От: След среща с диво прасе.

        Важното е, че си жив и здрав. Тя ламарината не я боли.
        Александър

        Коментар


        • #5
          От: След среща с диво прасе.

          Едно купе от моргата и си готов. Добре че не си пострадал, това е по-важно.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • #6
            От: След среща с диво прасе.

            Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
            Въййй!
            Събирай бригада и отивай да го търсиш, мамка му и прасе

            Иначе, ако имаш каско, земай парите и не си играй да го правиш.

            пп. ако беше сгазил пък, и мотор нямаше да имаш
            Ако го беше сгазил щетите щяха да са поправими,аз се ударих със скорост 50-60 в земен насип и щетата беше само предна броня.Шасито е много здраво нямаше да мръдне от това прасе.Тази джипка няма смисъл да се ремонтира.
            0885719173-Красимир

            Коментар


            • #7
              От: След среща с диво прасе.

              Малййй . Добре, че си жив и здрав, не разбрах има ли ти нещо сериозно ?!?.
              Ами май най-добре да не се занимаваш, ако има каскко взимай каквото може и останалото за донор на пзара или за свой, ако пак си вземеш диско.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #8
                От: След среща с диво прасе.

                Хубаво, че си жив и здрав!
                За другото търси при дядо Владо - Операция Феникс
                Поздрави
                "Bis dat qui cito dat"

                Коментар


                • #9
                  От: След среща с диво прасе.

                  Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                  Малййй . Добре, че си жив и здрав, не разбрах има ли ти нещо сериозно ?!?.
                  Ами май най-добре да не се занимаваш, ако има каскко взимай каквото може и останалото за донор на пзара или за свой, ако пак си вземеш диско.
                  Колегата го е написал най-точно.За донор или на части във форума и си готов.

                  Коментар


                  • #10
                    От: След среща с диво прасе.

                    Аз не разбрах защо не си ударил прасето ?
                    088455338две
                    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                    Джамбазов 2010г..

                    Коментар


                    • #11
                      От: След среща с диво прасе.

                      Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                      Хубаво, че си жив и здрав!
                      За другото търси при дядо Владо - Операция Феникс
                      Поздрави
                      При "Гргеоргиев" е Операция "Феникс" - Ново купе на катастрофирало Дискавъри1
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: След среща с диво прасе.

                        Защо потроши хубавия Ровър, бай Гуджане, не знаеше ли, че ловния сезон вече е открит. Ако си беше държал пътя щеше да имаш добро мезе после за курбана, че си се отървал. Ей, до какво води прекалената природозащита - мечки ядът стринки в Родопите, бай Гуджан си троши Диското заради диво прасе... Вече ме страх да вляза в гората, че може да ме срещне и Червената шапчица...
                        Немам думи.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #13
                          От: След среща с диво прасе.

                          Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                          Ако го беше сгазил щетите щяха да са поправими,аз се ударих със скорост 50-60 в земен насип и щетата беше само предна броня.Шасито е много здраво нямаше да мръдне от това прасе.Тази джипка няма смисъл да се ремонтира.
                          Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                          Аз не разбрах защо не си ударил прасето ?
                          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                          Защо потроши хубавия Ровър, бай Гуджане, не знаеше ли, че ловния сезон вече е открит. Ако си беше държал пътя щеше да имаш добро мезе после за курбана, че си се отървал. Ей, до какво води прекалената природозащита - мечки ядът стринки в Родопите, бай Гуджан си троши Диското заради диво прасе... Вече ме страх да вляза в гората, че може да ме срещне и Червената шапчица...
                          Немам думи.
                          Някой от вас, удрял ли е животно, по-голямо от "немска овчарка" ?
                          Да не зависиш от "Органи" в България....

                          Коментар


                          • #14
                            От: След среща с диво прасе.

                            Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                            Някой от вас, удрял ли е животно, по-голямо от "немска овчарка" ?
                            Удрял съм и крава,резултата беше прехвърляне през предния капак.А ако мислиш че прасето е много страшно дай едно прасе аз ще го мелна с моето Дискавъри.И съм сигурен че щетите ще са десетки пъти по-малки от сегашните на колегата.Този насип в който се ударих беше доста по-голям от немска овчарка,поне 100 кубика беше и ме спря на място.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • #15
                              От: След среща с диво прасе.

                              Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                              Някой от вас, удрял ли е животно, по-голямо от "немска овчарка" ?
                              Точно. Аз с лека кола ударих един заек на магистралата, който се телепортира през радиатора до двигателя като онея от "Призраци под Виенското колело"... Не ми се мисли с по- голямо животно как ще е. Макар, че пък там скоростта ще е малка....
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X