Обява

Свий
Няма добавени обяви.

След среща с диво прасе.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: След среща с диво прасе.

    Жив и Здрав да си колега!Важното е,че ви няма нищо!
    Аз съм удрял със 140км/ч кон с Фиат Мареа и да ти кажа -ефекта не е по-добър от този!
    Според мен няма смисъл да се прави тази джипка,но това определено е твое решение!Аз бих го пуснал на части и бих търсил нещо друго!Има ли каско?
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • #17
      От: След среща с диво прасе.

      Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
      ...Работата е там, че не разбирам много от частите на Диското и за това ще Ви помоля да помогнете с идеи какво да я правя тази колица...
      Имаш перфектен донор за обръщане на "англичанка". Ще ти останат и куп чаркове...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #18
        От: След среща с диво прасе.

        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Имаш перфектен донор за обръщане на "англичанка". Ще ти останат и куп чаркове...
        И аз така мисля,че това е най-разумния начин,или ще е нужно цяло купе със всичко по него,а като гледам този модел е и с аирбаците,така че и те ще трябват.При това буквални смилане на джипа едва ли ще и шасито ще е читаво.
        0885719173-Красимир

        Коментар


        • #19
          От: След среща с диво прасе.

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Имаш перфектен донор за обръщане на "англичанка". Ще ти останат и куп чаркове...
          +1.
          Оживял си. Кога е курбанът?
          И прасето сте изпуснали-тука требе да се черпи наказателно!

          Майтапя се. Важно е, че сте живи и здрави.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #20
            От: След среща с диво прасе.

            Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
            Някой от вас, удрял ли е животно, по-голямо от "немска овчарка" ?
            Удрял съм не е като данесъм удрял, а колегите дето сравняват удара с лека кола с това с това с джип да слезнат от джипките и да ги огледат отвън.

            Или колегата е мазахист върл вегетарианец или просто прасето е оправданието.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-10-11, 07:55.
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #21
              От: След среща с диво прасе.

              Благодаря Ви колеги за идеите. Мисля, че ще се опитам да я разпродам на части, защото нито имам къде, нито кой, нито време, нито нерви да се занимавам със сглобяване на ново Диско. Предпочитам да дам цялата кола на някой, който има представа от частите в колата и кое става и кое не става от нея.
              Естествено не съм вегетарианец, фигурата ми го подсказва . Случката стана към 22.00 на тесен асвалтов път в планината, а аз бързах към вилата, че ракия ме чакаше на масата, а и детето ми даваше зор по телефона: "Айде бе тати кога ще дойдеш?". И аз бързам, ама кат изскочи онова ми ти чудо отпред, за първи път срещам жувотно на пътя и първата ми реакция бе да го избегна, ама пътя като е тесен........... Та влязоха левите колела в една лека канавка и от там хайдееее. 3-4 пъти през покрив, като по някое време самия аз съм изскочил през незнайно кой прозорец и явно съм имал огромен късмет, че не ме е премазала колата докато се е въртяла или не съм останал вътре (карах без колан). Следващия ми спомен е да седя до обърнатата кола и да си говоря с някакъв човек дали ми трябва линейка и дали има и други хора. Абе......... много неприятно.
              Каско нямам, защото така или иначе като я карах из горите се драскаше много и застрахователите нямаше да ги признават тези одрасквания, никой не я заглеждаше за кражби и единствения вариант беше за тотал щета, но бях сигурен, че няма как да стане. Да де, ама човек предполага-господ разполага са казали старите хора. Както и да е, важното е, че се отървах с натъртен врат, няколко яки, но вече минали охлузвания и натъртвания по телОто, малко разпорено лице ( но сега изглеждам героично), счупен нос, въобще малко щети в сравнение с това какво можеше да стане.
              Сега знам какво и как би трябвало да направя, но тогава.............

              Коментар


              • #22
                От: След среща с диво прасе.

                Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
                Благодаря Ви колеги за идеите. Мисля, че ще се опитам да я разпродам на части, защото нито имам къде, нито кой, нито време, нито нерви да се занимавам със сглобяване на ново Диско. Предпочитам да дам цялата кола на някой, който има представа от частите в колата и кое става и кое не става от нея.
                Естествено не съм вегетарианец, фигурата ми го подсказва . Случката стана към 22.00 на тесен асвалтов път в планината, а аз бързах към вилата, че ракия ме чакаше на масата, а и детето ми даваше зор по телефона: "Айде бе тати кога ще дойдеш?". И аз бързам, ама кат изскочи онова ми ти чудо отпред, за първи път срещам жувотно на пътя и първата ми реакция бе да го избегна, ама пътя като е тесен........... Та влязоха левите колела в една лека канавка и от там хайдееее. 3-4 пъти през покрив, като по някое време самия аз съм изскочил през незнайно кой прозорец и явно съм имал огромен късмет, че не ме е премазала колата докато се е въртяла или не съм останал вътре (карах без колан). Следващия ми спомен е да седя до обърнатата кола и да си говоря с някакъв човек дали ми трябва линейка и дали има и други хора. Абе......... много неприятно.
                Каско нямам, защото така или иначе като я карах из горите се драскаше много и застрахователите нямаше да ги признават тези одрасквания, никой не я заглеждаше за кражби и единствения вариант беше за тотал щета, но бях сигурен, че няма как да стане. Да де, ама човек предполага-господ разполага са казали старите хора. Както и да е, важното е, че се отървах с натъртен врат, няколко яки, но вече минали охлузвания и натъртвания по телОто, малко разпорено лице ( но сега изглеждам героично), счупен нос, въобще малко щети в сравнение с това какво можеше да стане.
                Сега знам какво и как би трябвало да направя, но тогава.............
                Подценил си диското,аз ако бях на твое място щях да подам повечко газ,че като го ударя прасето да не избяга,щетите щяха да са най-много 300-400 лева а щях да си имам и 60-100 кила кайма за през зимата.А можеше да се размине и само със 100 лева броня и 50 лева кормилна щанга.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • #23
                  От: След среща с диво прасе.

                  Малиии,сега видях.То се едно с влак си се борил,а не с прасе.Важното е че си жив и здрав.Части за коли има,за хората по трудно се намират.

                  Коментар


                  • #24
                    От: След среща с диво прасе.

                    Като човек които го е играл този номер само че с две кълбета по малко те разбирам какво си изживял.Колега добре че си жив и здрав а кола ще си вземеш друга.Само да попитам ти с колан ли беше и имаше ли друг в колата че аз бях без колан и возех човек отзад и още настръхвам като се сетя какво можеше да стане.

                    Коментар


                    • #25
                      От: След среща с диво прасе.

                      Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
                      Каско нямам, защото така или иначе като я карах из горите се драскаше много и застрахователите нямаше да ги признават тези одрасквания, никой не я заглеждаше за кражби и единствения вариант беше за тотал щета, но бях сигурен, че няма как да стане. Да де, ама човек предполага-господ разполага са казали старите хора.
                      Когато си помислиш,че знаеш всички отговори,живота задава други въпроси.

                      Коментар


                      • #26
                        От: След среща с диво прасе.

                        То обърне ли се колата пътища много. Важното е че е жив и здрав, а ламарини и джипове се купуват.

                        Коментар


                        • #27
                          От: След среща с диво прасе.

                          Първоначално публикуван от vasko jonchev Преглед на мнение
                          Като човек които го е играл този номер само че с две кълбета по малко те разбирам какво си изживял.Колега добре че си жив и здрав а кола ще си вземеш друга.Само да попитам ти с колан ли беше и имаше ли друг в колата че аз бях без колан и возех човек отзад и още настръхвам като се сетя какво можеше да стане.
                          Прочети пост -21!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #28
                            От: След среща с диво прасе.

                            Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
                            Благодаря Ви колеги за идеите. Мисля, че ще се опитам да я разпродам на части, ....
                            Питай choko дали нещо не го интересува, той има "Рейндж" за кокойто търси мотор, има и "складова площ"....
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #29
                              От: След среща с диво прасе.

                              Всичко е до това как точно ще стане ударът с животното ... Аз съм имал случка с кон който бягаше успоредно с мен (бях с лека кола) с около 50 км/ч и кончето реши да мине пред мен Резултата беше в пъти по-добър от това диско.Преден капак,преден ляв калник и огледало Всичко е наред щом хората са добре,другото се оправя

                              Поздрави
                              YAMAHA RAPTOR 700R

                              Коментар


                              • #30
                                От: След среща с диво прасе.

                                Приятел удари 150кг. нерез около Тополов град с лека кола. И двата субекта(прасето и колата) приключиха житейския си път там. Натоварени на пътната помощ, прасето отиде във фризера а колата в автоморгата. Те се отърваха с уплаха и нищо повече.
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X