Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

    Здравейте маняци ,
    www.aksakovoextreme.com ви кани да се включите в супер-аматьорското офроуд състезание, което ще се проведе на 16.10.2011 г. (неделя) на територията на село Любен Каравелово, община Аксаково.
    Записвания ще се извършват на място.Таксата за участие е 10 лв. Обмисля се и вариант да има символичен награден фонд, но това ще се изясни на място.
    Както споменах по-горе, състезанието ще се проведе на 16.10.2011 г.
    Записването ще започне в 10:00 часа и ще завърши в 12:00 часа.
    Старт на първи участник 13:10 часа
    Информация за трасето-14 километра, пресечен, необезопасен офроуд терен.
    Ще има помощен автомобил, който ще се грижи за спокойствието на състезателите изпаднали в нужда.
    Всеки който има желание да се позабавлява, да заповяда .
    Land Rover Discovery II 3,9 V8
    Лада Нива 21214 1,7i

  • #2
    От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

    Как ще бъде обозначено трасето,как ще се следи дали състезателите минават по него,ще има ли някакво съдийство?

    Коментар


    • #3
      От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

      Трасето ще се преминава по роудбук, като веднага след най-атрактивните места ще ви чака контрола, също така ще се взема предвид и времето за преминаване на цялото трасе. Няма да има засичане по GPS.
      Задължителни условия са използването на колани и пожарогасител над 2 кг.
      Land Rover Discovery II 3,9 V8
      Лада Нива 21214 1,7i

      Коментар


      • #4
        От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

        Айде опорочихте и това хубаво събитие като го направихте платено.
        Ще си плащам да правя сеира на хиляди семкаджии... не благодаря. Миналия път карах за кеф и за идеята и за шоуто,наистина се забавлявах и никой не се пробва да прави от участниците балъци. Всичко беше за спорта,сега ми се вижда да е по-различно.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

          Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
          Айде опорочихте и това хубаво събитие като го направихте платено.
          Ще си плащам да правя сеира на хиляди семкаджии... не благодаря. Миналия път карах за кеф и за идеята и за шоуто,наистина се забавлявах и никой не се пробва да прави от участниците балъци. Всичко беше за спорта,сега ми се вижда да е по-различно.
          Мойте уважения Васе,но ти тукощо упорочи още незапонатото ни състезание,и само да кажа ,че тази символична такса от 10лв. е за наградния фонт на самите състезатели.Идеята на това събитие е не да правим сеира на семкаджиите ,а да си направим сопственото си удоволствие като си покараме заедно.....Приятно гледане и поздрави от Владо-AksakovoExtreme.

          Коментар


          • #6
            От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

            СоПственото удоволствие сме си правили стотици пъти с приятели и без някой да събира пари,всеки има право да реши сам. Никога не съм си мислил че 10лв. ще ме оправят. Когато организатор ме покани да каррам в часната му гора това е друго. Ако утре застана на Аспарухов мост и ти искам 50ст. за да минеш едва ли ще ти е приятно,дори и ако на края на моста събраната сума вземе най-бързия. Така че твоЙте уважения,като се запознаем лично на някоя безплатна разходка, ей така за кефа.
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #7
              От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

              Да ме прощавате...
              И мен ми се струва нелепа тая такса. Никак не ми се връзва в картинката.
              Обаче няма да изпадам в обяснения, смятам че всеки би се сетил и сам.
              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

              Коментар


              • #8
                От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                Момчета не искам да се заяждам с никои, нали се сещате че не е задължително да се участва. А за които иска да кара тя гората и в момента си е там и такса няма.
                Land Rover Discovery II 3,9 V8
                Лада Нива 21214 1,7i

                Коментар


                • #9
                  От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                  Другото лошо е,че дано не сте забравили,но на 15-16.10.2011г е състезанието в Самоков,на което предполагам,че ще са повечето хора! ....Успех и приятно изкарване!
                  Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                    Да така е колега, но все пак двете мероприятия са в срещуположни посоки на нашата малка държава. И искам да отбележа, че това което се прави в село Любен Каравело няма претенции да се конкурира със състезанието в Самоков.
                    Land Rover Discovery II 3,9 V8
                    Лада Нива 21214 1,7i

                    Коментар


                    • #11
                      От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                      Хайде сега пък и вие ... за 10 лева на въпрос ли ще го правим ? Замислете се за организирането колко по десет са заминали , ако трябва и за наградите да се бръкнат то къде е кефа на организаторите в цялата работа .Ако нямате нищо против ще ви запиша двамцата пък Calico ще даде апаратката да ви фоткaм и без това не мисля да участвам задади условието:

                      Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                      Задължителни условия са използването на .... пожарогасител над 2 кг.
                      Поклади ли ще си правим незнам. Вярно че времето е студено ама да се греем с джипките ми се струва неестествено
                      >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                      Защото така ми харесва...
                      Телефон: НЯМАМ
                      Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                      Коментар


                      • #12
                        От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                        Аз пък се ,адвам,че напоследък оф,оуд състезанията се о,иенти,ат в посока т,офи с екст,емни участъци.Не знам дали ще мога се включа в състезанието,защото точно тогава о,ганизи,аме сби,ка на Ф,онте,и,но поже.авам успех на о,ганизато,ите.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                          Предлагам градските "цървули" на които 10лв. са им много изобщо да не ходят до Л. Каравелово.


                          P.S. Владо, аз ще помагам за купона с каквото мога.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • #14
                            От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                            Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                            Задължителни условия са използването на колани и пожарогасител над 2 кг.
                            Е сега вече стана сериозно. От де да ги взема тез пожарогасители???
                            А 10лв. за 14км трасе.....(нямам думи). Поне да го караме по 2 обиколки.
                            Мисля, че втората ще е много по-зрелищна - утъпкано трасе и прогонени екстреми.... Там ще се сичката ГАЗ
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • #15
                              От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово


                              Аз и без тва нямаше да ходя. По това време ще гледам футболен мач - входа за зрители свободен, обаче на футболистите им взимат такса за да играят.

                              Колеги, при цялото ми уважение, първосигналните реакции свързани с цветисти епитети не са винаги най-доброто решение, най-много да позавони малко. Когато колегата Васко спомена опорочаване - предполагам точно този аромат имаше предвид.

                              Казах че няма да се обяснявам, най-малкото защото си мислех че на всеки би трябвало да му е ясно че 10те лева не са проблем, а въпроса е принципен. Разбирам че съм сгрешил и вероятно съм надценил някои. Ако опира до недостиг на средства, можем да дискутираме за какво са необходими и как да се набавят, вместо да "глобяваме" състезателите.
                              Както и да е.



                              Неразбралия, мерсаж за предложението, обаче няма начин да ти поверя сериозна техника в ръцете .
                              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X