Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вижте тези куклички:-) (УАЗ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вижте тези куклички:-) (УАЗ)

    Много са готини в действителност. Май скоро са правени в този им вид защото боята изглеждаше скоро нанесена. И салона им е барнат. Е нямат лебедки и др. такива ама си стават точно за целта за която се ползват - "прогулки" за руснаците почиващи на Бяла. Абе супер са - и на мене ми се прииска една такава като ги видях





    [/img]

  • #2
    И на виетнамски да напишат там нещо - пак ще е очевидно че не знаят за кво става дума. Тунингатори ... Прости гъзарии.
    Одеве видях един такъв. Седалки от кучкарника не ми даде, обаче твърдо знаеше че били кофти. Верно, така и не можа да обясни кво им е лошото. Взел една кабина като моята, и дай да съсипва и нея и рамата на УАЗа. Толкова дълбоко невежество отдавна не бях срещал. Единственото му оправдание беше че това било за продаване а не за каране. Успокоих го че ако аз купувам това, каквато и да е цената веднага ще сваля хилядярка само заради това което са направили до момента.
    Във Варна има много умни хора и отлични инженери. Обаче не виждам как тия возят хора по пресечен терен като пътниците елементарно няма къде да се хванат. Ей, не свършиха ни лапнишараните ни ментарджиите ...

    Коментар


    • #3
      Не си прав Стефане!!!

      Абе откъде този негативизъм Стефане? Що толкоз се палиш за глупости Това са едни наистина добре направени Уазки и въобще не си прав да знаеш. Като за начало какъв тунинг видя освен боята? Дразни те че не е зелена ли? Странно... Всичко при тях си е стандартно (това поне видях) и освен боята,претапицираните седалки и новия гюрук нищо допълнително няма. Е има малко ролбар вътре в салона (не се вижда на снимката) ама това е плюс само май...Нови гуми - и това ли е тунинг? Боядисани стандартни джанти - и това ли? Айде малко по сериозно. Нямали за какво да се държат пътниците - абе това да е проблема. Ако искаш да знаеш с тях не правят траял а ги карат по черния път след асвалта до белите скали. Споко няма да се пребият. И като се свали гурука се държат за клетката на ролбара. Вземи кажи "Брей колко добре може да изглежда един Уаз, нека им събират парите на руснаците за разходки тук в БГ-то". А ти - само критики...Ама ти си знаеш де...

      Коментар


      • #4
        Това че са оранжеви е единственото правилно щом са автобуси за цивилни. Ако не дай боже нещо, да ги търсят по-лесно.
        Никое транспортно средство в което товара не може да бъде закрепен надеждно на всички експлоатационни ъгли, а обикновено и при преобръщане, не може да бъде допуснато до експлоатация. Това е опасно. Майната им на разни измислени правила, има и здрав разум. В това хората не могат да се хванат сигурно, значи не може да си върши работата. Като стигне крена 20 градуса, и от единия борд на другия се грохнат едновременно три московски мамаши по 130 кила парчето, то ще се обърне па ако ще и без това вече да си е легнало. А ако не се сурнат ще си остане на колелата и при 30 градуса. Това е най-простия пример.
        А че са ги стегнали и лъснали естествено е добре, на тия едва ли им е нужна камуфлажна ръжда против крадци.
        Ако познаваш хората по-добре им подскажи да мислят за ръчки преди някой лигльо да се е оплакал, че ще им бастисат хубавите камиончета. Чиновниците и без това по цял ден се чудят как да секвестират житцето на някой Андрешко. Само братя Велчеви могат да строят хотели, които засенчват бреговите батареи, които пазят Варна. И за това да не им се случи нищо ...

        Коментар


        • #5
          Така като ги гледам и веднага се сещам за батки с лопати и кирки и покрай тех валяци и асвалтиращи машини. Може и от там да са взели боята с връзки.

          Коментар


          • #6
            Стефане , а какво ти е мнението за затъмнените странични стъкла?
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #7
              ако сте видели, вчера по ТВ дадоха трабантчета "направени на джипове" /както се изрази говорителя/ - с отрязан таван и "ролбар"...
              въпросните УАЗки и трабантите ще се карат по едни и същи пътища, така че направете си сметка за "опасните странични наклони" и дали са оранжеви "за да ги търсят по-лесно ако недай си боже..."

              Слезте на земята! Става въпрос за развлекателен бизнес, не за "Кемъл Трофи"

              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Е, че като са захванали нещо, що да не го доправят като хората? За да си може всичко което може по принцип. А пък философията "дано!" в смисъл "бе карай, и така ще мине" ми е дълбоко противна. Пък и ей го кво става с времето, даже и ти вече си спасявал някого насред истинска европейска столица, защо ония да не са в сигнален цвят?
                В армията на ГДР имаше джипове Трабант. Със синджирчета вместо врати, и без покриви. Трабанта си е почти джип, той има огромна относителна мощност, ако умееш да го караш си е наистина бясна табуретка.
                На мене тонировката ми пречи. Струва ми се че пречи на всички, ама нали е гъзарско, и трае баба за хубост
                Много искам да си сложа такова фолио като имам пари. Има съвсем прозрачно. Държи и хвърлен камък, голяма далавера е.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  В армията на ГДР имаше джипове Трабант. Със синджирчета вместо врати, и без покриви. Трабанта си е почти джип, той има огромна относителна мощност, ако умееш да го караш си е наистина бясна табуретка.
                  На мене тонировката ми пречи. Струва ми се че пречи на всички, ама нали е гъзарско, и трае баба за хубост
                  Много искам да си сложа такова фолио като имам пари. Има съвсем прозрачно. Държи и хвърлен камък, голяма далавера е.
                  Сигурно това имаш в предвид

                  Снимал съм с GSM-а и качеството е лошо/12.05.05-Лайпциг/

                  Коментар


                  • #10
                    )) Точно! Браво! Че и тунингован, с огледала. Немска му работа, там и танковете имат огледала
                    Хм. Това качество е лошо? Ммм ... Какъв ти е телефона? А камерата му? Изглежда са тръгнали да изключват мобифоните, това май ще е единствената файда като мина на ГСМ ...

                    Коментар


                    • #11
                      Nokia 5140.Така е като си забравих камерата в BG.Добре,че беше той за да имам спомени

                      Коментар


                      • #12
                        Ехооо

                        Много интерестно наистина да нау4иш мненията на другите и още критиките на Стефан . Стефане ,тия джипки както ги гледаш /то не се вижда нищо освен външният им вид/ бяха едни морги и на уаз не прили4аха,особено едната, но вси4ко им е сменено почти,навсякаде е пипнато и то както трябва,боята някой каза 4е е взета с връзки, Не - с пари е и е от скъпи4ките бои4ки. За дръжките ще кажа 4е има висящи ,отпред има колани за вода4а и 4овека до него.Седалките са истински а не някаква дъска изсрана в джипа или някакви ку4карници или тем подобни, дори им е сложен още малко дунапрен за удопство, има и тапицерии там кадето имаше врата, там са вградени колонки и тн.,жабка м/у седалките - предните със бас колона вградена СD. Нямам намерение да изброявам вси4ко, но е направено с много труд и желание от нищото разберете. После да обясня на потребителя LJ73 , че маршрута по който се кара е доста тежък и не е до Белите скали или до края на асвалта и изисква умения каквито доста от Вас имат тук,още пове4е ,че се кара доста бързо без да ги жалим УАЗ-ките от дупки -направо ями ,неравности -меко казано,не е като някакви ТРАБАНТЧЕТА КОИТО БИЛИ ДАВАЛИ и каде карали незнам/на Слънчев бряг/, а като караш хора няма какво да говорим. И НАЙ-ВАЖНОТО ,НЕ СМЕ ТУНИНГАТОРИ ,А СВЪРШИХМЕ МНОГО РАБОТА ПО ТЕЗИ УАЗ-КИ БЕЗ ИЗЛИШНИ ГЪЗАРИИ ,ЗА ДА НИ ВЪРШАТ ПОСЛЕ ТЕ НА НАС!

                        Коментар


                        • #13
                          Къде се намира Ч

                          Господа Админи,

                          Предлагам да сложите под banner-a на сайта един бутон, който да посочва къде са буквите Ч и Ш!

                          То бива мързел ама просто не разбирам как е възможно да се пише с 4 и 6

                          Като, че ли в училище и в университета се пише с тези две цифри!

                          Успех!

                          Тинко
                          Good guys drive Land Rovers!

                          Коментар


                          • #14
                            ХА-ХА. Извинявам се за правописа на учителя по български език, а и на останалите.

                            Коментар


                            • #15
                              Приятелю,

                              Не съм учител по български, а говоря и пиша български език нормално.

                              По тази тема са във форума са написани хиляди редове и все се намира някой, който се пише по-дявол.

                              Всичко добро и успех!

                              Тинко
                              Good guys drive Land Rovers!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X