Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на Искър 16.06.2007г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почистване на Искър 16.06.2007г.

    Колеги, на 16.06.2007г. клуб "Стари Видри" и Фишингмания организират, ежегодно почистване на река и язовир Искър.
    Тъй като имахме подобна идея, предлагам да се включим,
    аз лично ще се, защото можем да помогнем много!!!!

    Подробности за инициативата ето тук: http://vbox7.com/play:363168b1
    и тук http://forum.fishing-mania.com/viewt...=asc&highlight=

    Е, казвайте...!!!!

  • #2
    Re: Почистване на Искър 16.06.2007г.

    Лелееей, к'во мълчание...!!!???

    Коментар


    • #3
      Re: Почистване на Искър 16.06.2007г.

      Не е до мълчанието но аз например се връщам от гръцко на 17-ти.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #4
        До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

        Моля всички, които ще дойдат, да носят чували за боклука!!!!
        Извозването на простотиите е осигурено с камион на община Самоков.

        КОЛЕГИ,
        моля всички, които решат да се поокалят,
        да имат 'едно на ум", че при тези дъждове е възможно
        ВНЕЗАПНО ПОКАЧВАНЕ НИВОТО НА РЕКАТА!!!!!
        БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ!!!
        Аз, съм преживявал една такава, "водна стена",
        от камъне и дърве и не го пожелавам
        и на най-големия си враг.....!!!!

        Коментар


        • #5
          До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

          Аз ще съм там със сигурност.ще е супер купонМалко ме и се странно че няма интерес към тази тема ,но всеки си решава сам какво да прави.
          [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

          Коментар


          • #6
            До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

            Първоначално публикуван от Ивайло Иванов Преглед на мнение
            Малко ме и се странно че няма интерес към тази тема ,но всеки си решава сам какво да прави.
            А на мен не ми е малко, ама хич...!!!

            Коментар


            • #7
              До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

              Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
              А на мен не ми е малко, ама хич...!!!
              С удоволствие бих се включил в това добро дело , но съм много далеч.
              Надявам се тия , които имат възможност да отидат , да го направят. В края на краищата ние живеем в тази страна и трябва да се грижим да е чиста и красива!

              Коментар


              • #8
                До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                Миналата година едно момче дойде от Созопол и веднага след това си тръгна обратно.Навъртя километраж и то с влак.Разтоянието не трябва да е пречка.Само ще добавя ,че след 2 такива акции глдеката от миналата година се подобрила значително.Бях изненадан много приятно като след едно посещение на язовира в района на екоакцията не видях нито един плик или пласмасово шише.Явно има смисъл от това което се прави.
                [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

                Коментар


                • #9
                  До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                  има огромен смисъл!!!!!!!!
                  добрият пример е заразен!!!!!!! е, не колкото лошият, но все пак

                  съжалявам, че точно тогава ще трябва да ходя до Плевен да оженим едно наше момче, иначе щях да съм там
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                    Първоначално публикуван от Ивайло Иванов Преглед на мнение
                    Миналата година едно момче дойде от Созопол и веднага след това си тръгна обратно.Навъртя километраж и то с влак.Разтоянието не трябва да е пречка.
                    Е , аз не съм онова момче и не пътувам с влак. Тъй че за мен разстоянието е пречка.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                      Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                      Е , аз не съм онова момче и не пътувам с влак. Тъй че за мен разстоянието е пречка.
                      Прочетох това което написа по горе и видях,че желанието да дойдеш го имаш.Не съм имал за цел да те обидя или да те провокирам.Извинявай ако си се почуствал засегнат.Просто исках да кажа ,че и в България се намират млади хора които мислят и милеят за природата.Младежа не беше на повече от 22 години.Още вечнъж извинявай.

                      Колега GAD,прочетох,че караш и ти АТВ.Аз с още едно момче тръгваме в събота сутрин натам с машинките.Ако искаш заповядай с нас.ще ми е приятно да пътуваме по голяма група.

                      П.П. не мога да пускам лични съобщения.Кой трябва да ми даде достъп?
                      [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                        Първоначално публикуван от Ивайло Иванов Преглед на мнение
                        Колега GAD,прочетох,че караш и ти АТВ.Аз с още едно момче тръгваме в събота сутрин натам с машинките.Ако искаш заповядай с нас.ще ми е приятно да пътуваме по голяма група.

                        П.П. не мога да пускам лични съобщения.Кой трябва да ми даде достъп?
                        За сега, съобщения няма да можеш да пускаш,
                        до като "поостарееш" тук!!! Мисля, след 50-тото мнение, ще получиш и това право.
                        А АТВ-то го продадох,
                        ще минавам на нещо по-голямо,
                        та съжалявам....!!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                          Страхотна идея, но за мое съжеление ще пропусна. КУМ съм на тази дата, вероятно ще съм слабо подвижен
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • #14
                            До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                            Заминавам рано сутринта и на разсъмване ще съм там.
                            Който иска да заповяда, почистването ще е по обяд!!!
                            С зелен Пежо Партнер съм,
                            или със сламовоза, бял Форд Рейнджър с хардтоп!!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Почистване на Искър 16.06.2007г.

                              Аз бях на асфалта и наблюдавах "мероприятието" ловейки!!!
                              Една пъстърва ми скъса 0.08 повод, сложих 0.10 и хванах още една.
                              Платики, дребни бол.
                              Преди бурята си тръгнах,
                              успях да спра боклучарския камион,
                              като минаваше на първия курс с боклук,
                              защото както се виждаше, на поляната останаха още доста чували,
                              метнах му, каквото бяхме събрали с един приятел от 20-тина метра бряг, после допочистихме и другото го хвърлих в контейнера пред къщи.
                              Кофти, ако наистина, повечето от заявилите участие не са дошли!!!

                              Съжалявам, че не се запознахме пак,
                              но ми се видя много шумно мероприятието,
                              а и нали целта му беше, да поизчистим кочината...???!!!
                              Мисля, че свършихме добра работа,
                              макар и поотделно!!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X