Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

    Колата е запалила! 2 зъба разлика.

    Коментар


    • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

      По точно ???
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

        Това да не е отмъщението от предния сервиз.Да са направили някоя мизерийка на подходящото място.

        Коментар


        • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

          Помпата е била зацепена с два зъба напред. Нямала е предварение. Сега работи добре. В Бош още тази сутрин я бяха направили. Доволен съм, въпреки че договорените в началото 60 лв. станаха 100.

          Коментар


          • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

            Следва посещение на сервиза на Кики и Cj - има язвички на гредите в близост до предния мост. Нищо сериозно, но е свързано с демонтаж на предния мост за да стане по-добре.

            Коментар


            • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

              Аз попитах колко е хода на плунжера на помпата !!!!!!!!!

              Ама който има пари бол ...... да дава!

              Това е нещо като А и Б на ДВГ с механична роторна помпа.
              Който не го знае .... си е .... за оплакване. Не може в "реномиран" или какъвто и да е сервиз, където претендират да ремонтират дизели да не го погледнат! Измерва се за около 3 до 10 минути .... зависи от колата.
              И ВЕДНАГА се разбира за какво става въпрос.

              Пиша сравнително малко във форума, но само стойностни неща. Та ако искате ... четете.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                Колата е запалила! 2 зъба разлика.
                Ето подробна снимка на зацепванията и моментите на затягане(сори за закъснението, но поне на друг да не се случва) Това е от прословутата "Autodata", от която гледат всички майстори, така, че да няма извинения!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                  Здравейте бихте ли ми казали за филтара на капака на двигатела от къде мога да го купя и знаете ли каква му е цената.

                  Коментар


                  • От: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                    Отскоро съм горд собственник на Мицу Спейс Гиър 2.8 ТДИ. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=12581 Понеже, че го взех със завлякъл цилиндър се налага да го ремонтирам. Поради факта, че във Виликар /където познавам собственика/ са много заети и нямат време, реших да се обърна към сервиз Рубин за да ми го разглобят и сглобят. Останалите процедури като закупуване на нови части, шлайфане и т.н. смятам да си ги организирам сам. Въпросите са ми следните: Какви са ви отзивите за качеството на работа в сервиз Рубин? Колко мислите, че би струвало разглобяването и сглобяването на мотора? /Във Виликар тази услуга струва 300 лв./ И последно какво ви е мнението за този двигател? Благодаря!

                    П.С. Ще се радвам, ако ми препоръчате друг сервиз, ако смятате, че Рубин е неподходящ!
                    П.С.2 Като чета Мицу форума, май Рубин не е от най добрите
                    Мошенници и некадърници! Прибраха ми 600лв за ремонти, от които знаеха, че полза няма да има никаква (да не казвам, че бяха правили "подобрения" без да съм ги поискал или одобрил) и най-интересното - бяха готови да ги върнат без да ги искам. За капак на всичко ми върнаха колата по-счупена отколкото им я оставих. Върнах я да докарат поне до положението, в което съм я оставил и тоя наглец управителя им (Николай Филипов) имаше наглостта да ми поиска 56лв за баланс на кардани (после отидох в друг сервиз и проблемът се оказа в генерацията). След като се развиках на придворната му изведнъж таксата отпадна. Стойте далеч от тия боклуци!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X