Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

    мойте коли аз си ги правя.поне никой "майстор " не ми е крив

    Коментар


    • #17
      Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

      Ама така не може. Колата трябва да се прави.
      Ей ся ши доиде Йори и ще каже от къде да си купиш двигател.

      Коментар


      • #18
        Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

        Севдо,имам човек,ама и той е много заетНай-ранния час е за след...2(?!?)седмици.Но поне е дОбАрЗаслужава си(мое мнение).Ако искаш,ще ти дам координати.Другото,което бих ти препоръчал е да изчакаш за ред във Виликар.И там ако може Геле да го прави
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #19
          Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

          Айде да те водя до Виликар утре.

          Коментар


          • #20
            Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

            Има светлинка в края на тунела!!! От Виликар ми казаха, че май ще могат да ме вместят в графика

            Коментар


            • #21
              Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

              Убедих се че Соти го знаят навсякъде

              Коментар


              • #22
                Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                Севдо силно си прав за Соти ,


                Веднъж се возих в един ОКеец и Соти мина с Чибуратора покрай нас, и бе веднага разпознат от шофьора

                Поздрави,
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #23
                  Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                  Да ти отговоря на втория въпрос.Най-добрия дизел на Мицубиши , а и един от най-добрите въобще (от по-старото поколение дизели).
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                    Да ти отговоря на втория въпрос.Най-добрия дизел на Мицубиши , а и един от най-добрите въобще (от по-старото поколение дизели).

                    Ти си ми новия най-добър приятел

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                      Сагата продължава! Вчера разглобили мотора в Рубин. Днес отидох, взех блока и го закарах на шлайф в Балкан Стар. Минах и купих и частите. За мое изумление шлайфането стана веднага! Взех готовия блок и новите части и доволен - газ към Рубин. Там обаче ме посреща шефа /върнал се от чужбина/. Ти ли си вика с дизеловия мотор 2.8? Ами аз съм. Я ела да си поговорим. Какво искаш от нас като услуга? Ами искам да ми разглобите и сглобите мотора - това е! ОК - 1000 лв.! Обяснявам аз че не искам ремонт а само разглобяване и сглобяване. Той обаче настоява на 1000 лв. защото частите не били купени от него. Е, как да ги купя от него като са 3 пъти и нагоре по-скъпи. Той твърди, че такива клиенти не му трябвали. Излизало му име понеже ремонтите ставали некачествени, защото клиентите му носели части-менте Изпрати ме да си събирам мотора и да си го нося където искам. Поне да не го бяха разглобявали! Сега ще го събираме като пъзел. Давайте инструкции за сглобяване
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                        ужас

                        как може да ти върне мотора в кашони, наистина тук е АБСУРДИСТАН!!!!!


                        дано да намериш по-скоро кой да го сглоби, защото машинката е страхотна!
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                          И това беше най-добрия сервиз Гадни хора
                          Дали някой репеар менюал няма да ти помогне
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                            Давайте инструкции за сглобяване
                            Как си с руския?

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                              Закарах разпарчетосания мотор във Виликар. Собственника Цецо Папов не се зарадва много на гледката, но не отказа да го направят. Дори започна да звъни от мобилния си до Дубай за да пита за части!!! Даде ми невероятни цени. Във Вторник го почват. Ще снимам всичко и ще ви информирам за процеса.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Ремонт на Мицу 2.8 ТДИ, 4М40 - Къде да отида?

                                Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                                Сагата продължава! Вчера разглобили мотора в Рубин. Днес отидох, взех блока и го закарах на шлайф в Балкан Стар. Минах и купих и частите. За мое изумление шлайфането стана веднага! Взех готовия блок и новите части и доволен - газ към Рубин. Там обаче ме посреща шефа /върнал се от чужбина/. Ти ли си вика с дизеловия мотор 2.8? Ами аз съм. Я ела да си поговорим. Какво искаш от нас като услуга? Ами искам да ми разглобите и сглобите мотора - това е! ОК - 1000 лв.! Обяснявам аз че не искам ремонт а само разглобяване и сглобяване. Той обаче настоява на 1000 лв. защото частите не били купени от него. Е, как да ги купя от него като са 3 пъти и нагоре по-скъпи. Той твърди, че такива клиенти не му трябвали. Излизало му име понеже ремонтите ставали некачествени, защото клиентите му носели части-менте Изпрати ме да си събирам мотора и да си го нося където искам. Поне да не го бяха разглобявали! Сега ще го събираме като пъзел. Давайте инструкции за сглобяване
                                А бе тоя май е тотално превъртял бе!!! На него - ни такива, ни онакива клиенти! Като го докара до празен сервиз и затворени кепенци - може и да му дойде акъла в главата.

                                Тоя серсемин собственоръчно щеше да ми съсипе LSD-то с неподходящо масло, ама клиентите му били виновни!!!
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X