Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

    Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
    ......

    Baja се чете Баха, в испанския J се четe Х
    Сега разбирам .. най - вероятно до скоро сте били в Испания или Латинска Америка !
    Аз като не съм бил никога не бих и предположил , че J може да се чете като Х вероятно и Pajero го четете като Пахеро .. но това е разговор за друга тема !
    Вие като собстевиник на П4 споделяте ли мнението , че този автомобил е предназначен за скоростен офф и защо ? (сравнявам П4 с П3 понеже и двата са с една и съща концепция но ако не е така моля да ме поправите )
    [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

    Коментар


    • #32
      От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

      Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
      Вие като собстевиник на П4 споделяте ли мнението , че този автомобил е предназначен за скоростен офф и защо ? (сравнявам П4 с П3 понеже и двата са с една и съща концепция но ако не е така моля да ме поправите )
      Ами със сигурност не става за траял.
      А дали е предназначен за скоростен офроуд - за справка Рали Дакар! Там няма по-титулован модел и марка от Паджерото и на дали скоро ще има.

      Коментар


      • #33
        От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

        Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
        Сега разбирам .. най - вероятно до скоро сте били в Испания или Латинска Америка !
        Аз като не съм бил никога не бих и предположил , че J може да се чете като Х вероятно и Pajero го четете като Пахеро .. но това е разговор за друга тема !
        ....
        Baja е известно като БАХА.
        Не знам как го четете у ваше село, но е достатъчно да се чете и състезателната секция на този форум
        П.С.
        Неслучайно Мастурбиши Пахеро се казва също Шогун и Монтеро
        За мен специално Паджерото е най-добрият компромис между комфортна лека кола и джип (П4 е повече кола)
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #34
          От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Baja е известно като БАХА.
          Не знам как го четете у ваше село, но е достатъчно да се чете и състезателната секция на този форум
          П.С.
          Неслучайно Мастурбиши Пахеро се казва също Шогун и Монтеро
          За мен специално Паджерото е най-добрият компромис между комфортна лека кола и джип (П4 е повече кола)
          Данеби да намекваш , че сам малоумен понеже неговоря Испански ?
          Това , че наименованието Baja е известно като БАХА на теб и на четящите състезателния форум не прави останалите участници глупави или нищо неразбиращи , нали ?
          Предполагаш ли , че въпросната лека кола е печелила най - известното рали на планетата дванадесет пъти
          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

          Коментар


          • #35
            От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

            Не намеквам нищо и не наричам малоумен никого. Въпросната лека кола си е баш за подобно състезание.
            Всеки ден божи карам такава и лична и служебна та я познавам.
            Испански не говоря
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #36
              От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

              Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
              Сега разбирам .. най - вероятно до скоро сте били в Испания или Латинска Америка !
              Аз като не съм бил никога не бих и предположил , че J може да се чете като Х вероятно и Pajero го четете като Пахеро .. но това е разговор за друга тема !
              Вие като собстевиник на П4 споделяте ли мнението , че този автомобил е предназначен за скоростен офф и защо ? (сравнявам П4 с П3 понеже и двата са с една и съща концепция но ако не е така моля да ме поправите )
              В контекста на едно предишно твое изказване, че държавата ни е такава - обикновено като някой научава нещо от мен не очаквам да ми се зъби, но това си е твое право.
              Аз също не говоря Испански, но общата култура никога не ми е пречела.

              А защо П3 и П4 са по- добри за скоростен оффроуд от аналогичните Тойоти е факт по изключително простата причина, че независимото окачване отпред и отзад дава уникална стабилност. Докато не го изпиташ - няма как да го разбереш, но все пак можеш да предположиш, че опитът им от години в Париж - Дакар им е дал някои жокери.
              Оборудването на Паджеро също е по- добро от това на Тойота, визирайки клас, цена и подобни критерии за сравнение. Паджеро има опция да караш само на задно, фул тайм, парт тайм, бавни и пълен блокаж на заден диф. Първото при Тойота го няма, а последното е скъпа екстра.
              Не казвам, че ТЛК 120 е лоша машина. Лично аз мисля, че когато два екземпляра от тези два конкурента станат на по 10 и повече години, Тойотата ще е по- надеждната машина.
              Паджеро е с по- ниска цена, по- модерни технологии и много повече екстри от 120ката и моят избор е направен на тази база.
              Тойота много време мъчат потребителите с А рамена отпред и цял мост отзад, което не дава никакви плюсове на машината нито за оффроуд, нито на асфалт.

              С прилична инвестиция и двете машини стават оффроуд мечти (справка австралийските форуми).

              Моето мнение е, че Мицубиши дават много повече за парите на купувачите от Тойота, а същевременно харчат много повече за RND и състезания. Тойота разчитат на изпитани технологии и по- качествени материали, но и също така на това, че потенциалния им купувач ще се бие в гърдите с марката. Въпрос на избор...
              Зима иде

              Коментар


              • #37
                От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                Ето тук има един много интересен документ (на английски, но има и картинки), който сравнява П4 с ТЛК120. Ако се загледаш има сравнение между "стъпката" на независимото окачване, сравнено с цял мост.
                Зима иде

                Коментар


                • #38
                  От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Не намеквам нищо и не наричам малоумен никого. Въпросната лека кола си е баш за подобно състезание.
                  Всеки ден божи карам такава и лична и служебна та я познавам.
                  Испански не говоря
                  Я кажи сега, на кое се качи първо
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                    1.Pajero Sport
                    2. Pajero 4 3.2 DID
                    3. Pajero 2 V6 3.0
                    Последното е най-добро като надеждност и проходимост, че и като возия.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      1.Pajero Sport
                      2. Pajero 4 3.2 DID
                      3. Pajero 2 V6 3.0
                      Последното е най-добро като надеждност и проходимост, че и като возия.
                      Последното какво е - късо или дълго и коя година?
                      Аз имам късо 2.5 1993г. и го ползвам само за в гората, лов, риболов и разходки, но ми идва малко за багажа и съм решил да го сменям.
                      Дай съвет!
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Последното какво е - късо или дълго и коя година?
                        Аз имам късо 2.5 1993г. и го ползвам само за в гората, лов, риболов и разходки, но ми идва малко за багажа и съм решил да го сменям.
                        Дай съвет!
                        Дълго е.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          1.Pajero Sport
                          2. Pajero 4 3.2 DID
                          3. Pajero 2 V6 3.0
                          Последното е най-добро като надеждност и проходимост, че и като возия.
                          Колко километра на година прави едното и другото?
                          Зима иде

                          Коментар


                          • #43
                            От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                            Колко километра на година прави едното и другото?
                            Приблизително еднакво - около 60к
                            Двойката е на 400 000 по километраж Четворката и Спорта на около 270 000
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                              все пак благодаря вече купих паджеро 2,8 , 07,99 г,от хазаина ми във италия , на 48,316 хиляди километра , туку що минах петроханския прохот снего перфектно е но ми се струва че тези 125 к, са му малко, джипа е наистина като от магазин , но дано да намеря време да ви го покажа на снимки и видео ,

                              въпрос , колко либри лебетка му трябва , каква височина гуми ,в сантиметри че съм малко залюухав , не разбирам от размер , модела на

                              П,П, аз винаги търся кумпромисния вариант , дано наи после съм го намерил , за наи доброто всеки знае , ферари на асфалта и ракета във небето
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар


                              • #45
                                От: Mitsubishi Pajero 3.2 16V DI-D

                                по отношение на споровете наи добър , от моя опит над 6 модела джипове , и над 18 броя , се убедих че паджеро е наи достъпен бърз и комфортен джип за сега тоест копромисен вариант , пофтарям , наи комфортен , бърз и достъпен вариант , със пари всеки знае , но перфектно удоволствие до 7-8 хиляди лева няма със какво друго да го получи , така мисля аз
                                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X