Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe 2.7 V6 ,автоматик ,2002 -въпроси, помогнете ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Santa Fe 2.7 V6 ,автоматик ,2002 -въпроси, помогнете ?

    Здравейте <br><br>Решил съм да си търся Санта Фе , след 2002 г , но да е 2.7 автоматик - задължително с кожа и желателно с автопилот <br><br>Харесал съм някой друг екземпляр из БГ , но както отиват работите ще се ходи до Германия щото тук нямам избор, а и не знам на какво ще попадна...<br><br>Така този за мнозина "грозен автомобил", на мен ми харесва , както външно така и вътре - просторно , изчистено без излишни завъртулки , със сравнително голям багажник . <br><br>Преди съм имам Рав 4 - 2008 г, 2.2 Д4Д - там 4х4 е пълен та...ак , малък багажник а и големи проблеми с този дизел - по точно от нашата калпава нафта и страхотни цени на резервните части - пример - преден лагер -650 лв - съединител -2500 лв , малък багажник , сравнително висок разход на гориво за класа си  т.н. и т.н - абсолютен пластмасов паркетен джип е за мен Равчето /това си е лично мое мнение/<br><br>Та така решил съм да си търся въпросното санта фе /незнайно защо вече повече от 10 дни не мога да се регистрирам във форума на хюндаи - бг  за да си задам темата там , но надявам се и тук да ми обърнете внимание /- какво бихте ме посъветвали да проверя при покупката ?<br><br>Двигателите 2.7 и автоматичните им кутии надеждни ли са ? Някакви хронични болки има ли този модел? Как е поддръжката ?<br><br>Решил съм задължително след като го взема да си монтирам едно газово инжекционче ,но не знам къде да намеря място за бутилката - не ми се иска да е в багажника - а на мястото на рез. гума ако сложа кръгла бутилка къде ще търся място на гумата???Има ли място някъде под задна броня или някъде да се монтира някаква продълговата бутилка ?Понася ли добре газифицирането този мотор ???някои знае ли разхода на газ с колко се качва ?<br><br>Какъв разход да очаквам приблизителен от този автомобил -ще се кара градско във Варна и извън града максимум до 130км/ч? Един продавам ме убеждаваше че в София такъв автомобил му давал 13 градско и 9 извън града ???<br><br><br>Това е в общи линии , друго засега като въпроси не се сещам , пишете вие , ще съм благодарен на всякаква информация , не знам почти нищо за този автомобил а съм решил да го имам <br><br><br><br><br><br><br>

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X