Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Петиция за подкрепа на бездомните деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Петиция за подкрепа на бездомните деца

    Сега получих съобщение за подкрепа на една петиция:

    "Здравейте!

    Изпращам ви link към една петиция за подкрепа на бездомните деца.
    Трябва да се съберат 10,000 подписа до 1 юни, след което петицията ще бъде внесена в народното събрание.

    Моля всеки от вас да я подпише и да подкрепи децата, като изпрати линка и на още хора."

    http://www.az-deteto.com/petition/index.html

  • #2
    Re: Петиция за подкрепа на бездомните деца

    Аман от ала-бала! Само си намират какво да пишат. И накрая нищо!!!! Ако някой наистина се интересува от нуждите на тези деца - нека се свърже с мен. Ще ви обясня всичко. Ако някой иска да помогне пак ще му кажа как. Тук искам да изкажа искренните си благодарности на Иван /derhunter/ за това което направи тази година за 20 такива деца. Догодина се очаква да са над 150!!! БЛАГОДАРЯ! Дано има повече такива хора. Тогава ще има по-малко такива деца!

    Коментар


    • #3
      Re: Петиция за подкрепа на бездомните деца

      Има и други.Днес бях приятно изненадан от ЗК ЕВРОИНС. Децата
      трябва да имат застраховка за работа зад граница.Компанията
      след кратък размисъл реши застраховките да са ДАРЕНИЕ.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #4
        Re: Петиция за подкрепа на бездомните деца

        Ами то май това пак е благодарение на теб

        Коментар


        • #5
          До: Петиция за подкрепа на бездомните деца

          Е, може и да не остане напразно тази петиция. Получих следния имейл:

          "Здравейте,
          Благодарим Ви, че подкрепихте къмпанията 'Аз съм! За всяко дете - семейство' като подписахте онлайн петицията! С това писмо искаме да Ви информираме за развитието на инициативата.

          Тази сутрин, 1 юни 2007, председателят на парламентарната комисия по въпросите на децата, младежта и спорта г-н Светослав Спасов, прие Петицията с препоръките на Аз-Deteto.com и партнüорите в къмпанията 'Аз съм! За всяко дете - семейство.' за по-малко деца в институции. Петицията, която събра над 7000 подписа, беше връчена на г-н Спасов от посланика на българските деца - 10-годишната Александрина.

          С това първият етап на къмпанията 'Аз съм! За всяко дете - семейство.' завършва. Следващите стъпки планираме за есента - като основните ще бъдат в посока контрол върху институциите, по отношение дали нашите предложения са обсъдени и дали са предприети мерки за прилагане на препоръките от петицията.

          Благодарим ви за подкрепата, за това че ни помогнахте да провокираме обществения дебат по темата за децата в институциите!

          Оставаме на разположение,

          Екипът на Az-Deteto.com

          info@az-deteto.com"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X