Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да НЕ кръщаваме децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да НЕ кръщаваме децата си

    Темата е много смешна, някои имена са истински бисери, понеже е от външен линк, ако модераторите преценят да я местят на съотвтеното място

    http://div.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%..._i.107235.html

  • #2
    От: Как да НЕ кръщаваме децата си

    Понеже сега е актуално предизборно- как може да си кръстиш детето ''ПРОШКО'' ?
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #3
      От: Как да НЕ кръщаваме децата си

      Това е... ...шантава работа братче. Как може да се казваш Ягода Вампирска тцтцтц.

      Прошко Прошков за кмет на София!
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #4
        От: Как да НЕ кръщаваме децата си

        Някои от хората ги познавам, не са виновни те.
        Обаче тоя е сигурно от Властелина на пръстените Храбър Геройски
        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
        Dacia Duster 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Как да НЕ кръщаваме децата си

          Това с имената Уважаеми Колеги не е от вчера.С това са се занимавали поколения клинични психолози и психиатри.Името стигматизира(бележи) дадена личност за цял живот и много често му определя поведението и психопатията(доказан факт).Имаме безкрайни примери от сегашни дни.Дори леко изменение на името има пагубни последици има значение,пр. вместо Георги -Гошко,Кирил-Киро ,Михаил -Мишо,Иван-Иванчо.Напр.някой с името Волен(Болен или разхайтен, си въобразява че е модерен и ...../или че може да е свободен).Или фамилията ти да означава определена стопанска постройка,и така нататък.
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: Как да НЕ кръщаваме децата си

            Като четох статията в линка видях следното сравнение-някой с името Нягул нямало да има успехи на любовния фронт.
            Имам познат(беше ми съученик) и се казва именно така, само с една буква разлика-НягОл, и си имаше всичко което един пъпчив тийнейджър може да мечтае по отношение на гаджетата. Доста други с "нормални" имена си бяха доста по-назад от него. И аз в това число.
            А този май и сега си има успехите...

            Та не съдете за човека по името. Това което е написано в тази статия е вярно само за първото впечатление за човека. Т.е. докато се запознавате. След това името няма никакво значение, много по-важни са едни други качества, които се разкриват след време.

            Абе психологията е интересна област от науката...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Как да НЕ кръщаваме децата си

              Аз пък съм забелязал че хората със рядко срещани имена и особенно фамилии преобладават във високите постове.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #8
                От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Като четох статията в линка видях следното сравнение-някой с името Нягул нямало да има успехи на любовния фронт.
                Имам познат(беше ми съученик) и се казва именно така, само с една буква разлика-НягОл, и си имаше всичко което един пъпчив тийнейджър може да мечтае по отношение на гаджетата. Доста други с "нормални" имена си бяха доста по-назад от него. И аз в това число.
                А този май и сега си има успехите...

                Та не съдете за човека по името. Това което е написано в тази статия е вярно само за първото впечатление за човека. Т.е. докато се запознавате. След това името няма никакво значение, много по-важни са едни други качества, които се разкриват след време.

                Абе психологията е интересна област от науката...
                Te тука излъга! Не го вярвам!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #9
                  От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                  Бе и на мен ми се иска да съм излъгал, ама...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                    Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
                    Аз пък съм забелязал че хората със рядко срещани имена и особенно фамилии преобладават във високите постове.
                    Това е втората част от една голяма глава в психиатрията-властта привлича патологичните личности,а простите народи(циганите) ги избират.
                    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                      Обиден съм! Майка ми носеше името Череша,баба ми-Веница.Смешни ли са? Първата ми учителка се казва Теменуга,съседката е Трендафила,да им се смея ли?
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                        Прошко не е толкова зле, все пак идва от прошка, а не от прост.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                          Първоначално публикуван от bobyper Преглед на мнение
                          Прошко не е толкова зле, все пак идва от прошка, а не от прост.
                          А, не идва ли от просяк "прошляк" ...??
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            А, не идва ли от просяк "прошляк" ...??
                            Абе знае ли човек какво е мислила майка му като го кръщава.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как да НЕ кръщаваме децата си

                              Чайка Бележкова от списъка в статията всъщност беше много уважаван нотариус в София- в стария Нотариат на Попа. Името очевидно не и е попречило да направи добра кариера. Пропуснали са журналистката Весела Мусева и доц. Въгленова от клиниката по изгаряния в Пирогов Ааа...снощи пък чух за някой си Винету Кочев от Бургас

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X