Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

    Айдее, 4 месеца без СУМПС. Сега ще си играем на обжалване, защото има малко недоразумение.

  • #2
    От: Давали ли сте рушвет на пътни полицаи?

    Кво си сътворил бе???
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Давали ли сте рушвет на пътни полицаи?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Кво си сътворил бе???
      Ми най-вероятно има наглостта да не дава рушвети, а в нашата система това си е сериозно прегрешение!
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #4
        От: Давали ли сте рушвет на пътни полицаи?

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        Ми най-вероятно има наглостта да не дава рушвети, а в нашата система това си е сериозно прегрешение!
        Цъ, като банва полицаи, шси носи последствията.
        Да не зависиш от "Органи" в България....

        Коментар


        • #5
          От: Давали ли сте рушвет на пътни полицаи?

          Възможностите са следните :

          Чл. 175.Наказва се с лишаване от право да управлява моторно превозно средство за срок от 1 до 6 месеца и с глоба от 50 до 200 лв. водач, който:1. управлява моторно превозно средство, което не е регистрирано по надлежния ред или което е регистрирано, но е без табели с регистрационен номер или табелите с регистрационния номер не са поставени на определените за това места;
          2. (изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) е поставил или използва устройство за подаване на светлинен или звуков сигнал, предвиден за автомобил със специален режим на движение, без да има това право;
          3. откаже да предаде документите си на органите за контрол или по какъвто и да е начин осуети извършването на проверка от органите за контрол;
          4. откаже да изпълни нареждане на органите за контрол и регулиране на движението;
          5. наруши задълженията си като участник в пътнотранспортно произшествие;
          6. при пътнотранспортно произшествие, в което няма участие, откаже необходимото съдействие с моторното превозно средство

          Най-вероятно Ясен сега го заяждат - заради точка 5 или 3.Поискал е обяснения и някой умник му е писал "нарушаване на задълженията" без да конкретизира точно какви.
          Ще следя с интерес темата

          Коментар


          • #6
            От: Давали ли сте рушвет на пътни полицаи?

            Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
            Възможностите са следните :
            ...Най-вероятно Ясен сега го заяждат - заради точка 5 или 3...
            Ще следя с интерес темата

            Тцъ, не е по тези точки. Ясен в случая е извън всякакво нарушение, но разбира се, че системата ще са възползва от всичките си лостове и ще му създаде максимално възможните въртели.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #7
              От: Давали ли сте рушвет на пътни полицаи?

              Първоначално публикуван от Николай Календжиев
              Не пускам хора без мигачи (а то вече почти не останаха хора които да ги използват ) пред мен, Не пускам неправилно изпреварващи да се наврат в последния момент между мен и предния...
              Аз пък пускам. Пак със съображението за нервите.

              п.п. сега сътворих едно обжалване. Да видим до какво ще доведе (освен до право да шофирам докато документът втасва в съда).

              Не вярвам баннатия полицай да има принос към моя случай. Той го раздава принципен, ако и да е много лют на ЛС / SMS вечер след 22ч. По-скоро е обикновено недоглеждане от страна на полицаите, съставили АУАН и НП.

              Коментар


              • #8
                От: Давали ли сте рушвет на пътни полицаи?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Аз пък пускам. Пак със съображението за нервите.

                п.п. сега сътворих едно обжалване. Да видим до какво ще доведе (освен до право да шофирам докато документът втасва в съда).

                Не вярвам баннатия полицай да има принос към моя случай. Той го раздава принципен, ако и да е много лют на ЛС / SMS вечер след 22ч. По-скоро е обикновено недоглеждане от страна на полицаите, съставили АУАН и НП.
                Ако можеш да докажеш фактологични грешки, НП следва да падне като незаконосъобразно.

                Коментар


                • #9
                  Доказването е относително нещо. Както казва един познат адвокат за изхода на всяко дело: 50/50 - или ще го спечелим, или ще го загубим. Само не трябва да се пропускат възможности.

                  Я друго кажете. Аз надве-натри съчиних една жалба и я пуснах в КАТ. И изведнъж ми казаха "чакай призовка за дело" - което е очевидно, но аз чак тогава се сетих, че ще ми трябва адвокат. Какъв модел адвокат се полага за такова нещо?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                    Тези от асоциация на шоферите или нещо подобно се казва не вършат ли работа?

                    ПП Баща ми поне няколко години караше москвича с ароматизатор син буркан на предния джам и никой никога не му е правил проблем. А доста си приличаше на лампа.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                      А кво беше нещото в багажника?
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Тези от асоциация на шоферите или нещо подобно се казва не вършат ли работа?
                        Не знам. Какви са тия и кой им плаща?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          А кво беше нещото в багажника?
                          Нали написах - нещо като синя лампа. Вече не е интересно какво е било, защото ми го взеха с протокол, в който нищо не пише. В Конрад продават такива, само че тези дни като минах, имаше само жълти. И моята е оттам.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                            http://www.bau. bg/
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                              Ще ги видим и тия.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X