Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin забавя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Garmin забавя

    Аз си карам още с моето старичко Nuvi205 и не съм забелязал никакви нередности. Командите и положението ми на картата са точно на мястото си. Винаги съм ползвал TOPO LT CYR. Нямам никакви допълнително инсталирани POI точки във вид на GPX или GPI, освен единствено стационарните камери. Освен OFRM , на уреда има и карта на Турция, но е изключена от менюто.

    Коментар


    • #17
      От: Garmin забавя

      Първоначално публикуван от vamfan Преглед на мнение
      Не е с топо с най- леката го прави, без разлика сити LT или не. Пробвано е с 6 вида версии , все тая. Тоя проблем го забелязвам от поне 3 години и няма развитие. Дали е от картата или уреда бавно си опреснява позицията чисто то хардуерна гледна точка- не знам. Прави ми впечатление, че го има този ефект само на 2хх серията и 7хх.
      А пробвал ли си да затриеш изцяло инфото на уреда /да форматираш имам предвид с точната програма/ и да го подкараш на ново?
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • #18
        От: Garmin забавя

        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
        А пробвал ли си да затриеш изцяло инфото на уреда /да форматираш имам предвид с точната програма/ и да го подкараш на ново?
        A Master Reset? Случвало ми се е да помогне в такива случаи. Но си копирай предварително на компютъра POI-овете и каквото ти трябва, че после изчезват
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X